Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh
#1
Ahoj, jsem tu nový a chci si ověřit jestli správně. Je mi 19 let a jsem stále panic. Ne, že by mě nelákaly holky, respektive lákají mě takové ty věci, jako je trávení společného času, procházky, koukání se na film a podobné věci. Nicméně už delší dobu mi nic neříkají všechny věci, které souvisí s fyzickým kontaktem dvou osob (teď nepočítám pusu, ale ty intimejsi věci). Všichni v mém okolí řeší sex a věci kolem něj, ale mně to prostě nic neříká a ani mě to nějak nezajímá. Mám přítelkyni, se kterou se milujeme, ale ona začíná tlačit na pilu právě v těch intimních věcech, jenomže mě to neláká, necítím potřebu. Případám si prostě jinej a že bych z toho byl nadšenej se říct nedá. Chtěl bych být jako ostatní ale nejde to. Trochu mě děsí ten pocit samoty a že si moc nemám s kým o tomhle tématu promluvit a najít společnou řeč, případně dostat nějaké rady. A proto jsem rád, že jsem našel tuhle stránku, kde bych mohl zapadnout a nebo přijít aspoň na to, co jsem vlastně zač a jak se chovat. Ideálně bych zde chtěl najít i nějaké kamarády, ale ještě nebo jak to tu chodí, a jaké jsou zde věkové kategorie, takže to jsou spíš vyhlídky do budoucna.
Odpovědět
#2
(20. 08. 2020, 00:09:27)Archippus Napsal(a): Ahoj, jsem tu nový a chci si ověřit jestli správně. Je mi 19 let a jsem stále panic. Ne, že by mě nelákaly holky, respektive lákají mě takové ty věci, jako je trávení společného času, procházky, koukání se na film a podobné věci. Nicméně už delší dobu mi nic neříkají všechny věci, které souvisí s fyzickým kontaktem dvou osob (teď nepočítám pusu, ale ty intimejsi věci). Všichni v mém okolí řeší sex a věci kolem něj, ale mně to prostě nic neříká a ani mě to nějak nezajímá. Mám přítelkyni, se kterou se milujeme, ale ona začíná tlačit na pilu právě v těch intimních věcech, jenomže mě to neláká, necítím potřebu. Případám si prostě jinej a že bych z toho byl nadšenej se říct nedá. Chtěl bych být jako ostatní ale nejde to. Trochu mě děsí ten pocit samoty a že si moc nemám s kým o tomhle tématu promluvit a najít společnou řeč, případně dostat nějaké rady. A proto jsem rád, že jsem našel tuhle stránku, kde bych mohl zapadnout a nebo přijít aspoň na to, co jsem vlastně zač a jak se chovat. Ideálně bych zde chtěl najít i nějaké kamarády, ale ještě nebo jak to tu chodí, a jaké jsou zde věkové kategorie, takže to jsou spíš vyhlídky do budoucna.

Ahoj, vítej mezi námi Asexuály!  8-)

Těžko říci, zda-li si tu správně. Jsi ještě mladý a stále se ještě můžeš hledat - ber to prosím, jako jednu z možností. To, že si ještě panic nutně neznamená, že seš nebo budeš asexuál. Neexistuje kontrolor na asexuály, že jim projdeš a rozsvítí se na něm nápis "Asexuál". On k tomu člověk musí přijít sám, časem. Já jsem třeba měl pár vztahů dokonce intimnějšího charakteru a prostě mne to nebralo - ze svých zkušenosti mohu prohlásit, že jsem asexuál. Ačkoli mám rád občasné projevy náklonosti - objetí, trávení společných chvil oslazených kapkou romantiky, sex mne prostě nebere.

To, že všichni ostatní řeší sex. No ona je to pravda. Píše se o tom všude - lidstvo samo o sobě je dosti zvrácený. Zvrácený samozřejmě nejsi. Asi to cítíš trochu jinak, ale jak říkám. Nemusí to znamenat nutně, že si asexuál. Těžko ti radit, neboť já nejsem ty. Pokud máš svou přítelkyni rád a ona tebe, zkus si s ní promluvit a třeba jen trochu přiblížit, jak to cítíš. Jinak s tou samotou - nejsi sám. Taky mne to občas zžírá, protože přeci jen přítomnost někoho je vždy takové zpříjemnění dne.  8-) 

No zatím ti přeji hodně štěstí... a třeba někdy v budoucnu pokecáme :)
Odpovědět
#3
Hodne stesti.  8-)
Odpovědět
#4
Vítej. Tvůj příběh je jako přes kopírák stejný jako příběhy mnohých z nás zde, takže jsi tu určitě správně a vždy tu bude někdo kdo ti bude moci poradit. Když jsem byl v tvém věku, měl jsem to naprosto totožné.
Odpovědět
#5
(20. 08. 2020, 21:28:50)Life.Is.Good Napsal(a):
(20. 08. 2020, 00:09:27)Archippus Napsal(a): Ahoj, jsem tu nový a chci si ověřit jestli správně. Je mi 19 let a jsem stále panic. Ne, že by mě nelákaly holky, respektive lákají mě takové ty věci, jako je trávení společného času, procházky, koukání se na film a podobné věci. Nicméně už delší dobu mi nic neříkají všechny věci, které souvisí s fyzickým kontaktem dvou osob (teď nepočítám pusu, ale ty intimejsi věci). Všichni v mém okolí řeší sex a věci kolem něj, ale mně to prostě nic neříká a ani mě to nějak nezajímá. Mám přítelkyni, se kterou se milujeme, ale ona začíná tlačit na pilu právě v těch intimních věcech, jenomže mě to neláká, necítím potřebu. Případám si prostě jinej a že bych z toho byl nadšenej se říct nedá. Chtěl bych být jako ostatní ale nejde to. Trochu mě děsí ten pocit samoty a že si moc nemám s kým o tomhle tématu promluvit a najít společnou řeč, případně dostat nějaké rady. A proto jsem rád, že jsem našel tuhle stránku, kde bych mohl zapadnout a nebo přijít aspoň na to, co jsem vlastně zač a jak se chovat. Ideálně bych zde chtěl najít i nějaké kamarády, ale ještě nebo jak to tu chodí, a jaké jsou zde věkové kategorie, takže to jsou spíš vyhlídky do budoucna.

Ahoj, vítej mezi námi Asexuály!  8-)

Těžko říci, zda-li si tu správně. Jsi ještě mladý a stále se ještě můžeš hledat - ber to prosím, jako jednu z možností. To, že si ještě panic nutně neznamená, že seš nebo budeš asexuál. Neexistuje kontrolor na asexuály, že jim projdeš a rozsvítí se na něm nápis "Asexuál". On k tomu člověk musí přijít sám, časem. Já jsem třeba měl pár vztahů dokonce intimnějšího charakteru a prostě mne to nebralo - ze svých zkušenosti mohu prohlásit, že jsem asexuál. Ačkoli mám rád občasné projevy náklonosti - objetí, trávení společných chvil oslazených kapkou romantiky, sex mne prostě nebere.

To, že všichni ostatní řeší sex. No ona je to pravda. Píše se o tom všude - lidstvo samo o sobě je dosti zvrácený. Zvrácený samozřejmě nejsi. Asi to cítíš trochu jinak, ale jak říkám. Nemusí to znamenat nutně, že si asexuál. Těžko ti radit, neboť já nejsem ty. Pokud máš svou přítelkyni rád a ona tebe, zkus si s ní promluvit a třeba jen trochu přiblížit, jak to cítíš. Jinak s tou samotou - nejsi sám. Taky mne to občas zžírá, protože přeci jen přítomnost někoho je vždy takové zpříjemnění dne.  8-) 

No zatím ti přeji hodně štěstí... a třeba někdy v budoucnu pokecáme :)
Tenhle kontrolor co ty zmiňuješ by se mi teď docela hodil  Šklebící se Šklebící se
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1575 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11207 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46855 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18577 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5462 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex