Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj som tu novy
#1
V podstate som rad ze som nasiel tuto stranku,kde dufam ze najdem ludi s ktorymi si budem rozumiet.Je mi 27 rokov urcitu etapu zivota som zil sexualne aktivne,no casom som akosi ochladol az nakoniec som zistil ze sex nieje pre mna potrebny, az miestami citim averziu.Mal som vazny vztah s priatelkou s ktorou vsetko fungovalo tak ako ma, no casom som zacal odmietat pohlavny styk co jej zacalo vadit a nakoniec to skoncilo rozchodom co jej ani nemam za zle ked sa na to pozrem z jej strany.Nevadia mi dotyky,lubanie jemne hladenie ,no ani to nepotrbujem k zivotu.Je dost tazke najst si priatelku,priam nemozne a ak sa s niekym zoznamim tak to po kratkej dobe skrachuje stale na tom istom.Dufam ze tu stretnem ludi s ktorymi si budem rozumiet a budu ma aspon trosku chapat
Odpovědět
#2
Ahoj Mr.F,
vítej u nás. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#3
(28. 02. 2011, 23:03:24)Mr. F Napsal(a): Dufam ze tu stretnem ludi s ktorymi si budem rozumiet a budu ma aspon trosku chapat

Těžko říct. Podle toho, koho tu hledáš! Jestli skutečně asexuály nebo jen impotenty či kastráty.

Nijak jsi mi nepřiblížil tu averzi. Averze proč? Že jsi asexuál nebo Ti to nešlo, nebo i přítelkyně byla jak dřevo? Nevím...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#4
pro Arthura:toto fórum bylo založené pro to,aby se zde setkávali a komunikovali spolu lidé,kterí žijí podobným způsobem,nebo se tím momentálně zaobírají,nebo pro lidi,co je toto téma zajímá (takový teda z toho mám pocit a je jedno,zda tento stav nazveme asexualitou či jiným slovem,jde o to,že máme něco společné).Ty jsi zde několikrát dal najevo,že s tímto se neztotožňuješ,ba dokonce někdy se mi to jeví že až některé urážíš.V takovém případě,nevím,proč tu jsi.Přece,když se mi něco nelíbí,nebo mám problém se s něčím smířit a vidím,že ani násilně to nejde :) ,tak se tím nezabívám a odejdu.Žijeme tak,jak žijeme,mohl jsi si všimnout,že ty to nezměníš a buď rád,že ty takový nejsi. :)
....mysli srdcem,ciť s rozumem....
Odpovědět
#5
(03. 05. 2011, 16:49:22)another Napsal(a): pro Arthura:... V takovém případě,nevím,proč tu jsi.
Protože to je troll, na ktereho bohuzel nekteri z nas nejsou zvykli, takze ho neustale krmi, tudiz ma stale duvod tu byt a "bavit se".
Laissez-faire...
Odpovědět
#6
ups....aha....jsem netušila,že něco takovýho existuje,myslela jsem,že je přirozeně tupej.....tak to se omlouvám....toť má poslední reakce na něj.
....mysli srdcem,ciť s rozumem....
Odpovědět
#7
Asexualitu nevyvracím, problém s ní nemám, což si každý alespoň průměrně inteligentní člověk měl možnost již všimnout. Jen nemám důvod se za nic skrývat, nic mystifikovat a zveličovat, tak chápu, že mnozí nesou a budou nýst nelibě, když jim někdo šáhne na jejich modlu. A pak tu budou i tací, kteří této názorové a existenční nesmiřitelnosti budou využívat ke svým povšechně trapným "glosům", aby se ukojilo (alespoň) jejich Ego! Ptát se takových "případů" dál, natož jim vysvětlovat, co bylo na mé odpovědi urážlivé, (kromě toho, že nebyla familiární, jak se tu asi předpokládá a chce), by bylo stejné, jako házet hrách na stěnu.
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#8
já jsem ten kastrát!!!!! poslušně hlásím, že kastrát jsem od 27 let, ale ani předtím to nebylo moc slavný, teda bylo to hodně neslavný, bohužel jsem se neprošukal životem jako Arthur :-( Arthure, moc se těším, až se uvidíme, bude stačit chvilka a poznáš jaké to je ;)
Odpovědět
#9
(04. 05. 2011, 21:23:04)Zerda Zerubis Napsal(a): já jsem ten kastrát!!!!! poslušně hlásím, že kastrát jsem od 27 let, ale ani předtím to nebylo moc slavný, teda bylo to hodně neslavný, bohužel jsem se neprošukal životem jako Arthur :-( Arthure, moc se těším, až se uvidíme, bude stačit chvilka a poznáš jaké to je ;)

Kastráti byli v minulosti ceněni pro svůj vysoký hlas. Můžeš přidat svoji zkušenost? :)
Odpovědět
#10
chm, pravda je, že hlas mám poněkud vyšší než je očekávání, asi proto, že jsem nemutoval, což znamená, že mi stejně k ničemu nebyly :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Jsem tu nový - najdu ? MX-diskusni-forum-CB 0 2758 23. 11. 2020, 19:58:59
Poslední příspěvek: MX-diskusni-forum-CB
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6768 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nový v komunitě Lucius-diskusni-forum- Pelner 28 49151 26. 01. 2019, 00:23:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som asexual? Nex-diskusni-forum-ter 2 7233 27. 11. 2018, 22:09:11
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex