Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problémy s okolím..
#11


Ty love story, co si vymýšlíš, píšeš si je nebo kreslíš? Doufám, že jo. Protože to je nejlepší prostředek, jak ostatním lidem přiblížit svůj svět. Lidi se často nedokážou vcítit do duše druhého a pochopit ji, ale skrz příběh nebo obraz je to pro ně snazší. Většina mých přátel mě naplno poznala až prostřednictvím mého psaní. Navíc jak správně píšeš, z asexuální pozice mnohdy víš o vztazích a sexu víc než ostatní, protože se na ně díváš z jedinečné perspektivy. Na světě je dost lidí, kteří tuhle jedinečnost umějí ocenit a váží si jí. Jde jen o to je najít :D

No mě obecně odjakživa bavilo psaní a hlavně kreslení, nejlepší je, že vymyslet a napsat dokážu bez problému neasexuální příběhy a zápletky, takže si nemyslím, že menšinová sex.orientace nějak přílišně ovlivňuje tvorbu, možná je ta tvorba asex. lidí taková trochu vznešenější a idealističtějšíŠklebící se každopádně díky za tvou reakci, je pravda, že svůj ke svému-asi právě kvůli tomu jaká jsem (to jest největší menšina ze všech menšin sex.orientací), tak mám 5 nej přátel, kteří jsou spíš už rodina, jsou to lidi jako já..asexuálů není moc, takže ani já nemám 150 kamarádek, ale naše přátelství je opravdové, mnoho lidí si myslí, že má spousty kamarádů a že jsou populární, ale kdyby měl jednoho, který by za něj dal ruku do ohně, byl by rád..proto 5 z 5 a pořád výhra, to je lepší skóre než 40 ku 0(těch pravých)...takže kdo je pak vítěž, že? Někdo třeba řekne, že má hodně přátel, ale z toho ty pravé má tak 2, já mám radši všechny pravé a nepěstuju ty nepravé, protože potřebuju důvěru..

Odpovědět
#12
Pět přátel, co jsou jako tvoje rodina? To zní skvěle. Poslouchej, co ti říkají oni, a na ostatní se vykašli. Hlavní je, co si o sobě myslíš ty sama a lidi, kteří tě skutečně znají.
Odpovědět
#13
(22. 03. 2012, 18:06:52)altec Napsal(a): mám 5 nej přátel, kteří jsou spíš už rodina, jsou to lidi jako já..asexuálů není moc, tak

Ahoj altec,
vítej mezi podobnými :)

:) A blahopřeji k poměrně rozsáhlé "rodině" přátel...
Také mám pár skutečných přátel, ale nejsou asexuálové, tedy jsi na tom v jistém pohledu líp než já. ;) ... a zřejmě líp než řada dalších (včetně sexuálně činných jedinců)... jak se o tom zmiňuješ ve svém příspěvku...

P.S.: Líbili by se mi mezi přáteli i mnozí lidé z fóra :), ale zpravidla bydlí dost z ruky, :-( ale k opravdovému přátelství podle mne patří i osobní kontakt ...
Odpovědět
#14
(23. 03. 2012, 12:37:40)Morwen Napsal(a): P.S.: Líbili by se mi mezi přáteli i mnozí lidé z fóra :), ale zpravidla bydlí dost z ruky, :-( ale k opravdovému přátelství podle mne patří i osobní kontakt ...

A není to opačně? Ostatní jsou pohromadě, jen ty jsi z ruky?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#15
(23. 03. 2012, 13:16:20)ChildFreeMan Napsal(a): A není to opačně? Ostatní jsou pohromadě, jen ty jsi z ruky?

V případě "pražáků" je to možná, jak tvrdíš, opačně ;), ale jsou mi velmi sympatičtí i obyvatelé/obyvatelky jiných míst (i v "blízkém zahraniční") :-p...
Odpovědět
#16
Ahoj, výše jsem už napsala svůj příběh, ale chtěla jsem ti sem napsat něco o dětech.
V tvém věku jsem byla stejná, stále platonicky zamilovaná a dětí jsem se doslova bála, nechápala jsem rozplývající se ostatní nad uslintaným miminem.
Hledala jsem a hledala i když dnes vím, že jsem nevěděla přesně co až jsem našla svého (stále ještě) manžela, začátek vztahu byl hodně platonický (na dálku), ale děti jsem si pořád nějak nedovedla představit, až po 4letech spolu, spíš tak z nouze nad situací v práci a doma jsem si řekla že ty děti teda tak za rok....a byla jsem těhotná, nečekaně dřív.
Těhotenství jsem se bála, ale bylo to moc hezké období, těšila jsem se že budu mít človíčka co bude určitě jako já, ale pořád jsem se bála toho uslintaného mimina co furt řve a rozhazuje věci...
Když se dcerka narodila byla tak krásná, ale tím to končilo, čekala jsem tu lásku co pocítím a ono nějak nic, nevěděla jsem co s tím miminem mám dělat abych ho nerozmazlila tak jsem ho nijak moc nechovala.
Jak začla růst a začli jsme chodit mezi další děti (asi na půl roce) zjistila jsem a i mé okolí, že moje dítě je prostě jiné :-) je velmi půvabná a milá, vždy jedla čistotně, nevzteká se (malinko, ale žádné vzteklé válení po zemi) a od malinka po sobě uklízí. A je to nepopsatelná nádhera když příjde a obejme mě se slovy maminko...děti jsou totiž obrazem svých rodičů.

[/quote]
Mi právě děti na rozdíl od jiných mláďat nepřipadají roztomilé, spíš ošklivé. Asi jako myší mládě, než otevře oči a než mu začne růst ta měkká, hebká srst. Možná je to fakt tou absencí srsti.:D A ještě mě irituje, jak jsou malé děti nečistotné, když jí. Tak neuvěřitelně se zamatlat žádné jiné zvíře nedokáže. LOL Člověk je prostě asi fakt nějaký omyl evoluce.

[/quote]

Odpovědět
#17
(05. 05. 2012, 07:59:05)roni Napsal(a): Ahoj, výše jsem už napsala svůj příběh, ale chtěla jsem ti sem napsat něco o dětech.
V tvém věku jsem byla stejná, stále platonicky zamilovaná a dětí jsem se doslova bála, nechápala jsem rozplývající se ostatní nad uslintaným miminem.
Hledala jsem a hledala i když dnes vím, že jsem nevěděla přesně co až jsem našla svého (stále ještě) manžela, začátek vztahu byl hodně platonický (na dálku), ale děti jsem si pořád nějak nedovedla představit, až po 4letech spolu, spíš tak z nouze nad situací v práci a doma jsem si řekla že ty děti teda tak za rok....a byla jsem těhotná, nečekaně dřív.
Těhotenství jsem se bála, ale bylo to moc hezké období, těšila jsem se že budu mít človíčka co bude určitě jako já, ale pořád jsem se bála toho uslintaného mimina co furt řve a rozhazuje věci...
Když se dcerka narodila byla tak krásná, ale tím to končilo, čekala jsem tu lásku co pocítím a ono nějak nic, nevěděla jsem co s tím miminem mám dělat abych ho nerozmazlila tak jsem ho nijak moc nechovala.
Jak začla růst a začli jsme chodit mezi další děti (asi na půl roce) zjistila jsem a i mé okolí, že moje dítě je prostě jiné :-) je velmi půvabná a milá, vždy jedla čistotně, nevzteká se (malinko, ale žádné vzteklé válení po zemi) a od malinka po sobě uklízí. A je to nepopsatelná nádhera když příjde a obejme mě se slovy maminko...děti jsou totiž obrazem svých rodičů.
Mi právě děti na rozdíl od jiných mláďat nepřipadají roztomilé, spíš ošklivé. Asi jako myší mládě, než otevře oči a než mu začne růst ta měkká, hebká srst. Možná je to fakt tou absencí srsti.:D A ještě mě irituje, jak jsou malé děti nečistotné, když jí. Tak neuvěřitelně se zamatlat žádné jiné zvíře nedokáže. LOL Člověk je prostě asi fakt nějaký omyl evoluce.

[/quote]
První okouzlení dítětem jsem zažila asi ve dvou letech. Já už jsem chodila a můj o rok mladší bratranec seděl na židličce pro děti. Když jsem se na něj podívala, tak jsem si všimla, že má na ručičkách místo kloubů ďolíčky. A mě to dojalo. Vůbec jsem si neuvědomila, že já jsem na tom stejně. Došlo mi to až o pár let později.
Pro MR: Člověk je záměrný výtvor evoluce. Musí vytvořit dokonalé roboty a pak vymřít. A pak nebudou žádná myší, tedy chci říci lidská nechutná mláďata.Neutrální

[/quote]

Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#18
(23. 05. 2012, 22:06:33)Dobra Napsal(a): Pro MR: Člověk je záměrný výtvor evoluce. Musí vytvořit dokonalé roboty a pak vymřít. A pak nebudou žádná myší, tedy chci říci lidská nechutná mláďata.Neutrální
Nevím nakolik to bylo myšlené jako sranda a nakolik vážně, ale každopádně nevěřím na záměrné výtvory jakékoliv vyšší moci.
A roboti by mi fakt nebyli milejší než živí tvorové.

Každopádně už to, že mi lidské děti nepříjdou roztomilé, je dostatečný důkaz o tom, že se někde v mých mateřských instinktech stala chyba a určitě bych děti mít neměla bez ohledu na to, jak moc "vadná" připadám ostatním. Pro mě jsou úplně stejně "vadní" oni - ne proto, že chtějí děti, ale proto, že to každému cpou jako jediný ultimátní možný způsob jak žít.


Odpovědět
#19
(02. 06. 2012, 14:54:08)MadRat Napsal(a): ... ne proto, že chtějí děti, ale proto, že to každému cpou jako jediný ultimátní možný způsob jak žít.

Já si v posledním měsíci už několikrát vyslechla, že jestli nechci zůstat sama a chci s někým být - rozzuměj žít, tak to znamená i mít děti (a provozovat sex).
Už to ani nikomu nevyvracím, jen ztráta času.



Odpovědět
#20
(02. 06. 2012, 16:33:58)mušelín Napsal(a): Já si v posledním měsíci už několikrát vyslechla, že jestli nechci zůstat sama a chci s někým být - rozzuměj žít, tak to znamená i mít děti (a provozovat sex).
Už to ani nikomu nevyvracím, jen ztráta času.

Kdyby šla nekonečná lidská blbost přetvořit v energii, tak by tady v tom pozemském pekle bylo zároveň i neskutečně teplo.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex