Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blesk pro ženy
#1
Ahoj, dnes jsem si zakoupila tento časopis a objevila jsem tam článek o asexualitě.....nic převratného tam není, všechno známe :), ale jen tak mimochodem, také se vám zdá, že se o této problematice čím dál více mluví ? A je to určitě dobře. Abych nezapomněla, časopis vyšel 19. října.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#2
(21. 10. 2009, 11:07:17)Nela Napsal(a): také se vám zdá, že se o této problematice čím dál více mluví ?
Nezdá :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Tak teda aspoň píše ;)
Odpovědět
#4
Ze bych vyjímečně překonala odpor a bulvární plátek si koupila? Kroutící očima
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
Tady je ten článek : http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-...ntace.html
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#6
jo to vim tam jsem to taky našla, teda ta má kamarádka...díky tomu článku jsem zjistila jak to semnou vlastně je
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové, nová sexuální orientace ( BLESK ) Lur Raven 10 30576 04. 02. 2011, 14:52:34
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex