Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahojte - queer identity a neurodivergence?
#7
(23. 06. 2023, 21:32:46)Juliana Napsal(a):
Gyrxiur: Podle toho testu jsem v pořádku (neurotypik), a to i když pracuje s předpokladem, že člověk s Aspergerovým syndromem bude pravděpodobně asexuál, takže za moji asexualitu mi naskakovaly "body". :D A hezký překlad.

Tak je ten test k ničemu pokud  pracuje s předpokladem, že člověk s Aspergerovým syndromem bude pravděpodobně asexuál.
Pokud  test tvé fyzické kondice bude zohledňovat kolik máš končetin... 
Člověk s Aspergerovým syndromem možná bude asexuál, ale se stejnou pravděpodobností bude heterosexuál/homosexuál/bisexuál s asexuálním chováním. Ale stále to nebude nic jiného, než jen větší pravděpodobnost, že je heterosexuál/homosexuál/bisexuál. Viz. i výše adevrův příspěvek.
A že si někdo začne říkat asexuál jenom proto, že mu to tak vychází v nějakém testu, no tak to už je konec.
Já si to myslím, nejsem si zcela jist, ale ten test mi to potvrdil, takže jsem. Potvrdit ti něco takového může pouze tvoje vlastní životní zkušenost. Co nejdelší samozřejmě. Pochopitelně to nelze brát doslova a čekat do důchodu, kdy pak s klidným svědomím řekneš jsem asexuál. Jde spíš o to sám sebe otestovat v některých zlomových okamžicích a pomalu si to ve vědomí urovnávat. Respektive život si tě otestuje sám.
S patnáctiletým (i osmnáctiletým), který "má jasno" není něco v pořádku.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Ahojte - queer identity a neurodivergence? - od mar-diskusni-forum-teza - 26. 06. 2023, 18:56:23

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahojte TB5Te-diskusni-forum-ch20VT 1 1581 12. 02. 2023, 21:38:40
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Ahojte Jukiko 5 13534 02. 03. 2017, 17:49:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 8099 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  ahojte vanellus 25 49289 26. 03. 2015, 22:17:09
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Ahojte clairne 23 51419 25. 03. 2015, 19:51:00
Poslední příspěvek: Exi-diskusni-forum-tus

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex