Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orální sex možná způsobuje rakovinu
#11
Mimochodem, existuje dneska vubec neco, o cem by nebylo mozne prohlasit, ze to "mozna zpusobuje rakovinu"?
Laissez-faire...
Odpovědět
#12
(25. 01. 2010, 11:31:24)Lady Chloë Napsal(a): Možná by spíše bylo vhodné takovéto příspěvky umisťovat do sekce "Zábava a vtípky", protože v nejlepším případě se o nic jiného nejedná. V druhém případě to může ještě být bráno jako jakási ukázka toho, proč je lepší být asexuálem a vytvoření pocitu nadřazenosti - i když je to pochybný záměr, ještě by to sem tak trochu patřilo.

Tak to tedy opravdu nevím, co je na tom zábavného, když někdo umírá na rakovinu, byť by to mělo být jen v rovině možné příčinnosti, ale druh humoru, by to byl, pravda, zvláštní. Ale proti gustu žádný dišputát. Podle mého osobního náhledu zde opravdu nic ke smíchu není.
K té druhé úvaze, pokud vím, tak lidé si svoji sexuální (ne)orientaci nevybírají, takže demonstrovat kvůli tomu svoji (asexualitu) jako lepší nebo dokonce nadřazenou nad jinými, mi přijde jako bezpředmětné, byť jen v rovině prostého uvažování. Je to, jako kdybychom měli diskutovat, zda např. člověk s blond vlasy je lepší a nadřazený hnědovlasému. Samozřejmě, že není, jsou jen každý jiný. Takové potrhlé snahy tu již byly... Nevím, čím by měl být asexuál nadřazený ostatním, snad jen tím, že nesouloží? Tak tohle by bylo opravdu úsměvné a do sekce Zábava a vtípky by to rozhodně patřilo!

(25. 01. 2010, 11:31:24)Lady Chloë Napsal(a): Myslím, že takový asexuál by měl řešit svoje problémy jinak než očkováním... očkování proti nerozvážnosti žel nevymysleli a ono v takových případech je už stejně pozdě. Navíc má další důvod aby se vzpamatoval a přestal s tou šaškárnou s hraním si na sexuála.
Nic není černé nebo bílé a v soužití dvou lidí to platí dvojnásob, možná k tomuto poznání časem také dojdeš.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#13
(25. 01. 2010, 11:31:24)Lady Chloë Napsal(a): Nevím co je na tom všeobecná osvěta. Nemám zájem číst články o tom, že kouření způsobuje rakovinu když nekouřím. (ještě kdyby to bylo na nějakém serveru pro nekuřáky. :D ) I když v tom případě se alespoň jedná o vědecky ověřený fakt, takže o nějakou osvětu teoreticky jde - jenže tohle? Nějaké "možná". Kdyby se jednalo alespoň o něco opravdu závažného, co se týká všech lidí bez rozdílu sexuální orientace. Ale diskutovat tady o něčem, co je relevantní pouze "možná" (už podle názvu článku) a co se asexuálů vůbec netýká (nebo dejme tomu týká velmi okrajově)? Kam má obsah tohoto fóra jakože spět? Přejmenovat ho na sexual.cz? Možná by spíše bylo vhodné takovéto příspěvky umisťovat do sekce "Zábava a vtípky", protože v nejlepším případě se o nic jiného nejedná. V druhém případě to může ještě být bráno jako jakási ukázka toho, proč je lepší být asexuálem a vytvoření pocitu nadřazenosti - i když je to pochybný záměr, ještě by to sem tak trochu patřilo.
Čeče já ti nevim, hned se takhle rozčilit kuli tomu že sem nela hodila článek, kterej zrovna tobě nevoní... Někteří si ho přečtou rádi a ikdyby tací byli jen dva tak to účel splnilo... Né, že bych tě nějak dobře znal, ale poslední dobou se mi zdá, že startuješ na první našlápnutí jak se řiká a pořád se ti něco nelíbí... Já osobně sem radši když sem aspoň někdo občas něco dá, přečtu si ten článek a vaše názory a sem hepy, než aby sem každej chodil a kde nic tu nic...nebylo by o čem diskutovat atd. Tákže, buď rád za každej odkaz a neremcej pořád 8-)
Enjoy your life in love and peace...SrdceLOL
Odpovědět
#14
No jsou tři možnosti proč tak poslední dobou reaguji:
1) jsem podrážděná z hormonů a tudíž věci, nad kterými bych normálně mávla rukou mne docela štvou
2) kvalita příspěvků je o hodně nižší než bych si představovala
3) začala jsem opět číst všechny příspěvky, včetně příspěvků lidí u kterých je vysoká šance že se tohle stane

Třeba bych si měla dát zase pauzu?
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#15
Lady Chloë, jistě momentálně prožíváš nelehké období významných životních změn, proto jsou určité Tvé reakce akceptovatelné. Je to pochopitelné, rozumím Ti. Ovšem, život každého z nás není jen procházka růžovou zahradou, ale každý máme své strasti, nyní je jen otázka, do jaké míry a zdali vůbec, je máme právo automaticky transformovat na druhé? Dnes jsem byla za kamarádkou v nemocnici a rozhodně to není příjemné, vidět velmi blízkého člověka v takovém stavu, je to obrovský stres! Přesto musím normálně fungovat...
Na tvou otázku bych si dovolila odpovědět asi takto a zamýšlím to opravdu v dobrém, možná by ses měla pokusit vnímat a hodnotit věci více v odstupu od sebe (svého ega)...,ono ostatně, ať již chceme nebo ne, v běhu života nás jednou tento problém a nutnost jeho řešení, což je samo o sobě vždy procesem, každého dostihne....., potom tedy třeba přestaneš mít s některými záležitostmi nebo lidmi problém a dojdeš i většího pochopení.
Přeji Ti hodně štěstí a ahoj.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex