Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Som Niekto a som tu nový!
#11
Adevrko, ja som neskutočne šťastný. Som vedel, že zareaguješ a ešte si si do reakcie vybral aj presne tie dve vety, ktoré boli viac či menej podprahovo venované práve tebe. Začíname byť na jednej vlne. Ešte taký rok - dva a budeme si zajednávať spoločné termíny u barbera na zastrihnutie brady aby sme si tam dali spoločne nejakú whiskey Šklebící se

3. EDITÁCIA - Až teraz som si všimol, že si to napísal v slovenčine. Adevr! Toto si nezaslúžim, nie, nie som toho hodný, čo všetko pre mňa robíš :D

(06. 04. 2017, 19:19:50)adevr Napsal(a):
(06. 04. 2017, 15:52:06)Niekto Napsal(a): Neviem pochopiť srandu ... And, I'm just joking :D . Občas si trochu pošuchoríme perie s adervom, lebo väčšinou vidíme veci trochu odlišne a potom to tu trochu zas ustane ale spoznal som tu už pár super ľudí
To je vidno...
Mal by si byť rád a vďačný , že len pošuchrím... Ja viem aj poriadně ošklbať. :)
Odpovědět
#12
(06. 04. 2017, 21:17:51)Niekto Napsal(a): Adevrko, ja som neskutočne šťastný. Som vedel, že zareaguješ a ešte si si do reakcie vybral aj presne tie dve vety, ktoré boli viac či menej podprahovo venované práve tebe. Začíname byť na jednej vlne. Ešte taký rok - dva a budeme si zajednávať spoločné termíny u barbera na zastrihnutie brady aby sme si tam dali spoločne nejakú whiskey Šklebící se

(06. 04. 2017, 19:19:50)adevr Napsal(a):
(06. 04. 2017, 15:52:06)Niekto Napsal(a): Neviem pochopiť srandu ... And, I'm just joking :D . Občas si trochu pošuchoríme perie s adervom, lebo väčšinou vidíme veci trochu odlišne a potom to tu trochu zas ustane ale spoznal som tu už pár super ľudí
To je vidno...
Mal by si byť rád a vďačný , že len pošuchrím... Ja viem aj poriadně ošklbať. :)

Tak jestli ty dvě věty byly podprahová, to bych rád viděl ty ,,nadprahové".
Ale žádné společné ,,zastrihavanie brady" nebude, na takovou vlnu mne fakt nedostaneš. Navíc to bude určitě nějaká chlívárna, takže si uvědom že tohle je asexuální web.
Ale tu whisky bych si dal, klidně mi můžeš pslat soudek nějaké uleželejší... to bych tě mohl mít třeba, opakuji třeba, snad možná i trošinku v oblibě, ale fakt nic nezaručuju, uvidím podle whisky. Upřednostňuji skotskou z malých palíren, třeba i Balbrair 1965, před irskou... i když uznávám že třeba jednadvacetiletá Bushmills taky má svoje kouzlo...ale nechám se překvapit.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
Nadprahová veta je pre mňa úprimné konštatovanie : Nerozumiem si s Adevrom, lebo má pocit, že každý musí mať podobné myšlienky, zmysel pre humor a spôsob života ako on a rozdiely jednoducho nie sú žiadúce.

Pri podprahovej vete mi ostáva len dúfať, že to pochopíš a jasne sa v tom nájdeš: Sú ľudia, ktorí z nejakých mne neznámych príčin nadobudli pocit, že sú morálnymi entitami, lifestyle guru či coachovia humoru.


Uplakaný je to fakt krásny paradox, no na tomto asexuálnom fóre si to práve ty, ktorý za všetkým hľadáš a vidíš vždy niečo čo je "chlívarna" a neustále to vyťahuješ ale s týmto ti ja ani nikto iný zjavne neporadí. A to sme ešte mohli ísť na vegánsky obed! Všetko si skazil a teraz sa choď, prosím ťa, hanbiť do kúta.

A ešte chceš, aby som ti za "trošinku v oblibe" posielal hentaké odležané poklady? No, sci-fi nápad pre ďalšiu knižku si si práve vymyslel. Ale potešilo ma, že ma nemáš rád, emócia ako emócia, odo mňa hlásim len maximálnu ľahostajnosť. No nič, zas si vyhral!

(06. 04. 2017, 21:29:35)adevr Napsal(a):
(06. 04. 2017, 21:17:51)Niekto Napsal(a): Adevrko, ja som neskutočne šťastný. Som vedel, že zareaguješ a ešte si si do reakcie vybral aj presne tie dve vety, ktoré boli viac či menej podprahovo venované práve tebe. Začíname byť na jednej vlne. Ešte taký rok - dva a budeme si zajednávať spoločné termíny u barbera na zastrihnutie brady aby sme si tam dali spoločne nejakú whiskey Šklebící se

(06. 04. 2017, 19:19:50)adevr Napsal(a):
(06. 04. 2017, 15:52:06)Niekto Napsal(a): Neviem pochopiť srandu ... And, I'm just joking :D . Občas si trochu pošuchoríme perie s adervom, lebo väčšinou vidíme veci trochu odlišne a potom to tu trochu zas ustane ale spoznal som tu už pár super ľudí
To je vidno...
Mal by si byť rád a vďačný , že len pošuchrím... Ja viem aj poriadně ošklbať. :)

Tak jestli ty dvě věty byly podprahová, to bych rád viděl ty ,,nadprahové".
Ale žádné společné ,,zastrihavanie brady" nebude, na takovou vlnu mne fakt nedostaneš. Navíc to bude určitě nějaká chlívárna, takže si uvědom že tohle je asexuální web.
Ale tu whisky bych si dal, klidně mi můžeš pslat soudek nějaké uleželejší... to bych tě mohl mít třeba, opakuji třeba, snad možná i trošinku v oblibě, ale fakt nic nezaručuju, uvidím podle whisky. Upřednostňuji skotskou z malých palíren, třeba i Balbrair 1965, před irskou... i když uznávám že třeba jednadvacetiletá Bushmills taky má svoje kouzlo...ale nechám se překvapit.
Odpovědět
#14
To niekto
Takže jestli to chápu dobře, tobě jde o do vět vkládané smajlíky?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#15
(06. 04. 2017, 23:01:24)Niekto Napsal(a): ...lifestyle guru či coachovia humoru...

*Vytrhnuté z kontextu.

Ale nedá mi to, dá sa to napísať aj po slovensky.
A vy sa idete (s adevrom) pretrhnúť, kto akým jazykom odpíše.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#16
(09. 04. 2017, 19:49:53)Charlie Napsal(a):
(06. 04. 2017, 23:01:24)Niekto Napsal(a): ...lifestyle guru či coachovia humoru...

*Vytrhnuté z kontextu.

Ale nedá mi to, dá sa to napísať aj po slovensky.
A vy sa idete (s adevrom) pretrhnúť, kto akým jazykom odpíše.

já píšu tak, že mačkám prsty klávesnici nebo ,,displej".
Jazykem jsem to ještě nezkoušel... a to ani svým. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Jsem tu nový - najdu ? MX-diskusni-forum-CB 0 2756 23. 11. 2020, 19:58:59
Poslední příspěvek: MX-diskusni-forum-CB
  Nový v komunitě Lucius-diskusni-forum- Pelner 28 49145 26. 01. 2019, 00:23:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12535 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Nový člen "rodiny" :) Em-diskusni-forum-ily 7 16437 07. 12. 2014, 08:57:51
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Ahoj som tu novy Mr-diskusni-forum-. F 10 29057 04. 05. 2011, 22:08:20
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex