Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuální s vysokým libidem
#31
(18. 02. 2024, 14:01:45)adevr Napsal(a):
(18. 02. 2024, 12:59:05)marteza Napsal(a): Já chápu slovo sex ne jen jako činnost, ale  i jako pohlaví (sexus). Víc asi dodat netřeba.

Jo... angličtina to zachrání... :D

Sexus je z latiny a nemyslím, že je potřeba něco zachraňovat.
Odpovědět
#32
(25. 02. 2024, 21:49:21)marteza Napsal(a):
(18. 02. 2024, 14:01:45)adevr Napsal(a):
(18. 02. 2024, 12:59:05)marteza Napsal(a): Já chápu slovo sex ne jen jako činnost, ale  i jako pohlaví (sexus). Víc asi dodat netřeba.

Jo... angličtina to zachrání... :D

Sexus je z latiny a nemyslím, že je potřeba něco zachraňovat.

Jasně, napíšeš tu latinsky pohlaví, a to má zvěrohodnit tvé názory? 
A jinak, i v dokladech které potřebuji pro cestování, mám napsáno sex, samozřejmě že to znamená označení toho jaké mám pohlaví. No a , co to má s tímhle společného? 
 Je to zcestné, a nevím, jestli to mělo sloužit k tomu abys odvedl pozornost od problému, či nám ukázal že umíš latinské slůvko? :D

Ale sex, holt,  také znamená sexuální praktiky. Tady tedy řešíme libido, které je pro asexuály, už z principu cizí a vztahuje se k praktikování sexu. 

No co už... Pro obohacení tvého sexu možná poslouží kousek z Georgici od  Vergilia: Felix qui potuit rerum cognoscere causas. Takže až poznáš příčinu věcí můžeš se radovat. Avšak sexuální aktivitu asexuálům nepřisuzuj, to jdeš v tom ,,poznávání" a sebezachraňování, opravdu špatnou cestou. :D
Errare humanum est.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#33
Jediný, kdo tady psal o sexuálních aktivitách (svých vlastních) jsi byl ty sám. Hezky ses odkopal a nemyslím, že zrovna ty bys měl zdejší přispěvatele kádrovat.
Odpovědět
#34
(02. 03. 2024, 19:31:19)marteza Napsal(a): Jediný, kdo tady psal o sexuálních aktivitách (svých vlastních) jsi byl ty sám. Hezky ses odkopal a nemyslím, že zrovna ty bys měl zdejší přispěvatele kádrovat.

Ale jdi ty brepto... ty bys měl přestat moralizovat. 
Já když jsem dospíval, tak se o asexualitě vůbec nevědělo, a nebylo proto tak ,,jednoduché to vzdát", a někam se zařadit. Navíc, mít někoho platonicky rád, se také s asexualitou nevylučuje.
Prostě v mládí člověk mnohdy neví co se to s ním všechno děje, jak má reagovat na okolí... A třeba i nahoty jsem, tenkrát, jako začínající výtvarník, měl kolem sebe také dost. Pohyboval jsem se mezi dost lidmi podobného věku...  Je proto logické že se člověk hledal, zvlášť když se mu jiní nabízeli

Nebylo v tu dobu, kdy asexualita ,,neexistovala", myslitelné, ( pokud se tedy člověk nechtěl, jako podivím, neboť neexistoval ani termín nerd ), schovávat před světem, s nikým nechodit, nebo alespoň nic s nikým nemít. 

A jsou tu přece i ženy, které to mají stejně, jen jejich manžel nic o asexualitě neví, nebo jí nechce akceptovat, a jsou tu i lidé co chtějí děti. A proto, že tedy někdy účelově jsou nuceni k sexuálním praktikám, tak co? Jako že se odkopali?
Kámo, ono je to ale nebaví, na rozdíl od jiných nemají to pravé vzrušení jako vy s libidem... Prostě nikdo, kromě tebe tu netvrdí, že asexuál nemůže mít sex.
Může, pokud je k tomu nějak donucen. Jen je to u něj zhruba stejné, jako když se pořádně vysmrká.

No, abych se vrátil k prvnímu odstavci... byla ,holt, jiná doba, ale nikdy jsem netvrdil že by mne to bavilo. Prostě mechanická činnost. 
Protože asexualita neznamená že ti to nefunguje... Ono to, jak asi nevíš , normálně pracuje, pouze z toho asexuál nemá žádnou radost, necítí sexuální pnutí, je tedy bez libida.
A pokud ho máš, cítíš k lidem sexuální přitažlivost a touhy, není ti sex fuk...,  tak nejsi asexuál, protože tím popíráš zcela definici asexuality... tak jaképak kádrování. Jen logika.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#35
Hele strejdo, stáčíš řeč jinam, nevím proč tady píšeš o jakési době, kdy neexistovala asexualita a bylo to těžké.
Nebylo jednoduché to vzdát? Nic není jednoduššího, jen si to musíš sám sobě zdůvodnit a sám sobě obhájit. Pokud něco nebylo jednoduchého, tak si to přiznat a vyrovnat se s tím. Ale to je dodnes to nejtěžší. Vlastně jediné těžké. Snad jen ten pohled okolí je dnes méně zraňující. I když mnozí jsou z toho na lopatkách i teď. Pro mě je to až směšné.
Že ses pohyboval mezi lidmi jistého ražení tě mělo tím víc utvrdit ve svém přesvědčení a vlastně i odradit od pokusů. Dobře tento typ společnosti znám, taky jsem se tam za mlada pohyboval. Svobodomyslná společnost, ale o to víc tolerantnější. Taková společnost nad jakoukoliv tvojí odchylkou doslova mávne rukou a nenutí nikoho se schovávat. Leda snad, že jsi se chtěl těm lidem vyrovnat. Ale proč? Stejně poznali, že to máš jinak, nepochybuji. Tedy pokud to jinak opravdu máš... Poznali a nekomentovali, taková je ta společnost. Taková společnost zkousne třeba i úplného abstinenta, což naopak nezkousne "dělnická třída".
Nakonec se ještě přiznej, že jsi slaboch.
A ten zbytek tvého příspěvku? Asexuál nemůže mít sex? To jsem napsal kde, prosím pěkně? Hezká manipulace.
Odpovědět
#36
(07. 03. 2024, 23:04:17)marteza Napsal(a): Hele strejdo, stáčíš řeč jinam, nevím proč tady píšeš o jakési době, kdy neexistovala asexualita a bylo to těžké.
Nebylo jednoduché to vzdát? Nic není jednoduššího, jen si to musíš sám sobě zdůvodnit a sám sobě obhájit. Pokud něco nebylo jednoduchého, tak si to přiznat a vyrovnat se s tím. Ale to je dodnes to nejtěžší. Vlastně jediné těžké. Snad jen ten pohled okolí je dnes méně zraňující. I když mnozí jsou z toho na lopatkách i teď. Pro mě je to až směšné.
Že ses pohyboval mezi lidmi jistého ražení tě mělo tím víc utvrdit ve svém přesvědčení a vlastně i odradit od pokusů. Dobře tento typ společnosti znám, taky jsem se tam za mlada pohyboval. Svobodomyslná společnost, ale o to víc tolerantnější. Taková společnost nad jakoukoliv tvojí odchylkou doslova mávne rukou a nenutí nikoho se schovávat. Leda snad, že jsi se chtěl těm lidem vyrovnat. Ale proč? Stejně poznali, že to máš jinak, nepochybuji. Tedy pokud to jinak opravdu máš... Poznali a nekomentovali, taková je ta společnost. Taková společnost zkousne třeba i úplného abstinenta, což naopak nezkousne "dělnická třída".
Nakonec se ještě přiznej, že jsi slaboch.
A ten zbytek tvého příspěvku? Asexuál nemůže mít sex? To jsem napsal kde, prosím pěkně? Hezká manipulace. 

No, martezo... že bych byl tvůj strejda, tak to je možná jen tvůj sen. Doufám že není moc erotický, když tolik vzýváš to libido. Nemám rád škytání, víš? 
A pak kdo že manipuluje... a dokonce své fiktivní představy mísí s realitou. No, fuj... 
Prostě fakt ne, žádný tvůj strejda nejsem... a na holou ať ti dá někdo jiný. 
A tomu trestajícímu dotyčnému vyřiď, že je to za zcestnost a neznalost na jejímž základě  předkládáš své názory. 

Každopádně, když nechám tvé sny a představy o příbuzenství stranou, tak ty vůbec nechápeš jak ta doba byla jiná... ty tady přeneseně vyčítáš někomu z předminulého století, že mu cesta koňmo trvalo dlouho, a že si nevzal Uber...
Nedokážeš pochopit,  že když něco nebylo známo, tak se se s tím prostě nemohlo pracovat, nemohlo se tím argumentovat pro okolí, a ani jakkoli pracovat sám v sobě.

A svobodomyslnější umělecké prostředí? Tak to je zase blábol. Na tom jsi byl kde, ty teoretiku...
Nezažil jsem víc závisti ,konkurence, falešnosti, než tam. Ano, na povrchu je to maskováno, bujarými historkami o největším kamarádství, neustálém pusinkování, rádoby chlapáckém ,,upřímném" objímání,  o super zážitcích, a blá blá... ála Donutil... jenomže ,je to pouze hra, na kterou bys měl přistoupit..  hluboko pod pozlátkem, to pokud bys to prostředí skutečně znal, je to zcela jinak.
Takže mi nemluv o pochopení, zejména v té době kdy by tvá sexuální nečinnost a tedy divnost určitě byla cílem drbů a mnoha teorií. A asexualitu ( tenkrát neznámou.. ) by ,dozajista nikdo nevzpomenul. 
A nebo si myslíš že by kydy o tom, že například plánuješ vstoupit do semináře, nebo že třeba nějak experimentuješ, zkoušíš sexuálně abstinovat, a zachovat s panictví, aj. by k tobě nepřilákali jenom větší pozornost, a sázky kdo tě dostane dřív. To víš že jo, ...teoretiku. 
No, na to, že už máš taky nějaký pátek odžitý, tak koukám, že ty budeš spíš taková odkvétající skleníková květinka, co o životě ,,venku, v přírodě" moc neví. 

Takže sorry, ale to spíš tvoje, možná z nějakého časáku vyčtené teorie, z tebe dělají manipulátora, protože to jsi ty, kdo nestaví na faktech.
Ostatně, už jen psát o asexuálech s libidem, je dostačující blábol slučující, až záměrně násilně, dvě zcela protichůdné záležitosti. že? 

Připomínáš mi někoho, kdo hájí existenci kanibala vegetariána tím, že ta dívenka co sežral, byla taková květinka.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#37
Jaký můj strejda? Sám ses mnohokrát nazval hlídacím strejdou, tak tady nemel.
Koukám, že to vymetáš ze všech stran, až už se to nedá číst. Bereš si na přeskáčku z mého textu věty a pak bez ladu a skladu kypíš svoje zvratky. Skáčeš z jednoho na druhé, máš toho asi hodně na srdci. Patříš zřejmě mezi lidi, kteří by se rádi s něčím svěřili, ale nikdo je neposlouchá. A vždy si za to můžou sami. Říká se jim hulváti.
Od faktů už jsi dávno sběhl k osočování. Jaká je vlastně tvoje představa zakončení tohoto dialogu(?)? Co jiného, než nekompromisní vítězství pana adevra, známého též jako morání (nebo ozbrojená?) pěst asexuálů. Možná až se vykřičíš, tak vychladneš a bude pokoj.
Můj závěr je, že už tvoje příspěvky nikdo kromě tebe samotného nečte. Možná tak ještě já, ale jen proto, abych pak konstatoval jaký je to koktejl.
Odpovědět
#38
(09. 03. 2024, 16:16:03)marteza Napsal(a): Jaký můj strejda? Sám ses mnohokrát nazval hlídacím strejdou, tak tady nemel.
Koukám, že to vymetáš ze všech stran, až už se to nedá číst. Bereš si na přeskáčku z mého textu věty a pak bez ladu a skladu kypíš svoje zvratky. Skáčeš z jednoho na druhé, máš toho asi hodně na srdci. Patříš zřejmě mezi lidi, kteří by se rádi s něčím svěřili, ale nikdo je neposlouchá. A vždy si za to můžou sami. Říká se jim hulváti.
Od faktů už jsi dávno sběhl k osočování. Jaká je vlastně tvoje představa zakončení tohoto dialogu(?)? Co jiného, než nekompromisní vítězství pana adevra, známého též jako morání (nebo ozbrojená?) pěst asexuálů. Možná až se vykřičíš, tak vychladneš a bude pokoj.
Můj závěr je, že už tvoje příspěvky nikdo kromě tebe samotného nečte. Možná tak ještě já, ale jen proto, abych pak konstatoval jaký je to koktejl.

Jejda, tady se někomu rozvášnilo libido. :D

A no a co, že jsem napsal že jsem hlídací strejda... , že bych ale někdy tebe hlídal... tak o tom nic nevím. 

A to další ani komentovat nebudu... je to natolik zoufalé, se snahou vykonstruovat trapný blábol který by mne měl dehonestovat...  že je mi tě snad i líto. 

A tvůj závěr, že mé příspěvky nikdo nečte? No, podle sledovaností je očividné,  že fakt už jen smutně plkáš. 
Navíc lidi vždycky bude víc bavit když se něco děje a řeší, než ty ,,vaše" progresivisticko-aktivistické teorie. A taky nevím, proč by asexuálové měli číst vytí někoho, kdo by si rád vrznul, ale nikdo s ním nechce... 

To jsi dopadl, libiďáku, viď?  Uplakaný  

Chtěl jsem být hodnější, ale přece jen, jak se do lesa volá...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#39
...vykonstruovat trapný blábol který by mne měl dehonestovat...  To si fandíš, pokud myslíš, že zrovna ty jsi předmětem něčího zájmu.
podle sledovaností je očividné... A Jak se pozná sledovanost?
Navíc lidi vždycky bude víc bavit když se něco děje a řeší, než ty ,,vaše" progresivisticko-aktivistické teorie. Já mám pocit, že v dnešní společnosti je to naopak. Dnes lidé radši řeší všelijaké teorie.
...proč by asexuálov.é měli číst... Snad ještě nechceš říkat, co si má kdo číst? Snad: Nevím, proč bych to četl...
Jak marteza do lesa volá, tak se adevr ozývá? A nebo obráceně? Jak adevr volá, tak se marteza ozývá?
Odpovědět
#40
(07. 04. 2024, 18:57:22)marteza Napsal(a): ...vykonstruovat trapný blábol který by mne měl dehonestovat...  To si fandíš, pokud myslíš, že zrovna ty jsi předmětem něčího zájmu.
podle sledovaností je očividné... A Jak se pozná sledovanost?
Navíc lidi vždycky bude víc bavit když se něco děje a řeší, než ty ,,vaše" progresivisticko-aktivistické teorie. Já mám pocit, že v dnešní společnosti je to naopak. Dnes lidé radši řeší všelijaké teorie.
...proč by asexuálov.é měli číst... Snad ještě nechceš říkat, co si má kdo číst? Snad: Nevím, proč bych to četl...
Jak marteza do lesa volá, tak se adevr ozývá? A nebo obráceně? Jak adevr volá, tak se marteza ozývá?

Očividně ano...
Sledovanost se třeba pozná podle toho, kolikrát si někdo příspěvek zobrazil.
Lidé řeší různé teorie, souhlasím, jen ty vaše progresivisticko-aktivistické, nikdo se zdravou myslí nemůže brát vážně. 
Fakt nevím proč by měl někdo se zdravou myslí, a navíc asexuál,  ztrácet čas čtením nářku zoufalce , který by si rád vrznul. Leda, že by se mu chtěl vysmát. 
A za poslední... moc si fandíš, a já jsem asexuál...  takže zbytečně z hezkého přísloví děláš jakousi trapnou seznamku.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex