Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#1
všechny tady. Zajímalo by mě, zda zdejší komunita už někomu s hledáním vztahu "dopomohla" s úspěchem, nebo jde spíše o jakýsi koutek, kde si člověk může vylívat srdce vyprávěním o svých trablích milostného charakteru? Pokud vyznívám nějak rýpavě, neměl jsem to v úmyslu. Možná to můžu spojit s otázkou, jestli jsou tady nějaký nezadaný holky z okolí Hodonína? Zdravil bych už včera, ale všechen čas zabral doporučovaný popis detailů profilu- popis toho, co mám a nemám rád mi každopádně vždy byl příjemný, tak jsem si alespoň to užil.
Odpovědět
#2
Odpověď na tvoji první otázku zní ano, existují páry, které se daly dohromady na tomto fóru, jeden znám i osobně.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
Zdravím, nováčku, vítám! Třebaže nemám osobní zkušenost, můj názor je, že kdekoli, kde mají lidé možnost navázat rozhovor, tam nějaká šance na seznámení je! Hlavně musí oba chtít, což se mi zdá, že před lety chtěli více než poslední dobou Šklebící se  . Někomu se to povede a někomu ne, otázkou je, do které skupiny spadáš ty. Což nevíme a jediná možnost je to zkrátka zkusit! Hodně štěstí při tom!
Odpovědět
#4
(02. 03. 2024, 11:36:03)d-kun Napsal(a): Zdravím, nováčku, vítám! Třebaže nemám osobní zkušenost, můj názor je, že kdekoli, kde mají lidé možnost navázat rozhovor, tam nějaká šance na seznámení je! Hlavně musí oba chtít, což se mi zdá, že před lety chtěli více než poslední dobou Šklebící se  . Někomu se to povede a někomu ne, otázkou je, do které skupiny spadáš ty. Což nevíme a jediná možnost je to zkrátka zkusit! Hodně štěstí při tom!

Díky za vřelé přivítání a přání úspěchu :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex