Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#1
Heart 
Ahojky,tak jsem si pročítala některé příběhy.Některé mi připomněly i ten můj .Ačkoliv jsem považována za samotářku,tak jsem společenský člověk,co je rád mezi lidma.Přiznám se,že jsem vždycky měla spoustu kamarádek a trávila jsem s nima hodně času ,ale nemůžu říct,že jsem žádný vztah s mužem neměla.Akorát byl prý příliš kamarádský.Nevím,asi to není úplně běžné,ale pro mě je obejmutí a pohlazení daleko víc,než sex.A tím většině lidí připadám divná.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#2
Vitaj medzi divnymi ludmi a cit sa tu ako doma :) podivnost, z pohladu vonkajsieho, je nam blizka.
Odpovědět
#3
Myslela jsem si, že jsem divná a teď si tady prohlížím stránky o asexualitě a zjišťuju, že nejsem divná jenom jiná a je nás víc, no to je skvělý. Mám z toho objevu fakt upřímnou radost, protože v mém okolí mi nikdo nerozumí, tak snad tady pochodím líp. Tak všechny tady zdravím.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex