Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím přítomné!
#11
Zajímavé postřehy, Chodče. Hodně z nás tu má tendenci vyhledávat skupiny a prostředí, kde se cení jiné hodnoty než v "reálném" světě a kde ty hodnoty vládnou v podstatě bez ohledu na panující establishment. Skoro to vypadá, že kdo tu není počítačový odborník, je pařan, scifista/fantazák, jogín nebo turista :D Vlastně je to takový dobrovolný svobodný disent.

Odpovědět
#12
(25. 05. 2012, 10:45:03)AlineDaryen Napsal(a): Zajímavé postřehy, Chodče. Hodně z nás tu má tendenci vyhledávat skupiny a prostředí, kde se cení jiné hodnoty než v "reálném" světě a kde ty hodnoty vládnou v podstatě bez ohledu na panující establishment. Skoro to vypadá, že kdo tu není počítačový odborník, je pařan, scifista/fantazák, jogín nebo turista :D Vlastně je to takový dobrovolný svobodný disent.

Mám tentýž pocit a hlavně přesně tyto popsané tendence (vyhledávat lidi, co se nebojí být sami sebou a nebojí se prezentovat svůj názor :-) )...
Vždy mě potěší, když sem někdo takový zavítá a zanechá své postřehy, poodhalí své myšlenkové i emoční pochody, zvláště když to dokáže skvěle formulovat (a to tu umí řada lidí :-) ). Hodně mě to obohacuje a také inspiruje (a občas taky "podrží nad vodou" :-) )

P.S.: Aline, nedopatřením jsi vynechala "taičisty" LOL LOL (to jsou taky príma mimoňové ;) )
Odpovědět
#13
(25. 05. 2012, 11:29:47)Morwen Napsal(a): P.S.: Aline, nedopatřením jsi vynechala "taičisty" LOL LOL (to jsou taky príma mimoňové ;) )

Teď mě asi zabiješ, ale to jsem tak nějak myslela těmi jogíny. Hledala jsem nějaké shrnující slovo pro jógu, tai-či, pilates, bojová umění, tanec a podobné duchovně-pohybové disciplíny, ale nic mě nenapadlo :-)
Odpovědět
#14
(25. 05. 2012, 10:45:03)AlineDaryen Napsal(a): Zajímavé postřehy, Chodče. Hodně z nás tu má tendenci vyhledávat skupiny a prostředí, kde se cení jiné hodnoty než v "reálném" světě a kde ty hodnoty vládnou v podstatě bez ohledu na panující establishment. Skoro to vypadá, že kdo tu není počítačový odborník, je pařan, scifista/fantazák, jogín nebo turista :D Vlastně je to takový dobrovolný svobodný disent.

Zapomnělas na uměním postižené!:)
Odpovědět
#15
(25. 05. 2012, 19:02:17)mušelín Napsal(a): Zapomnělas na uměním postižené!:)

Nezdálo se mi, že těch by tu bylo nějaké významné množství. Ale možná to jen nedávají tak najevo :-)
Odpovědět
#16
(26. 05. 2012, 07:12:35)AlineDaryen Napsal(a):
(25. 05. 2012, 19:02:17)mušelín Napsal(a): Zapomnělas na uměním postižené!:)

Nezdálo se mi, že těch by tu bylo nějaké významné množství. Ale možná to jen nedávají tak najevo :-)

Tak si u mě můžeš udělat čárku:)
Odpovědět
#17
(25. 05. 2012, 10:45:03)AlineDaryen Napsal(a): Skoro to vypadá, že kdo tu není počítačový odborník, je pařan, scifista/fantazák, jogín nebo turista :D Vlastně je to takový dobrovolný svobodný disent.

Dobrý postřeh. Hry jsem hrál když jsem byl mladší (hlavně strategie a simulátory), sci-fi a fantasy čtu také, něco co by se dalo považovat za turistiku taky provozuju (a to ještě s foťákerm včetně stativu) a i když jógu ani nic podobného (či zcekla nepodobného) necvičím, zjistil jsem, že vlasně provozuju některé alespoň trochu jogínksé postupy (jako meditaci nebo "vyprázdnění mysli"), i když to nedělém při cvičení, ale při programování, řízení auta nebo štípání dřeva.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím přítomné Nois-diskusni-forum-ette 19 38790 02. 02. 2014, 16:25:00
Poslední příspěvek: Nois-diskusni-forum-ette

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex