Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravim
#1
Ahoj,

tak jsem se rozhodla (po dlouhem vahani), ze sem take neco napisu. Je to mozna proto, ze mam posledni tri dny v sobe takovy zmatek, ze se potrebuji vypovidat. Kroutící očima

Do urcite doby jsem si myslela, ze problem hledani partnera je u spis problemem nedostatku prilezitosti a nedostatku muzu, kteri by se mi libili, ale mozna bude neco asi nekde hloubeji, nekde, kam jsem to zasunula a nerada to vyndavam na svetlo. Neutrální

Prozila jsem asi 2 dlouhodobejsi vztahy. Do te doby byl muj vztah k sexu nijaky. Vzdy po nejake dobe jsem sex s klukem zkusila, ale nic moc mi to nerikalo, a tak on uz se bud neozval nebo jsem se neozvala ja. Vysmátý

Pote jsem si nasla partnera - cizince, ktery sex moc k zivotu nepotreboval a pokud jsme ho praktikovali jednou za cas, bylo to docela uspokojive pro nas oba (z toho usuzuji, ze uplne asexualni nebudu). Nicmene jsem se domnivala, ze ho dostatecne nemiluji a nebyl to ani muj typ a tak presto, ze jsem si s nim rozumnela, jsme se rozesli. Dalsi pritel na sex byl, ale nastesti ho nevyzadoval tak casto, kdyz zjistil, ze ja na to nejsem.

Posledni dobou se znovu snazim navazat nejakou znamost jelikoz uz jsem asi 4 roky sama. Ovsem muzi, kteri potkavam, jsou vybaveni testosteronem asi tak 50x vic nez ja. Posledni ,,znamost,, po me chtela dokonce zucastnit se skupinoveho sexu. Cim vic si uvedomuji, ze sex neni pro me prioritou, tim casteji se setkavam s lidmi, kteri ho preferuji v hojne mire. A tim vic se citim divna. Mozna je to tou presexualizovanou dobou, ale nejak uz mam po krk klise - ,,mame radi sex,, , nekonecne rozhovory o tom, jak kdo vypada, omlazovaci prostredky, stari kanci temer pred hrobem s naditou penezenkou a mladou modelkou.

Problem je, ze bych chtela v budoucnu rodinu a deti. Chtela bych potkat nekoho, s kym si budu rozumet a kdo me bude mit rad. Kdo me bude respektovat a koho bych mohla respektovat ja. Ale uz mi je ze vseho trochu divne. Mam pocit, ze se sama v sobe nevyznam.

Poradte....

Dekuji za prispevky

Hanele
Odpovědět
#2
Hanele, tady každá rada drahá.....ale neboj, tak strašné to nebude. ;) Ale skoro, jako bys mi mluvila z duše, také nepotřebuji tyto radovánky kdoví, jak často....ale ani vztah úplně asexuální by nebyl to pravé ořechové. Navíc, rodina a děti, jedna z priorit. :D U mne již je to vyřešené, naprosto Tě chápu! Realita je taková, že i heterosexuálové mají odlišnou míru, variace, sexuální touhy, jde o to, aby se sešli lidé v tomto podobní, když je jeden z dvojice tzv. "na sex" a druhý výrazněji poklidnější, tak, může nastat problém, jak správně píšeš. Na to člověk nemusí být ani asexuál, aby takovou záležitost musel řešit, kolik běžných hetero dvojic plní ordinace sexuologů a manželských poradců z důvodu nepoměru sexuální touhy! Možná by to chtělo s potencionálním partnerem narovinu si hned zkraje vztahu promluvit, nakolik je pro něj sex ve vztahu důležitý, vysvětlit, jak to máš a cítíš Ty, jednoduše si to oboustranně vyjasnit. Nemá cenu investovat do vztahu, když vím, že příliš sex nemusím s protějškem, který je tzv. živější. Nevím, jak obecně třeba prožíváš sex, zda u toho máš příjemné pocity či ne....někdy ženy přistoupí k sexu spíše, když mají citlivého partnera, který se dostatečně věnuje předehře, mazlí se před samotným pohlavním stykem....tzv. umí ženu naladit. Takže třeba hledat i takového. Také bych nebyla schopna sexu s mužem, který by na mne tzv. jen skočil. :D No a k té rodině, můžeš zkusit hledat i zde na asexuálu, ale co jsem tak poznala, zdejší muži spíše rodinu nechtějí, to by mohl být problém. Někdy láska dělá divy....jasně. :) Já osobně bych Ti poradila, aby ses nezaměřila v hledání jen jedním směrem, třeba na tyto stránky, ale spíš hledala napříč poplatně požadavkům, které na partnera a partnerství máš. Přeji Ti, aby to vyšlo! :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#3
Sexuální nálada ve společnosti je nastavená dobou. Už i třeba pitomá podlahová krytina je pojmenována jako sexy koberec apod.
Sex je označován za to nejlepší co může být, jenže je to jen bublina a podvedení hledají tedy něco víc - skupinový, neobvyklý praktiky, kvantitu, frekvenci, místa..
Jo, najít někoho tolik nezpracovaného Systémem půjde těžko. Možná to zkusit někde v církevních společenstvech.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
(29. 08. 2011, 17:46:19)ChildFreeMan Napsal(a): Možná to zkusit někde v církevních společenstvech.

No, to jsi jí tedy poradil! Velmi šťastný Leda, že by tam sehnala nějakého sexuálně potlačeného, takoví, když se k tomu jednou za čas dostanou, tak pak bývají mistři těch netradičních praktik.LOL Pud je pud navzdory příkazům církve. :) Ale dobře, když už....i duchovně vyváženější jedinci existují. :) Ti pak takové problémy nemají, mohou být zkušení i nezkušení, ale mají jedno společné, ten základ je zdravý. A bývají takoví citlivější, často. :) A vyskytují se nejen v církvích....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
[quote='Nela' pid='14698' dateline='1314632457']
Hanele, tady každá rada drahá....

Dekuji za radu. Moc. Jak rikam, mam vetsinou kamaradky, ktere s timto problem nemaji a nejak jsem si uz vypestovala fobii, ze chlapum jde jen o jedno. Ono to asi tak zhave nebude, ale ja se posledniho pul roku nesetkavam s nicim jinym.Chytrý

Problem je asi i to, ze vypadam dost ,,zensky,, , a tak zjevne proto je tento problem jeste horsi. Poznamky typu - ty mas fakt pekny prsa mi opravdu dokazi zkazit den. U nekoho by to fungovalo asi jinak. Bohuzel me tyto poznamky dost vytaci.

Take problem vidim v tom, ze jsem zila dost dlouhou dobu v cizine (hlavne prave v ,,katolickem,, spanelsku :-)) a i kdyz uz tam Franco a ani Opus dei dlouho nevladne, porad jeste jsou nektere veci tabu. Bohuzel se tam uz vratit nechci. Kvuli praci, byvalemu priteli atd., ale s ceskym ,,uzivanim si,, se nejak smirit nedokazu a ani nechci.

No, nevim, kde hledat potencialni partnery, ale asi si dam tak mesic klid. Potrebuji se nejak otrepat z me posledni zkusenosti a asi se zacit stykat s jinymi lidmi.

Dekuji za vsechny prispevky. Hned jste mi zlepsili den, opravdu. ;)
Odpovědět
#6
Hanele, ještě mne napadlo, jestli máš nějak blízko ke katolictví, myšlenkově, tak co zkusit hledat na seznamce www.katolik.cz...co jsem tak viděla, tamější muži s rodinou většinou počítají a rozumné lidi tam určitě najdeš....máš pravdu, v tom Španělsku, Itálii, Polsku....se ta tradiční víra, kulturní zaměření promítá do postojů k sexualitě podstatně, třeba takové nuda pláže mne napadly nebo "nahoře bez" opalování v Itálii tabu. Němci jsou zase daleko otevřenější v tomto....mne osobně to nevadí, ale sama bych tam asi nešla...někteří lidi jsou zase trochu nesoudní, postarší pán s bříškem na nuda pláži, ehmmm....:D Proti gustu žádný dišputát, ovšem....tak hodně štěstí, ještě jednou....:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#7
No, prave. A Cesi mi pripadaji na muj vkus take az priliz otevreni. Clovek tu ma pocit, ze kdyz zrovna neholduje sexu a kazdemu to nevypravi, tak ani neni normalni. Naštvaný

S tou katolickou seznamkou - dobry napad. Nejsem sice krestanka a mame i nejake zidovske predky a dokonce jsem jednou koketovala s islamem Nechápavě zírající ale jde mi spis o to, potkat lidi, ktere maji trochu jine hodnoty nez jsou ty prezentovane masmedii. Kroutící očima Nejsem puritan a rada si popovidam i o sexu, ale s nadrzenci si az tak nerozumim.

Muzu se zeptat, jak ty jsi objevila tuto stranku?

Dekuji moc,

H.
Odpovědět
#8
(29. 08. 2011, 19:08:35)Hanele800 Napsal(a): No, nevim, kde hledat potencialni partnery, ale asi si dam tak mesic klid. Potrebuji se nejak otrepat z me posledni zkusenosti a asi se zacit stykat s jinymi lidmi.

Ahoj Hanele,

někdy je to opravdu tím, v jaké společnosti se pohybuješ. Zvlášť v některých kolektivech se to "kanci a pipinami" přímo hemží. Ale i tady se najdou lidé, kteří mají jiné zájmy a hodnoty, než jsou umělá prsa, diety, liposukce a každodenní divoký sex :-) Jenom je potřeba hledat... A přesně jak říká Nela, asi je lepší hned zkraje seznámení jasně stanovit, co je pro tebe přijatelné a co ne, než do toho investuješ příliš psychických sil a času.

Přeju ti, aby to dál už bylo jen lepší!
Odpovědět
#9
Přeju ti, aby to dál už bylo jen lepší!
[/quote]

Dekuji moc za mile odpovedi. :-)

Jsem moc rada, ze jsem sem napsala.

H.
Odpovědět
#10
(30. 08. 2011, 13:44:31)Hanele800 Napsal(a): No, prave. A Cesi mi pripadaji na muj vkus take az priliz otevreni. Clovek tu ma pocit, ze kdyz zrovna neholduje sexu a kazdemu to nevypravi, tak ani neni normalni. Naštvaný

S tou katolickou seznamkou - dobry napad. Nejsem sice krestanka a mame i nejake zidovske predky a dokonce jsem jednou koketovala s islamem Nechápavě zírající ale jde mi spis o to, potkat lidi, ktere maji trochu jine hodnoty nez jsou ty prezentovane masmedii. Kroutící očima Nejsem puritan a rada si popovidam i o sexu, ale s nadrzenci si az tak nerozumim.

Muzu se zeptat, jak ty jsi objevila tuto stranku?

Dekuji moc,

H.

Myslíš asexual nebo katolik.cz? Asexual, jednoduše jsem si tehdy dala pojem do vyhledávače a vyjelo mi x odkazů, mezi nimi i tento....katolik, já se zajímám hodně o duchovno a náboženství a ač již svoje přesvědčení mám v tomto, ráda si i přečtu něco smysluplného z různých zdrojů, takže občas navštěvuji i ten katolik.cz. Člověk hledá a hledá až najde....:) Ty spřízněné lidi bys tam mohla najít...já mám zkušenost, že pokud to není nějaká sekta anebo ten člověk netrpí nějakou osobnostní abnormalitou, tak jsem s těmi duchovně orientovanými lidmi našla zpravidla společnou řeč ihned....no a třeba z toho časem může být i to partnerství. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex