Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Smile 
Dobrý večer,

Sice se za asexuála nepovažuji, ale přesto bych sem ráda napsala pár slov. Doufám, že některé z Vás alespoň trochu povzbudí, jelikož za tímto účelem svůj příspěvek přidávám :)

Jak jsem už napsala výše, za asexuála se nepovažuji, což například znamená, že sex je pro mě vzrušující, orgasmu jsem již dosáhla a vždy je to pro mě pěkný pocit. Pokud by mi ale nyní někdo oznámil, že už do konce života sex mít nebudu, rozhodně se z toho nezhroutím, nezačnu se sebevraždit, vlastně se mi po něm ani stýskat nebude. Ačkoliv je to všechno pěkné a příjemné, neměla bych problém vzdát se toho. Opravdu si nemyslím, že sex je tím nejdůležitějším ve vztahu a nejspíš i jeho základem, což se můžeme dočíst v nejrůznějších odborných i „odborných“ časopisech či knížkách a je to jedna z mála věci, které se mi na sexu doopravdy hnusí. Věřím tomu, že kdyby společnost nebyla tak „předávkovaná“ těmito.. nechci být sprostá.., lidem by bylo doopravdy lépe. Některým, možná většině. Opravdu lituji dnešních malých holčiček, které jsou tímto zásobovány už od svých jedenácti let a v podstatě vyrůstají v tom, že sex je to nejdůležitější na světě, jsou odchované na radách, co všechno udělat pro to, aby si udrželi lásku, co hlavně nedělat, aby nebyly považovány za „neschopné“.. Myslím si, že vlastně není (a v budoucnu už teprve nebude) žádný div, že si lidé budou automaticky spojovat lásku se sexem, protože tak je to dnes všude prezentováno.

To ale není hlavní, o čem jsem chtěla psát. Tedy ne, že bych se nevyžívala v kritizování dnešní společnosti, patří totiž k mým oblíbeným tématům :D Chtěla jsem Vám všem pouze říci, že bez sexu se žít doopravdy dá, šťastně žít, a nemusíte být ani asexuální k tomu, abyste to zvládli. Proto nezoufejte prosím, jestliže existují takové ženy, které sex rády mají, ale nedělá jim problém vzdát se ho..můj příklad.. proč by neměli existovat takoví muži? Proto bychom myslím neměli heterosexuální muže automaticky odepisovat, jistě je i spousta takových, kteří se bez sexu dokáží hravě obejít.

Přeji Vám příjemný den, dobrou noc, a doufám, že Vám můj příspěvek alespoň trochu pomohl k dobré náladě :)
Odpovědět
#2
Jeee, diky za hezky a prinosny prispevek. ;)
Odpovědět
#3
Moc pěkný příspěvek Fydis. :) Také se považuji svým cítěním nejblíže k heterosexualitě, ale nehodlám si nechat namluvit, že je to téměř ten nejvyšší vrchol, kterého může člověk v životě ( partnerském ) dosáhnout. :D To by bylo, myslím si, pro soužití dvou lidí poněkud málo. Také se mi hnusí, když jeden opouští toho druhého kvůli neuspokojení ze sexu a nebo požaduje sex jako "důkaz lásky" a když ho nedostane, hledá jinde. Potom je vidět, zdali opravdu miluje a nebo spíše jen toho mnoho namluví....Ale taková už je doba, společnost bohužel vyzdvihuje až přespříliš tu animální stránku života ( sexualitu ) a na tu specificky lidskou ( prožitek lásky ) jaksi pozapomíná. Ale zase je zde jen nějaká analogie k celkovému směřování společnosti, ta je ostatně ve všem....tak snad nakonec to neskončí tak, jak jsi ve svém příspěvku naznačovala, totiž že láska automaticky splyne se sexem......
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#4
pekny prispevok :) vdaka
Odpovědět
#5
Jsem moc ráda, že Vás můj příspěvěk alespoň trochu potěšil :) Teď si už pár dní pohrávám s myšlenkou trochu se o sobě rozepsat. Tím "trochu" myslím možná několik velmi dlouhých vyčerpávajících odstavců textu, takže pokud si myslíte, že čtení na dvacet minut přežijete bez vážnější újmy na zdraví, možná se osmělím :-p Nikdy jsem totiž neuměla být stručná..:-D Snad jen s výjimkou tohoto příspěvku 8-)
Odpovědět
#6
Myslím, že na dlouhé příspěvky jsme zde docela zvyknutí, tak se nemusíš bát... jestli se ti to tedy chce psát. ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8897 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex