Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seznámení.
#1
Zdravím,

je mi 27 let, jsem gay a pro začátek je to asi všechno podstatné. Vždycky jsem se domníval, že jsem asexuální, ale jenom v té formě, kdy mě neláká mít sex s někým jiným, samotná masturbace mi nevadí. Přesto jsem se nechal okolnostmi donutit k tomu vyzkoušet, jestli to tak je. A po pár drobných zkušenostech se projevily dva jevy. (1) Sexuální praktiky mě nebaví, nenaplňují a jsou pro mě spíš mechanické, kdy při nich akorát tak přemýšlím, kdy už bude konec. (2) Přestože jsem do toho šel dobrovolně, následně jsem si přišel, jak kdybych se šel nechat dobrovolně znásilnit a většinou mě to zanechalo v depresi. Takže jsem možnost, že jsem jen nezkušený a nejistý vyloučil a dávám od toho ruce pryč.

Nicméně až na tuhle intimitu všechno funguje a rád bych našel vztah, ve kterém sex nebude primární. Myslím, že jsem romantický, zodpovědný a otevřený. Nesexuální blízkost mi nedělá problém. Mám hodně koníčků zaměřených spíš na geekovské věci - karetní hry, komiksy, fantasy, seriály, knihy... Ale samozřejmě i nějaké výlety, historie, kolo, brusle apod. Na rovinu ale říkám, že jsem stokilový medvěd a jsem s tím spokojený, takže je potřeba s tím počítat.

Kdyby cokoliv, tak budu rád za zprávu a uvidíme. :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Seznámení Aden-diskusni-forum-osin 4 12742 20. 08. 2017, 20:48:59
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
  seznameni hledam muze ky-diskusni-forum-tka 3 10922 09. 02. 2017, 21:13:12
Poslední příspěvek: Nie-diskusni-forum-kto

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex