Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karanténa a koronavirus.
Tak už zítra se můžu projít Prahou bez roušky...  Tak snad nám ten čerstvý vzduch zase někdo nezakáže.
I když, jednu výhodu to mělo... když jsem tak vdechoval přes ty plátěné roušky mikrovlákna bavlny, po dvou měsících jsem včera vykašlal docela hezké tričko. :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
(24. 05. 2020, 20:51:32)adevr Napsal(a): Tak už zítra se můžu projít Prahou bez roušky...  Tak snad nám ten čerstvý vzduch zase někdo nezakáže.
I když, jednu výhodu to mělo... když jsem tak vdechoval přes ty plátěné roušky mikrovlákna bavlny, po dvou měsících jsem včera vykašlal docela hezké tričko. :D

Na druhou stranu, Více než půlka Čechů chce dobrovolně nosit roušku i bez zákazu, říká průzkum. Přitom rouška ani tak nechrání toho, kdo jí má, ale chrání spíše ty okolo (viz zmiňovaný experment s křečky).

A dokonce může, za určitých okolností, víc škodit než pomáhat - existuje paradox (bohužel si nepamatuju jméno a nedaří se mi ho dohledat ... a to jsem pět minut googlil a jestě pročetl celou stránku se seznamem paradoxů na Wikipedii), kde opatření zvyšující bezpečnost vede paradoxně k snížení bezpečnosti, protože lidé se méně bojí a více riskují.

Osobně, v nebezpečné situaci, kdy by přišla druhá vlna, budu spoléhat spíš na respirátor než roušku ...
Odpovědět
(24. 05. 2020, 23:41:33)Magramal Napsal(a):
(24. 05. 2020, 20:51:32)adevr Napsal(a): Tak už zítra se můžu projít Prahou bez roušky...  Tak snad nám ten čerstvý vzduch zase někdo nezakáže.

Na druhou stranu, Více než půlka Čechů chce dobrovolně nosit roušku i bez zákazu, říká průzkum

No jo... opravdu jsem dnes ráno, cestou na zastávku,  několik muslimofilů, hypochondrů a voličů babiše viděl... Nechápu. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/lid..._campaign=

Prostě si myslím že ty hadrama zakryté huby ničemu nepomohly, snad jen pár politikům se konečně postavil z toho, jak je lidi ,,poslouchají", a jsem přesvědčen že ten virus tu byl už dost dlouho před ,,dobou rouškovou".
Ostatně jako mnoho dalších virů, kterýma jsme  podle politického trafikanta a bývalého šéfa nemocnice s podivným hospodařením , Primera-Prymuly, takzvaně promořeni.
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
U nás už roušky asi brzy skončí, ale v exotických krajích budou ještě možná nějaký čas k vidění ...

Přiložené soubory Miniatury

Odpovědět
Praha se od jistého času stala semeništěm nejen virů, ale také neuvěřitelně nadutých arogantních trapných šašků.
Odpovědět
(01. 06. 2020, 21:27:39)vye Napsal(a): Praha se od jistého času stala semeništěm nejen virů, ale také neuvěřitelně nadutých arogantních trapných šašků.

To jo, je nás  tu opravdu docela dost.  ;)
Odpovědět
Tak od úderem zítřejší půlnoci, tedy prvního září, ho tu máme zase, přesně na čas se nám tu připlížil, roušky na tlamy a úslužně pomrkávat.
A hlavně se, ovlivněni vládou vyvolaným strachem, nedostavit k volbám, a jak nový příchod Krista očekávat onu kýženou ( možná pak i povinnou) vakcínu!
Odpovědět
Tak jdu právě z nákupu, přes park u školy, a děcka si tu hrají na honěnou. Jen místo : ,,Máš babu!", volají : ,,Máš Covid!"

Asi to s tou novou generací fakt nebude tak zlé... :)
Odpovědět
Tak nám Hřib zavřel školy. :-( Asi už doma zešílím.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
(18. 09. 2020, 19:19:33)Juliana Napsal(a): Tak nám Hřib zavřel školy. :-( Asi už doma zešílím.

Když se člověk  podívá na Švédsko,  nestačí se divit. Bez roušek,  nechali lidi ziskat iminitu, a jsou v pohodě. 
Zatím ale Evropská komise objednala za obrovské  prachy 300 milionů budoucich vakcím, a jsem zvědavej co na nás chystají.
Je to celé zlo. A lidi jsou posraný strachy, a udávají  ty svobodomyslný o 106.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex