Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ProZeny.cz – příběh
#11
(02. 02. 2013, 17:45:22)Zdendule Napsal(a):
(02. 02. 2013, 17:24:06)adevr Napsal(a):
(02. 02. 2013, 15:28:26)Zdendule Napsal(a): Já myslím,že by se vůbec mohlo o asexualitě mluvit víc. Spousta lidí o asexualitě nic neví a pak na nás koukají jak na mimoně...

Tak teď jsem viděl v upoutávkách , že asexualitu bude řešit v pondělí večer na Nově Dr.House...
Asi milion českých diváků si udělá názor...
no jo,ale jaký. Protože jak je mi známo,tak dr. House vždycky všechno vyléčí :-D

Každopádně to může být zábava...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#12
(02. 02. 2013, 15:03:25)smiling_girl Napsal(a): O chlapech se nemluví, asi se předpokládá že to u chlapů neexistuje

To je pravda a bylo by velmi zajímavé zjistit, jestli je to tím, že o tom mužio nechtějí mluvit, nebo spíš tím, že to mnohem méně řeší a místo toho si raději najdou nějakou jinou zábavu a na sex se prostě vykašlou. Možná že je to dané i tím, že u mužu existuje impotence, ale kdo ví ...

A navíc mám pocit, že málokterý muž by byl ochotný absolvovat něco takového jako žena z toho článku - přes deset let se pokoušela udělat ze sebe heterosexuálku (dokonce i po té radě od sexuoložky), trpěla, zapírala se, sebeobvětovávala se, předstítrala že je něco, co nebyla, a i když nikdy nedosáhla naprosto žádného pokroku, tak to zkoušela znova a znova, a to všechno jen kvůli tomu, že se něco takového od ní čekalo, aneb "když dělají to všichni, musím to dělat také".

Ne že by muži nebyli schopní dělat šílené věci se stále stejným zápalem i přes absenci zjevného výsledku, ale dělat v dosplělosti dobrovolně něco takového jen z toho důvodu, že se to do nich čeká ...
Odpovědět
#13
(02. 02. 2013, 18:44:55)Magramal Napsal(a):
(02. 02. 2013, 15:03:25)smiling_girl Napsal(a): O chlapech se nemluví, asi se předpokládá že to u chlapů neexistuje

To je pravda a bylo by velmi zajímavé zjistit, jestli je to tím, že o tom mužio nechtějí mluvit, nebo spíš tím, že to mnohem méně řeší a místo toho si raději najdou nějakou jinou zábavu a na sex se prostě vykašlou. Možná že je to dané i tím, že u mužu existuje impotence, ale kdo ví ...

Ne že by muži nebyli schopní dělat šílené věci se stále stejným zápalem i přes absenci zjevného výsledku, ale dělat v dosplělosti dobrovolně něco takového jen z toho důvodu, že se to do nich čeká ...

Tak impotence a asexuální chování je úplně něco jiného.
Asexuál není impotentní, technicky je v pořádku.
To samé rozdělení by tedy mělo být i u frigidních a asexuálních žen.
Impotence je zdravotní porucha, a na rozdíl od žen, muž nemůže vzrušení falešně prožívat.
Mnoho žen to činí z osobního propěchu, a dokáží láskyplné a erotické divadlo předstírat i když je jejich partnerem slizký, stopadesátikillný zločinný poslanec...
Muž to holt zahrát nemůže, a když je jeho patnerka umaštěná nevonící militantní pucvola, ani vakuová pumpa mu nepomůže.
Takže muž to má přímočařejší, a pokud je impotentní , neznamená to že je asexuální.
A pokud je asexuální v očích jeho nepěstěné a nevstřícné polovičky, nemusí se tak chovat když potká příjemnější ženu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#14
právě že v dospělosti se to od nich čeká- přeci už mají věk na stálý vztah a nejvyší čas na rodinu,atd.-a ten nátlak ze všech stran pak může některé přimět k tomu,že dělaji něco,co ve skutečnosti dělat nechtějí...
Nevyčítej životu co ti nedal. Uč se oceňovat, co ti dal.
Odpovědět
#15
(02. 02. 2013, 19:12:43)adevr Napsal(a): Tak impotence a asexuální chování je úplně něco jiného.
Asexuál není impotentní, technicky je v pořádku.
To samé rozdělení by tedy mělo být i u frigidních a asexuálních žen.
Impotence je zdravotní porucha, a na rozdíl od žen, muž nemůže vzrušení falešně prožívat.

To dobře vím (a většina asexuálu, co tady je, určitě také), ale pro většinovou populaci to bohužel neplatí.

(02. 02. 2013, 19:12:43)adevr Napsal(a): Mnoho žen to činí z osobního propěchu, a dokáží láskyplné a erotické divadlo předstírat i když je jejich partnerem slizký, stopadesátikillný zločinný poslanec...
Muž to holt zahrát nemůže, a když je jeho patnerka umaštěná nevonící militantní pucvola, ani vakuová pumpa mu nepomůže.
Takže muž to má přímočařejší, a pokud je impotentní, neznamená to že je asexuální.

A to je právě ten důvod - muž to zahrát nemůže. Protože si sexuálové myslí, že sex chce automaticky každý, tak budou muže, co nemá sex, považovat za impotenta a dál to řešit nebudou. Možná se mu budou smát, možná ho budou litovat, ale impotence je narozdíl od asexuality něco, co dokážou všichni pochopit. Určitě mu (narozdíl od žen) nikdo nebude tvrdit, že si má hledat partnerku, se kterou impotentí nebude, nanejvíš mu doporučí Viagru.

Odpovědět
#16
(02. 02. 2013, 17:45:22)Zdendule Napsal(a):
(02. 02. 2013, 17:24:06)adevr Napsal(a):
(02. 02. 2013, 15:28:26)Zdendule Napsal(a): Já myslím,že by se vůbec mohlo o asexualitě mluvit víc. Spousta lidí o asexualitě nic neví a pak na nás koukají jak na mimoně...

Tak teď jsem viděl v upoutávkách , že asexualitu bude řešit v pondělí večer na Nově Dr.House...
Asi milion českých diváků si udělá názor...
no jo,ale jaký. Protože jak je mi známo,tak dr. House vždycky všechno vyléčí :-D
SPOILER

Bohužel, už se to řešilo kdysi na AVENu a samozřejmě, že House vyléčil "asexuálku" (nebo "asexuála"?), takže tohle rozhodně nijak nepomůže k tomu, aby se o asexualitě víc vědělo a lidi to brali jako normální věc.
Naopak to zas akorát nahrává těm, co mají tendenci posílat asexuály na léčení. Kroutící očima

Odpovědět
#17
(03. 02. 2013, 17:15:41)MadRat Napsal(a):
(02. 02. 2013, 17:45:22)Zdendule Napsal(a):
(02. 02. 2013, 17:24:06)adevr Napsal(a):
(02. 02. 2013, 15:28:26)Zdendule Napsal(a): Já myslím,že by se vůbec mohlo o asexualitě mluvit víc. Spousta lidí o asexualitě nic neví a pak na nás koukají jak na mimoně...

Tak teď jsem viděl v upoutávkách , že asexualitu bude řešit v pondělí večer na Nově Dr.House...
Asi milion českých diváků si udělá názor...
no jo,ale jaký. Protože jak je mi známo,tak dr. House vždycky všechno vyléčí :-D
SPOILER

Bohužel, už se to řešilo kdysi na AVENu a samozřejmě, že House vyléčil "asexuálku" (nebo "asexuála"?), takže tohle rozhodně nijak nepomůže k tomu, aby se o asexualitě víc vědělo a lidi to brali jako normální věc.
Naopak to zas akorát nahrává těm, co mají tendenci posílat asexuály na léčení. Kroutící očima

Náhodou dobrý, kdyby mě někdo chtěl posílat na léčení, tak budu chtít jedině k Houseovi, protože to dokáže opravdu jen on :D
Odpovědět
#18
(03. 02. 2013, 18:20:17)AlineDaryen Napsal(a): Náhodou dobrý, kdyby mě někdo chtěl posílat na léčení, tak budu chtít jedině k Houseovi, protože to dokáže opravdu jen on :D

Dr. House = Chuck Norris ?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
(03. 02. 2013, 19:01:52)ChildFreeMan Napsal(a):
(03. 02. 2013, 18:20:17)AlineDaryen Napsal(a): Náhodou dobrý, kdyby mě někdo chtěl posílat na léčení, tak budu chtít jedině k Houseovi, protože to dokáže opravdu jen on :D

Dr. House = Chuck Norris ?

No, samozřejmě.. přinutí vás k sexu, i kdyby jste se sebevíc bránili... :) :)
A nejen jednou... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Článek na prozeny.cz z 5.7.2020 Cipísek 4 8888 31. 07. 2020, 10:20:39
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex