Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FakeWar k vaším službám
#1
Přeji pěkný večer/ráno/odpoledne, záleží ve kterou denní dobu můj příspěvek právě čtete.

Zde se budu prezentovat jako FakeWar. Jsem muž, který se právě přehoupl do jinošské dvacítky.

A teď k otázce: "Proč se vlastně registruji na fórum?"

Poslední dobou řeším svoji sexuální orientaci, u které si opravdu nejsem jistý. Pár let zpětně bych sám sebe označil jako zdravého heterosexuála, avšak poslední dobou mě pronásledují touhy trávit intimní čas s oběma pohlavími, takže se začínám přiklánět spíše k bisexuálovi, s čímž se nejsem schopen zcela smířit.

Pro mě osobně je láska něco čistého. Chápu ji jako touhu být s někým kvůli jeho/její osobnosti, pocitu že mi je s ní/m příjemně, dobře se mi s danou osobou povídá, vzájemně si rozumíme a můžeme se jeden na druhého spolehnout. Takto chápu lásku já a potom není potřeba se omezovat jen na konkrétní pohlaví.

Sex totiž chápu jako prosté "vylučování". Nic mi to neříká, neláká mě to. Mazlení, laskání a hlazení jsou věci, které vyhledávám, jelikož jsou schopny uspokojit mého ducha, avšak toto se kompenzuje mnohem hůře. Sexuální napětí lze uvolnit, ale touhu po intimitě nelze - ačkoliv v nejhorších případech poslouží přitulení k polštáři.

Někdy si říkám, že by bylo pro mě jednodušší, kdybych se narodil jako žena.

Mezi mé zájmy patří:
Psaní povídek
Hudba - především symphonic/gothic metal/rock
Tragické filmy (Persepolis je můj oblíbený), komedie
Odpovědět
#2
Vítej!

Tvoje definice lásky se zajímavě kryje s mou definicí přátelství, ale na jménu nezáleží. Taky jsem toho názoru, že na pohlaví v tomhle směru vůbec nesejde.

A nevěř, že v ženském těle je to lepší :-)
Odpovědět
#3
Najlepšie je byť bezpohlavný -_-

Vitaj aj ty...
Hm, dosť mi je čudné, že veľa asexuálov nezdiela len chuť na sex... ale túlenie a maznanie berú v pohode... Je tu vôbec niekto taký, čo jediné, čo zvládne je držať sa za ruky?!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#4
A co treba francouzsky polibek? Pokud se nutne clovek potrebuje vyzvracet tak neni nic lepsiho :-D
Odpovědět
#5
Charlie:
Co je špatného na tulení a mazlení? Je to skvělá věc, jak uvolnit oxytociny a endorfiny do těla, stále mám určité emoční požadavky. Srdce

Zerda:
Chcete býti štíhlý? Dopřejte si francouzák po každém jídle :D
Odpovědět
#6
Radeji zvracim v soukromi :-D
Odpovědět
#7
(14. 05. 2013, 12:49:13)Charlie Napsal(a): Hm, dosť mi je čudné, že veľa asexuálov nezdiela len chuť na sex... ale túlenie a maznanie berú v pohode... Je tu vôbec niekto taký, čo jediné, čo zvládne je držať sa za ruky?!

Klid, i takových je nás tady dost. Někomu mazlení uvolňuje endorfiny, někomu ne. Potřebu fyzického kontaktu má každý jinou.
Odpovědět
#8
(13. 05. 2013, 22:02:29)FakeWar Napsal(a): Přeji pěkný večer/ráno/odpoledne, záleží ve kterou denní dobu můj příspěvek právě čtete.

Zde se budu prezentovat jako FakeWar. Jsem muž, který se právě přehoupl do jinošské dvacítky.

A teď k otázce: "Proč se vlastně registruji na fórum?"

Poslední dobou řeším svoji sexuální orientaci, u které si opravdu nejsem jistý. Pár let zpětně bych sám sebe označil jako zdravého heterosexuála, avšak poslední dobou mě pronásledují touhy trávit intimní čas s oběma pohlavími, takže se začínám přiklánět spíše k bisexuálovi, s čímž se nejsem schopen zcela smířit.

Pro mě osobně je láska něco čistého. Chápu ji jako touhu být s někým kvůli jeho/její osobnosti, pocitu že mi je s ní/m příjemně, dobře se mi s danou osobou povídá, vzájemně si rozumíme a můžeme se jeden na druhého spolehnout. Takto chápu lásku já a potom není potřeba se omezovat jen na konkrétní pohlaví.

Sex totiž chápu jako prosté "vylučování". Nic mi to neříká, neláká mě to. Mazlení, laskání a hlazení jsou věci, které vyhledávám, jelikož jsou schopny uspokojit mého ducha, avšak toto se kompenzuje mnohem hůře. Sexuální napětí lze uvolnit, ale touhu po intimitě nelze - ačkoliv v nejhorších případech poslouží přitulení k polštáři.
Ahoj,
Též sdílím názor o lásce jako o takovém krásném a čistém citu.
Tak tak, abych byla upřímná tak jsem si vyzkoušela v minulosti jak vztahy s muži tak i s holčinou a každý člověk měl něco do sebe. Lásku jsem cítila jak u mužů tak u té holčiny. Také se nemůžu jakože zařadit a mám tak ráda lidi bez rozdílu pohlaví. Neupínám se jen na jedno pohlaví, prostě hledím na to jací ti lidé jsou v duši.
Rozumím ti jak jsi to myslel a jsem ráda, že nejsem jediná kdo to tak cítí :);)
Odpovědět
#9
(14. 05. 2013, 21:46:59)FakeWar Napsal(a): Charlie:
Co je špatného na tulení a mazlení? Je to skvělá věc, jak uvolnit oxytociny a endorfiny do těla, stále mám určité emoční požadavky. Srdce


Možno tak raz za mesiac, že niekoho objímem /teda ako partnera/, ináč nie. Je to... ja neviem, ale ked to niekto robí často, že sa ku mne veľa túli, tak sa začnem dusiť. Je to nepríjemné.



(15. 05. 2013, 06:53:15)AlineDaryen Napsal(a): Klid, i takových je nás tady dost. Někomu mazlení uvolňuje endorfiny, někomu ne. Potřebu fyzického kontaktu má každý jinou.


Fakt? Tak prečo sa nikto nehlási? Ešte som tu takého človiečika nezbadal -_-
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#10
Dobra tak se hlasim :-D fyzicky kontakt neni to, co bych vyhledaval a to ani u lidi, ktere mam rad, je mi fajn s nima, ale kdyz se chteji moc tulit, tak mi to neni prijemne, potrebuji volnost.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex