Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh...je čas na "coming out?"
(24. 02. 2021, 01:50:46)vye Napsal(a):
(21. 02. 2021, 10:15:53)d-kun Napsal(a): James Parker, sice se zpožděním, ale vítám tě tu též! 

Bohužel je smutné, že většina žen si začne něco právě s těmito kkty a když zjistí, jací jsou, začnou si myslet to samé o všech chlapech... když pak narazí na někoho slušnějšího, už dopředu odmítaji...

Z velké části je to dané chemií, protože tito kkti mají většinou dar atraktivního vzhledu a na to mladé holky letí. Většinou tyto ženy když to zjistí co je to za kkty, mají v naprosté většině s tím kktem už udělané děti. A přesně takových žen jsou pak plné seznamky. Některé ženy se neponaučí a seznámí se s dalším kktem.
Ty ostatní co se poučí, začnou upřednostňovat jiné hodnoty, než vzhled a machrování.

Já mám doma taky jednohp takového chlapa, odpovídá tvému popisu.:)) Mám ale 3 děti, takže najítjiného než kokota :)) fakt nelze.:)), Tak to ani nezkousim....
Odpovědět
No kkti většinou nechtějí ženu s dětma. Ti hledají holky bez závazků. Kkti nechtějí živit cizí děti, většinou to nechtějí dělat ani u těch vlastních. Bohužel takových je. Znám pár přípaů z okolí. Holka skončí u rodičů (v lepším případě) a najít normálního zodpovědného partnera který by bral i její děti, je velký problém. Pokud ta holka nemá vzdělání, což je v těchto případech docela typické, nebude to mít jednoduché, bude žít z ruky do huby a ty děti budou mít houby dětství. Smutné, ale realita.
Odpovědět
(24. 02. 2021, 07:03:13)vye Napsal(a): No kkti většinou nechtějí ženu s dětma. Ti hledají holky bez závazků. Kkti nechtějí živit cizí děti, většinou to nechtějí dělat ani u těch vlastních. Bohužel takových je. Znám pár přípaů z okolí. Holka skončí u rodičů (v lepším případě) a najít normálního zodpovědného partnera který by bral i její děti, je velký problém. Pokud ta holka nemá vzdělání, což je v těchto případech docela typické, nebude to mít jednoduché, bude žít z ruky do huby a ty děti budou mít houby dětství. Smutné, ale realita.

Žít v chudobě není tak hroznè, si myslím, problém jsou spíš ty vztahy k těm dětem. To je oříšek, obě strany se musí přizpůsobit a to je hodně náročné....
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 34 10182 06. 02. 2021, 19:05:02
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 3 1972 23. 09. 2020, 03:27:01
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 1651 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 3 4507 02. 11. 2019, 20:56:12
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Muj pribeh Taze-diskusni-forum-retka 4 6046 29. 04. 2017, 13:08:10
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex