Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Smile 
Ahoj. Narazil jsem na článek na asexualitě úplně náhodou, a zjišťuju, že to na mě docela sedí. Ve svých 19cti jsem nikdy jsem nebyl zamilovaný.
Nepřemýšlím o citových vazbách. S holkou jsem nikdy nechodil. Žiju šťastný vysokoškolský život a mám hodně kamarádů.. Samozřejmě že už mají partnerky a nemluví o ničem jiném.. Grrr
Připadám si tak trochu mimo.I když mi můj kámoš dohazoval holky, tak to se mnou nic neďelalo. Všechny skončili, jako kamarádky.
Hlavně nenávidim všudypřítomný otázky týkající se partnerky. Když jim odpovím, že nechci, tak jsem automaticky za buznu, nebo podivína.
Jinak sexuální pud mam a masturbuju často. Ale když jsem se skoušel s holkou sblížit na intimní úrovni, tak jsem měl docela strach. Tak jsem toho nechal.
Asi je to tim, že se mi nepodařilo najít holku, co by po pár skleničkách neoblejzala mě, a následně i ostatní chlapy s očekáváním, že stačí náznak, a ojedu jí napovel, jako nějakej čokl. (mimochodem, takle se chová dost lidí, co znám :-D)

Zvláštní je, že až poslední rok jsem začal trochu přemýšlet o vztahu s opačným pohlavím.
Hlavní věci, co by mě k případném vztahu motivivaly jsou vzájemná podpora, pochopení, sdílení koníčků... a sex je trochu dál.
Sem si jistej, že nás je víc, než si myslíme.
Odpovědět
#2
Vítej a ať se Ti tu líbí :)
Odpovědět
#3
ahoj, taky tě tu vítám...nejsem tu dlouho ale je to tu fajn, já jsem za tuhle stránku ráda...dost se toho dozvíš
Odpovědět
#4
Taky te tu vitam a
(27. 10. 2009, 15:51:17)Ulfmoonlight Napsal(a): Hlavně nenávidim všudypřítomný otázky týkající se partnerky. Když jim odpovím, že nechci, tak jsem automaticky za buznu, nebo podivína.
- zkus rikat, ze pritelkyni mas (ale nepoznaji ji, protoze je tuze stydliva/krasna/atp., to si uz domyslis) :-)
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8898 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex