Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doktor House
#11
(06. 02. 2013, 01:00:28)Magramal Napsal(a): Hmmm, když se to vezme, tak asexuálové v televizi jsou buďto excentričtí géniové, vraždící psychopati nebo potrhlí pošuci. Jedinou "normální" postavou, která mně napadá, je Spongebob z dětského kresleného seriálu Spongebob v kalhotách a to jen proto, že je to mořská houba a rozmnožuje se nepohlavně - pučením.

I spousta lidí se rozmnožuje pučením. Pujčíš si sousedku, stačí kapka a už to ťapká.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
Taky jsem se na to podivala. A neco takoveho jsem cekala, ze tam bude. Tedy "happy end". A nepoburuje me to. Tohle je holt televize, serial. Snad kazdemu je jasne, ze o realite zivota to moc nevypovida, protoze hlavni je, aby to bylo divacky atraktivni. Takze si muzeme povzdechnout, stejne jako ucitele mediciny, kdyz jim na fakultu lezou studenti pod vlivem serialu podobnych tomuto, tedy s naprosto naivnimi predstavami o praci lekare, stejne povzdechy maji ucitele u serialu o ucitelich, pravnici u serialu o pravnicich, gayove o serialech nebo filmech, kde vystupuji gayove (protoze jsou obvykle zobrazeni jako excentricti zzenstili typci) atd. Smirme se s tim. Uz proto, ze kdo si neuvedomuje, ze serialy a skutecnost, byvaji dost nekde jinde, asi by nebyl schopen pochopit, o cem asexualita je, ani kdyby na to tema videl hodinovy seriozni vedecky dokument.

BTW me nezdalo, ze by z toho vyplyvalo, ze asexualita neexistuje. Akorat u tech dvou to holt byl "omyl". Ostatne, i to je realita asexualni komunity - nepochybuju o tom, ze podobny "omyl" by se nasel i mezi nami. A ne jeden. Tak co se curit, ze se to objevilo i v serialu. Aspon tam zaznel ten pojem a velmi zhruba i definice. Pokud na to koukal nejaky asexual, ktery o tom pojmu jeste neslysel, tak uz z toho duvodu je dobre, ze to tam bylo.
Laissez-faire...
Odpovědět
#13
Viděla jsem to a bylo to hrozné, čekala jsem, že House bude muset přiznat, že je to prostě asexuálka a nakonec to vypadalo spíš, že je asexualita nemoc a nebo ti, kteří si říkají asexuálové, lžou.
Odpovědět
#14
Jo,chlap měl nádor na mozku.....tak s takovým objasněním příčiny asexuality jsem se ještě nesetkala! Kroutící očima
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#15
(10. 02. 2013, 10:22:58)spagetka Napsal(a): Jo,chlap měl nádor na mozku.....tak s takovým objasněním příčiny asexuality jsem se ještě nesetkala! Kroutící očima

28 let mám nádor na mozku a žiju.
Pozoruhodné.
Odpovědět
#16
No a jsi asexuálka? Jsi.
Já jsem tenhle díl seriálu neviděla, takže nevím, jestli po odoperování nádoru pacient začal být sexuálně chtivý.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#17
(11. 02. 2013, 19:17:39)Dobra Napsal(a): No a jsi asexuálka? Jsi.

Ten nádor na mozku vyvozuju "logicky" z toho, že jsem asexuální. :D
Odpovědět
#18
(11. 02. 2013, 19:17:39)Dobra Napsal(a): No a jsi asexuálka? Jsi.
Já jsem tenhle díl seriálu neviděla, takže nevím, jestli po odoperování nádoru pacient začal být sexuálně chtivý.

Přesně to se v tom dílu stalo...
Ale nádor na mozku může mít i jiné tristní důsledky na zdraví člověka... :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#19
(12. 02. 2013, 00:32:07)MadRat Napsal(a):
(11. 02. 2013, 19:17:39)Dobra Napsal(a): No a jsi asexuálka? Jsi.

Ten nádor na mozku vyvozuju "logicky" z toho, že jsem asexuální. :D

To člověk nepozná, jestli ho má, takový nález může mýt každý a přitom o něm ani nevědět :-(
Odpovědět
#20
(15. 02. 2013, 22:17:42)Sir Erik Napsal(a): To člověk nepozná, jestli ho má, takový nález může mýt každý a přitom o něm ani nevědět :-(

Když už člověk může nádor mýt, tak už ví, že ho má, protože na něj sahá.

V dnešní moderní demokratiské společnosti má každý nárok na svůj vlastní nádor Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex