Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jednoduchý návod, jak se prý ve zdraví dožít 100 let....
#1
Wink 
Tak jsem zase dnes objevila jeden "zaručeně zaručený" návod k plnému a šťastnému životu. Mrkněte....
Prý pácháme dobrovolnou sebevraždu ! :-D

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...dravi.html
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#2
(15. 06. 2009, 14:44:33)Nela Napsal(a): Prý pácháme dobrovolnou sebevraždu ! :-D
Nějak to v tom článku nevidím napsané ;)

článek Napsal(a):Dobrovolná abstinecne se tak rovná pomalé sebevraždě...

S tímhle bych i souhlasila, akorát, že u asexuálů jde podle mě o něco úplně jiného a pokud není zájem, tak lze těžko mluvit o dobrovolné abstinenci. V článku se předpokládá "pravidelný sex provozovaný s nadšením", čehož asexuál dosáhne jen těžko Šklebící se

Předpokládám, že u asexuála by donucení k pravidelnému sexu vedlo k podobným věcem, jako nedobrovolná abstinence u sexuálů
Odpovědět
#3
(15. 06. 2009, 15:01:21)zerubis Napsal(a): když nad tím tak uvažuji....., já do té sebevraždy jdu!

No, hlavně tomu dodávání zinku a vápníku jsem se zasmála :-D aneb stručný návod, jak spolehlivě docílit deficitu zinku a vápníku u mužské populace !Pán zelený
(15. 06. 2009, 15:06:04)Katrina Napsal(a): S tímhle bych i souhlasila, akorát, že u asexuálů jde podle mě o něco úplně jiného a pokud není zájem, tak lze těžko mluvit o dobrovolné abstinenci. V článku se předpokládá "pravidelný sex provozovaný s nadšením", čehož asexuál dosáhne jen těžko Šklebící se

Předpokládám, že u asexuála by donucení k pravidelnému sexu vedlo k podobným věcem, jako nedobrovolná abstinence u sexuálů

Ále, jakápak asexualita, něco takového přece neexistuje, ne ? Šklebící se Asexuál je člověk, který jenom ještě neobjevil svoji sexualitu. Z x důvodů a to by v tom byl čert, aby alespoň jeden nebyl důkazem jeho osobnostní patologie. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#4
Píšou:"...provozovaný s nadšením...".Když u nás to nadšení není,tak se nemusíme bát,že by nám šlo o život.
Odpovědět
#5
vzdy som chcel vediet na co umriem, uz to aspon viem :) som spokojnejsi, uz ma nemoze nic prekvapit
Odpovědět
#6
(15. 06. 2009, 15:10:39)Nela Napsal(a): Ále, jakápak asexualita, něco takového přece neexistuje, ne ? Šklebící se Asexuál je člověk, který jenom ještě neobjevil svoji sexualitu. Z x důvodů a to by v tom byl čert, aby alespoň jeden nebyl důkazem jeho osobnostní patologie. :)
:-p Nezájem, tyhle kecy mě vůbec nezajímají a pokud je někdo natolik stupidní, že si vytváří domněnky o nějakém prožitku (jako je například asexualita), aniž by se ho snažil pochopit a odmítá vzít v úvahu cokoliv, co se neslučuje s jeho současnými znalostmi, tak je to jeho problém a ne můj.
Aspoň si můžu lépe a rychleji udělat názor na všechny pitomce, co se považují za psychology a šíří tyhle žvásty. Pokud někdy k nějakému půjdu a on mě obšťastní tímhle blábolem, tak se asi velmi rychle rozloučíme.

PS: Nelo, to samozřejmě není na Tebe, Ty jsi normální Šklebící se
Odpovědět
#7
(15. 06. 2009, 20:49:36)Katrina Napsal(a): PS: Nelo, to samozřejmě není na Tebe, Ty jsi normální Šklebící se

Děkuju. :-) Tady určitě ano. Šklebící se Ale vážně, my všichni zde jsme ti normální....:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#8
Myslela jsem "normální mezi psychology" :)
Odpovědět
#9
Normální mezi psychology... to myslím vůbec nejde. Já už na fóru na ty psychologické výlevy raději nereaguji protože to se nedá.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#10
Tak teda přiměřeně normální mezi psychology :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Život bez sexu ničí psychické i fyzické zdraví Ne-diskusni-forum-la 8 21785 11. 07. 2011, 15:16:55
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  DALŠÍ REVOLUCE ( 100+1 ) Lur Raven 0 5698 26. 10. 2008, 16:42:27
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex