Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vyhledavani
#1
Nebylo by mozne rozsirit moznost vyhledavani i na profily? Nemyslim zadani nicku a jeho vyhledani, myslim zadani nejakeho slova a jeho vyhledani ve vyplnenem profilu uzivatelu (napr. zadani hesla "sport" a nasledne vyhledani profilu, ktere to maji v zajmech atd.).
Laissez-faire...
Odpovědět
#2
Není to zbytečný, když většina z nás má v profilu jen minimum údajů?
Odpovědět
#3
Neni, protoze porad tu je ne zase tak mala cast tech, kteri si tam nejake info napsali. A proklikavat uzivatele po uzivateli, jestli tam neco ma, je dost neefektivni, kdyz by stacilo zadat do vyhledavani napr. "sport" a bylo by to...
Laissez-faire...
Odpovědět
#4
jo, kdyby to šlo, bylo by to fajn :o)
Odpovědět
#5
Nějaká taková funkce by byla opravdu velmi užitečná. Ještě mě napadlo, že by bylo dobré profily třídit podle krajů, ale zase je pravda, že ne každý má vyplněné město, kde bydlí..
Odpovědět
#6
Až to vyhledá 4/5 uživatelů s vaším hledaným slovem, ale dotyční se sem už 2 roky nepřihlásili, budete ještě chtít, aby to třídilo ty neaktivní. Bude to furt nedokonalý.
Koukejte, kdo je aktuálně aktivní, kdo má co vyplněno a jak se účastní diskusí. Podle toho poznáte i to co do profilu nenapíše, jeho povahu, názory.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
To je pravda, navíc obyčejné i fultextové vyhledávání z nestruktorovaných dat není nic moc, protože dotyčný by třeba klidně mohl mít v profilu "Nesnáším sport" a našlo by ho to. To by se do profilu musela nasypat strukturovaná data, ale protože toho je schopný jen dotyčný uživatel (nebo umělá inteligence srovnatelná s lidskou), tak pokud to nebude povinné, tak to stejně část lidí nevyplní. A ani potom to není nic jednoduchého (už jsem tu o tom spal, ale protože tu není vyhledávánít, tak si to musí pečliví čtenáři nají sami :-) ).

Takže v tomto souhlasím s předřečníkem, nejlepší je jít po aktivních diskutujících, koukat se jak na jejich profily, tak na jejich příspěvky, a při výskytu rozumné shody se jich osobně zeptat soukromou zprávou.
Odpovědět
#8
To zní tak strašně komplikovaně. Lepší by bylo to vyhledávání podle krajů :D A pro lidi jako já, moc nekomunikující, i pohodlnější, protože vždycky začnu s nějakou diskuzí, že ji rozečtu, pak sem přijdu po čase a už se mi nechce těch 5 dalších stránek dočítat :D
Odpovědět
#9
(01. 12. 2012, 07:21:34)Dariach Napsal(a): To zní tak strašně komplikovaně. Lepší by bylo to vyhledávání podle krajů :D A pro lidi jako já, moc nekomunikující, i pohodlnější, protože vždycky začnu s nějakou diskuzí, že ji rozečtu, pak sem přijdu po čase a už se mi nechce těch 5 dalších stránek dočítat :D

To si někoho aktivního vytipuješ a čteš jeho všechny odpovědi v různých diskusích. Uděláš si pak konkrétní obrázek o něm.
Celá diskuse se čte, pokud tě zajímá to téma v podání rozličných aktivních lidí Naštvaný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
Já bych taky poprosil o vyhledávání alespoň podle zadaného místa. Ano, spousta napíše "ČR", to se nedá nic dělat, ale jinak dohledat někoho podle bydliště je věc naprosto nemožná (vzhledem k počtu uživatelů).
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex