Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprvé na foru
#1
Smile 
Ahoj, jsem zde poprvé. Na stránku jsem narazil při vyhledávání informací o asexualitě. O tom, že jsem asexuál jsem začal přemýšlet zhruba v 15ti letech (nyní 20 let), kdy se spolužáci skoro pořád bavily o sexu a jak si to s kde jakou holku rozdali na diskotéce apod. mě tohle téma vůbec nezajímalo a všichni okolo mě si začali myslet, že jsem jednoduše divnej, ale opravdu nevím, čím bych měl být divný, opačné pohlaví mě přitahuje, rád koukám na erotická videa apod. ale intimní kontakt k životu prostě nepotřebuji, stačí mi, když mám kolem sebe lidi se kterými se cítím dobře a můžu si s nimi povídat a probírat zajímavá témata. Můj blízký známí, který ví o mě všechno tvrdí, že asexualita neexistuje, že prý jen každého člověka ta touha po fyzickém kontaktu přepadne v jiném věku, což mi přijde jako hloupost. Co myslíte vy? Asexualita je podle mě ve všem stejná jako homosexualita, člověk se tak prostě narodí a není na tom nic zvláštního.

Děkuji za každou pozitivní reakci. :-|
Odpovědět
#2
Ahoj, vitaj :)
u mňa to bolo podobne s tým, že keď ľudia okolo mňa hovorili o sexe, nie žeby ma to nezaujímalo, ale skôr to bolo, že vypočula som si to, ale nejak ma nikdy nenapadla, že by som to mala chcieť aj ja.
a aj podľa mňa je asexualita rovnaká ako každá ina sexuálna orientácia, človek sa tak narodí.
Odpovědět
#3
(18. 03. 2016, 00:51:17)DoriGray Napsal(a): Můj blízký známí, který ví o mě všechno tvrdí, že asexualita neexistuje, že prý jen každého člověka ta touha po fyzickém kontaktu přepadne v jiném věku, což mi přijde jako hloupost.

A co říká ten známý na dnes snadno dostupné informace na webu, případně (pokud by to pokládal za "výmysl dnešní doby") historickou evidenci osob, kteří byli po celý život prokazatelně asexuální (jako Isaac Newton, Immanuel Kant nebo Nikola Tesla).

Mimo toho, fyziký kontakt nerovná se sex, jsou lidé, kteří mají vysloveně odpor k fyzikému kontaktu, ale přesto sex mají, naopak přirozená a na sexuálním pudu nezávislá touha po fyzikém kontaktu se u mnohých lidí (a zdaleka ne jen u asexuálů) projevuje například vlastnictvím převážně (ale ne nutně) chlupatých domácích zviřátek nebo alespoň jejich plyšových náhrad :-)

(18. 03. 2016, 00:51:17)DoriGray Napsal(a): Co myslíte vy? Asexualita je podle mě ve všem stejná jako homosexualita, člověk se tak prostě narodí a není na tom nic zvláštního.

Pokud se to bere jako orientace, tak je logické, že tu musí být čtyři orientace, protože dva krát dva jsou prostě čtyři, viz tabulka, kterou jsem kdysi spáchal pro jeden další příspěvek.
Odpovědět
#4
Mně se taky nejdřív přátelé vysmáli. Nic si z toho nedělej, určitě se najde někdo jiný blízký, který to pochopí. 8-)
Jinak, vítej u nás a dej si kus dortu. ;)
[Obrázek: CAeMf7fUcAAEDyp.jpg]

(19. 03. 2016, 02:48:24)Magramal Napsal(a):
(18. 03. 2016, 00:51:17)DoriGray Napsal(a): Co myslíte vy? Asexualita je podle mě ve všem stejná jako homosexualita, člověk se tak prostě narodí a není na tom nic zvláštního.

Pokud se to bere jako orientace, tak je logické, že tu musí být čtyři orientace, protože dva krát dva jsou prostě čtyři, viz tabulka, kterou jsem kdysi spáchal pro jeden další příspěvek.

A to se ještě do toho míchá celá škála pohlavní identity (kde chápu jen tak čtyři, či pět :D)... Aneb, nejsou jen čtyři, ale další spektrum.
Odpovědět
#5
(27. 03. 2016, 23:46:16)SalomeGog Napsal(a): Mně se taky nejdřív přátelé vysmáli. Nic si z toho nedělej, určitě se najde někdo jiný blízký, který to pochopí. 8-)
Jinak, vítej u nás a dej si kus dortu. ;)
[Obrázek: CAeMf7fUcAAEDyp.jpg]

Ňááám, dort! Můžu si taky kousek vzít? Prosíííím. :)
Odpovědět
#6
Bez práce nejsou koláče!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Ale já pracuju! :-) :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14427 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex