Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přátelský vztah s onou osobou...
#1
Ahoj všem,
Nebudu se zatím nijak představovat, vesměs sem jdu se zvědavostí toho kdo kolem mě je.. Nicméně jsem mladý chlapec/muž.. (Jak se to vezme) ve věku mezi 20 - 30 let, jsem slušný pracující občan který hledá spíš mladší holku nebo mladě vypadající ženu.. Tak mnozí z vás si bude říkat co je to zase za šílence co si vyhledává něco takového.. ve skutečnosti jsem heterosexuální pedofil zaměřený především na malá děvčátka, nicméně to jaksi nejde kvůli morálnosti a zákonům a tímhle cesta bohužel nevede, takže mým snem je mít mladou dívku která aspoň má chování dítěte, žádný vyzývavý postoje a sexistické výroky.. už jsem se snažil o mnoho vztahů, ale pokaždé to skončilo na to že jsem zklamal právě po sexuální stránce.. Jde mi především o lásku jen platonickou, než přímo nějaký vztah.. takže ani pusa v mým případě moc nefunguje a nic mi to neříká.. 
Jak by měla vypadat taková ženuška.. Jak jsem psal výše, jde mi především o malou postavu, tudíž malý rysy těla (Prsa, boky a podobně), nadmíru si přeji krásný dětský chování, ale nesnesu cigarety, alkohol a podobně! Sám takový věci neužívám a vadí mi to. To platí i u chování .. nemám rád pubertální drzé chování! 
Ovšem toho je dost co bych o sobě řekl... ale kvůli citlivému téma okolo pedofílie budu rád v anonymitě.
Kdyby se nějaká taková odvážela být se slušným klukem se zaměřením především na něco neobvyklého, tak mi napiš. 
S pozdravem Martin.
Odpovědět
#2
Někdy je asi lepší být jen asexuál.

Každopádně to hledání bude těžké, a pravděpodobně i marné.
Já tedy dospělé ženy co opravdu vypadají jako malé holčičky znám, ale myslím že ani jedna by si na dítě hrát nechtěla. Braly by to přinejmenším jako ponižování.
Navíc, dospělé ženy které jsou i malé, mívají i dost krátké nohy, a to esteticky zvládáte?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Myslím si, že je fajn keď každý napíše o seba čo najviac svoje zaujmy, očakávania od partnera.
Odpovědět
#4
Teď teprve čtu mjohnův text a palec nahoru za upřímnost a že to chceš řešit plnoletou, dětsky vypadající holkou než riskovat někde na táboře jako vedoucí nebo s jinou neplnoletou. Že ten platonický, milující vztah, kdy se do ní dokážeš vcítit a porozumět jí lépe než rodiče neustojíš a překročíš hranici práva, kdy už děláš něco zakázaného nebo minimálně nevhodného. Jestli to dobře chápu, tady nejde ani tak o to, aby si žena (dívka) hrála na dítě, ale aby taková prostě byla. Dětská, nevinná, minimální prsa a vůbec znaky ženskosti, žádná sprostá mluva a logicky žádné kouření či alkohol. Jako jsou takové, které ač plnoleté - člověk by řekl, že jim musí být dvanáct. Každopádně otázkou je, jestli jí takové vzezření vydrží dlouho a hlavně a to bude největší problém - zda i ona bude připravena na to, že ji prakticky bereš jako to dítě. Určitě jí to řekni narovinu, ať ví do čeho jde, ať i ty potom nejsi zklamaný, kdyby chtěla víc než jsi schopen jí dát.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex