Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem Biromantický Asexuál
Zdravím 
Už poslední tři roky jsem tušila že budu nejspíš jiná, muži se mi sice líbili, ale abych je musela vidět nahé to mě opravdu nelákalo. A když se mojí přátelé začli bavit o sexu, raději jsem si dala sluchátka do uší nebo odešla. 
Ale tenhle rok jsem konečně zjistila co sem Biromantický Asexuál.
Přiznám se že se mi konečně ulevilo, ale i reakce okolí (převážně rodiny mě překvapila). Velice dobře to vzala mamka, ale můj otec si pořád mysli že mě to přejde.
Jak mu mám prostě vysvětlit že se to už nezmění? 

Před tím jsem ani nevěděla že něco jako Asexuál existuje, ani to že máme nějakou vlajku. Srdce
Odpovědět
Ahoj, Catherine,

tak vítej. :-) K přijetí mamkou blahopřeji. A co se týče táty, zkus se ho po každé jeho narážce ve stylu „už tě to přešlo?" zeptat, jestli on je pořád ještě hetero. Dost lidí si pak konečně uvědomí, že asexualita je také orientace a že jako taková se nemění. (Mně to funguje u kamarádů. Tvého taťku samozřejmě neznám, tak snad to nebude brát jako drzost. :p)  

Nebo, jestli je Tvůj tatínek vědecky zaměřený typ, mu zkus ukázat nějakou odbornou studii o asexualitě. Tady na fóru jsou dvě nebo tři k dohledání (odkaz na jednu z nich). Třeba by na něj mohlo zabrat, když uvidí, že asexualita není Tvůj pubertální výmysl, ale odborně popsaný jev, na kterém si už pár vědců udělalo titul. 
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex