Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mazec komentář
#1
http://dobrepoledne.blogspot.com/2008/03...exuln.html

šílenej komentář, koukněte a pobavte se...;) trochu se k článku nehodí.....
Odpovědět
#2
Ale vzhledem ke stari komentare to skoro vypada, ze to tam snad mohl dat leda nejaky zdejsi admin (kazdopadne zjevne clen tohoto fora). Kdo to byl, priznejte se:twisted:
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Sice už jsem spoustu diskuzí naším odkazem obohatil, ale tohle není moje práce :-)
Panebože, už zas někde píšou, že asexuální znamená neatraktivní... s tím fakt musíme něco udělat!
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#4
Kdo tvrdí, že asexuál je neatraktivní, je jistě hloupý, že?
Odpovědět
#5
Nj, je to opět podobný omyl, jako se tu před časem mihnul v článku "Lepší metrosexuál než asexuál". Chtělo by to popojet s tím článkem do Nového prostoru a rozjet řádnou osvětu :-)
btw 10 bodů, zerubisi, souhlasím ;)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#6
Já tam něco připsala až ted.Šklebící se
Odpovědět
#7
Zerubisi, jen pockej jak budes den ode dne krasnejsi :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#8
(08. 07. 2009, 07:12:53)spagetka Napsal(a): Já tam něco připsala až ted.Šklebící se
To je nas vic. Tri nove komentare, ale asi vsechny s krizkem po funuse. Ale tak az nekdo hodi do googlu asexuala a hodi ho to na ten blog, snad bude mit jasneji.
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5176 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex