Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Ahoj, je mi 29let pořád jsem si říkala co se mnou je, všichni se žení, vdávají anebo alespoň střídají partnery jako ponožky, já jsem sama, měla jsem vlastně jen jeden delší vztah, ale podle mě to neklapalo, v sexu už vůbec ne, říkala jsem si proč po mě musí pořád ten druhý šplhat...pravdou je že jsem ho téměř k ničemu nepustila a náš vztah se rozpadnul, po čase jsme spolu zase začali mluvit, ale držím to jen na přátelské úrovni, nechci aby se mě zas dotýkal..kdyby to zústalo jen při objetí, ale proč víc??
Ještě nedávno jsem si vážně myslela, že jsem patrně jediná v republice, a pak jsem ale náhodou narazila na reportáž na netu o asexualitě a překvapilo mě kolik % populace to má stejně jako já..rozhodla jsem se, že vás najdu..a jsem tu..ani nevíte jak ráda vás poznávám. :)
Odpovědět
#2
My tebe taky ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Ahoj Sereno, vítám tě tady. Dobře chápu, jak moc jsi teď ráda, že jsi tu, myslím, že můj pocit po přihlášení byl uplně stejný. Jsem téměř ve stejném věku jako ty a zdá se, že mám možná stejné pocity a zkušenosti jako ty. Nu, všichni jsme si tu v určitých věcech podobní:-) Přeju hodně štěstí.
" Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte."
Elbert Hubbard
Odpovědět
#4
Ahoj, všem díky za uvítání 8-)
Odpovědět
#5
Cawes Šklebící se
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex