Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nováček
#1
Ahoj všem,
náhodou jsem dnes narazil na tuto stránku a po chvíli přemíšlení jsem se tu zaregistroval se skrytým přáním poznat nové lidi, jejichž "cítění" je podobné, jako to mé, nové přátele, se kterými budu moct pokecat o všem možném a tak, a kterým se budu moct svěřit opravdu se vším, co mě trápí (jako třeba nepochopení ze strany lidí, od kterých bych to nečekal). Snad tu poznám i pár potencionálních přátel z mého rodného města, se kterými bych se mohl poznat i osobně.
Pravé přátelství se zakládá na tom, že máte důvod se bavit i tehdy, když nemáte stejný názor na rozdílné věci... I když si navzájem zkritizujete své názory, pořád to není překážkou pro to, se navzájem bavit... Protože vzájemná kritika může lépe pomoci pochopit toho druhého... A proto se pravé přátelství skrývá v zájemné toleranci, nestranné kritice a absolutním pochopení...
Odpovědět
#2
Tak snad že bys začal uvedením jména toho města, jinak se moc lidí hlásit nebude :-p
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Smile 
Snad postačí vyzraditi, že jsem z kraje Libereckého...
Pravé přátelství se zakládá na tom, že máte důvod se bavit i tehdy, když nemáte stejný názor na rozdílné věci... I když si navzájem zkritizujete své názory, pořád to není překážkou pro to, se navzájem bavit... Protože vzájemná kritika může lépe pomoci pochopit toho druhého... A proto se pravé přátelství skrývá v zájemné toleranci, nestranné kritice a absolutním pochopení...
Odpovědět
#4
Tak vitaj v klube, snád ti tu príde niekto sympatický 8-)
Si pripadám, ako hlavný uvítač =D
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
(12. 08. 2013, 10:10:06)LišákLizerdovský Napsal(a): Snad postačí vyzraditi, že jsem z kraje Libereckého...

Takže všichni Trutnováci, hlaste se mu, půjdete na pivo!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
A což takhle třeba Jablonec? :) Nicméně se tu možná formuje takový menší soukromý sraz 8-)
Odpovědět
#7
(08. 09. 2013, 11:28:50)Fydis Napsal(a): A což takhle třeba Jablonec? :) Nicméně se tu možná formuje takový menší soukromý sraz 8-)

jo,ve dvou.
ty s troskou na troskach
nebo
on s kustkou na kosti
Odpovědět
#8
(08. 09. 2013, 14:08:53)Nikita Napsal(a): jo,ve dvou.
ty s troskou na troskach
nebo
on s kustkou na kosti

Když už neznáš háčky/čárky, piš aspoň velký písmena, kosočtverče! Posmívající se
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex