Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#11
A vôbec, oslavovať v cukrárni sa môže aj s džúsom alebo minerálkou. ... prípadne kávou.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#12
A proč vůbec slavit v cukrárně? :-D Existují lepší podniky na oslavy :-) nebo né? :-D
Odpovědět
#13
(11. 11. 2015, 16:11:42)adevr Napsal(a): To bude tím, že CHFM nechodí do cukráren... :)
Jinak by věděl, že existují i různé ovocné nebo ořechové řezy či zákusky na bázi smetany, kde čokoláda absentuje...

Jenže já jsem poukazoval na cukr, ne čekuládu. Kamarádka nemá ráda sladké, proto je poťouchlé ji najust pozvat do cukrárny.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#14
(11. 11. 2015, 19:57:12)ChildFreeMan Napsal(a): Jenže já jsem poukazoval na cukr, ne čekuládu. Kamarádka nemá ráda sladké, proto je poťouchlé ji najust pozvat do cukrárny.

I když u nás v některých cukrárnách dávají chlebíčky. :) a k tomu si klidně můžeš dát Matonku. Viděl jsem i vodu s citrónem v cukrárně... :D
Odpovědět
#15
Tak to nevím, mě tam nikdo nezve.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
Mě jo...:-( Ale naštěstí je to na nějakou debatu u kávy..i když nakonec vždycky něco hodně šlehačkově načančanýho v mých útrobách skončí.
Ale pořád je to lepší než když jsem zvanej do všemožných čajoven. To člověk kolikrát zažije věci... a v cukrárně aspoň zhruba rozklíčuju co do sebe strkám.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#17
(11. 11. 2015, 22:06:03)ChildFreeMan Napsal(a): Tak to nevím, mě tam nikdo nezve.

Pozývam ťa do cukrárne.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#18
Včera som prechádzal cez Púchov a Bytču. Aby som ta nezobral za slovo.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
(12. 11. 2015, 21:36:20)Charlie Napsal(a):
(11. 11. 2015, 22:06:03)ChildFreeMan Napsal(a): Tak to nevím, mě tam nikdo nezve.

Pozývam ťa do cukrárne.

Silná slova. LOL
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#20
Ňaaaaam! Hned bych taky do nějaké cukrárny zašla. :-) Můžu se přidat k vaší imaginární schůzce? :-D
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex