Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím Vás
#1
Dlohou dobu tápu sám v sobě proč sem prostě jiný než ostatní, po jediném vážném vztahu cca v 18ti letech (trval asi 1,5roku a dívčina mě podvedla-několikrát:-\), který mě hodně zranil a bolel, sem žádnej normální dlohodobej vztah neměl, občas nějaký úlety na jednu noc s promilí v krvi, ale druhej den jako by se nic nestalo. Sex mě nikdy moc nebral, ikdyž fantazie si ho dokáže pěkně vybarvit, ale jak dojde na věc tak si to odbudu a nic moc mi to nedá(ale sem rád, že aspoň partnerka je spokojená). Takový ty pocity který všichni popisujou jak je sex úžasnej atd sem jim vždycky záviděl a chtěl ja taky zažít, bohužel to nejde. Holky po mě koukaj, ale já jejich zájem neopětuju protože vim, že za čas by došlo na sex a stejně by byl konec vztahu a akorát by to ranilo jak jí tak mě. Hodně lidí si kuli tomu že nemam 5let holku myslí, že sem homosexuál, ale nikdy se mi kluci nelíbili ani po nich nějak nekoukám, naopak na hezkou a simpatickou slečnu se podívám rád...bohužel jen podívám. Hrozně rád bych měl vztah, rodinu, i děti, ale najít slečnu, která by nechtěla chlapa se kterym si užije hlavně výbornej sex je prostě hrozně težký ne-li nemožný. Rád jdu se slečnou na kafe, do kina, do přírody nebo se tulim,líbám, to je mi hrozně příjemný, ale sex prostě nevyžaduju jak by asi normální chlap měl. Kolem každej řiká koukej jaká to "kund*", tu bych ... Nechápu tyhle týpky co viděj ženskou jako kus masa, přeříznout a odkopnout. Během těch pár let se mi dost podkopalo sebevědomí, nemam rád lidi (většina se jich na mě blbě dívá nebo mi to aspoň příde) a tímpádem dost nerad mezi ně chodim, samozřejmě občas někam zajdu,ale že by se mi dvakrát chtělo se říct nedá. Možná se ve mě kuli tomu vzbudily taky trochu deprese, protože občas mam prostě blbý myšlenky nebo náladu nedělat nic,ale to sem nepatří. Do práce chodim normálně, mám štěstí, že mam výbornej kolektiv. A právě před asi třemi dny sem se dočetl článku na iDnes o asexualitě, ten článek mě celkem povzbudil a dost jsem se v něm našel, zjistil sem, že divnej nejsem jenom já. Proto sem se o asexualitu začal trochu zajímat a zavítal taky na vaše fórum.

Jinak něco o mě aby ste si udělali představu Šklebící se :
Je mi 24, jsem z KH kraje, mam rád auta,PC,stolní fotbal a chovám nejaký zvířáta (had & leguán). Pracuju jako kontruktér. Myslim si, že sem celkem fajn člověk, nekonfliktní (pokud k tomu neni vyloženej důvod), simpatickej, veselej, usměvavej, taky asi občas trochu divnej (ale kdo ne)...snažim se na svět dívat optimisticky... Neberte to jako samochválu-těch chyb mam několik,ale těma se chlubit nebudu Kroutící očima

BTW: kdyby se tu našla třeba nejaká holčina, co vidí svět podobně jako já, z okolí jičína nechť se ozve, rád si pokecám naživo 8-)
Odpovědět
#2
Vítej a držím palce, ať najdeš, co hledáš :)
Odpovědět
#3
moc mě zaujalo co jsi psal. Hlavně o těch trapácích co maj holky za kus masa a co maj různý řeči. Tak nějak podobně se mi to stává..kluci se snaží flirtovat, snaží se mě dostat do postele..a já nic..pak kamarádka našla článek a došlo jí, že jsem to já..asexuál. Nejdřív jsem byla ráda, že někam patřim a konečně vim kam patřim..jenže já chci taky dítě a to se teď trochu stížilo, kterej hetero by do toho šel a pak žil bez sexu a někteří asexuálové děti nechtějí. Jenže já nejsem typ co jsem smířená být sama do konce života. Do nedávna jsem myslela, že jsem hetero, kterýho jen nebaví sex ale jinak jsem žila úplně normálně. A myslela, že mě čeká normál rodinka a budu mít s kým zestárnout. Jenže život se mi změnil ze dne na den a vim, že to vůbec snadný nebude. Pokud bys měl zájem si psát tak se ozvy budu ráda. Míša
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  zdravím vás pli-diskusni-forum-sken 13 34102 25. 07. 2011, 19:26:25
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  zdravim Vas tony-diskusni-forum-0408 4 15012 10. 02. 2009, 23:58:34
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex