Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takže asexuál, dobrá... Ale co dál?
#1
Ahoj,
nedávno jsem objevila tuhle stránku a po přečtení vašich příběhů mám pocit, že jsem se asi konečně našla. Tak jako valná většina z vás jsem během školních let nikdy moc nechápala debaty typu „kdo s kým a jak“ a už vůbec jsem nechápala, proč všichni měli tak strašnou potřebu to řešit. Samozřejmě v rámci pokusu zapadnout do kolektivu jsem nějaké to rande a chození absolvovala taky (a bylo to fajn), ale v momentě, kdy se věci začaly schylovat k sexu jako takovému, brala jsem nohy na ramena. Po pár sexuálních zkušenostech na vysoké mi došlo, že tudy asi cesta ke štěstí nepovede a začala jsem uvažovat o lesbické orientaci. Jenže během líbání se ženou a pokusů o něco víc jsem uvažovala, co budu mít druhý den k obědu. Nicméně jsem si pořád vsugerovávala, že přece musím mít nějakou sexuální orientaci, že jsem prostě nenašla toho pravého/tu pravou a že musím hledat dál. Jenže vzhledem k tomu, že je mi 25, sex mi absolutně nechybí a nemyslím si, že někdy chybět bude, mi nezbývá asi nic jiného než si připustit, že holt žádnou orientaci nemám a zařadit se mezi „frigidní ledové královny“.

Nicméně mě trochu děsí představa budoucnosti, protože sama být nechci, ale nedokážu si představit, že bych potenciálnímu partnerovi za chvíle blízkosti, společně strávený čas a vzájemnou důvěru musela platit sexem. A tudíž se ptám, je tu někdo, kdo má/měl fungující vztah založený na jiných kvalitách než je sex? Jinými slovy, mám(e) naději? :)
Odpovědět
#2
Naděje umírá poslední, asexuálové převážně v osamocení.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
(10. 09. 2017, 11:36:11)Treylan Napsal(a): Ahoj,
nedávno jsem objevila tuhle stránku a po přečtení vašich příběhů mám pocit, že jsem se asi konečně našla. Tak jako valná většina z vás jsem během školních let nikdy moc nechápala debaty typu „kdo s kým a jak“ a už vůbec jsem nechápala, proč všichni měli tak strašnou potřebu to řešit. Samozřejmě v rámci pokusu zapadnout do kolektivu jsem nějaké to rande a chození absolvovala taky (a bylo to fajn), ale v momentě, kdy se věci začaly schylovat k sexu jako takovému, brala jsem nohy na ramena. Po pár sexuálních zkušenostech na vysoké mi došlo, že tudy asi cesta ke štěstí nepovede a začala jsem uvažovat o lesbické orientaci. Jenže během líbání se ženou a pokusů o něco víc jsem uvažovala, co budu mít druhý den k obědu. Nicméně jsem si pořád vsugerovávala, že přece musím mít nějakou sexuální orientaci, že jsem prostě nenašla toho pravého/tu pravou a že musím hledat dál. Jenže vzhledem k tomu, že je mi 25, sex mi absolutně nechybí a nemyslím si, že někdy chybět bude, mi nezbývá asi nic jiného než si připustit, že holt žádnou orientaci nemám a zařadit se mezi „frigidní ledové královny“.

Nicméně mě trochu děsí představa budoucnosti, protože sama být nechci, ale nedokážu si představit, že bych potenciálnímu partnerovi za chvíle blízkosti, společně strávený čas a vzájemnou důvěru musela platit sexem. A tudíž se ptám, je tu někdo, kdo má/měl fungující vztah založený na jiných kvalitách než je sex? Jinými slovy, mám(e) naději? :)
Ahoj..ja mam momentalne fungujici vztah a da se rict ze skoro spolu nespime nebo me to doted nechytlo,ale tak jsem se u vsech partneru snazila a nic ? bude mi letos 30,neplanovane jsem otehotnela..obcas se snazim priteli vyhovet ale ted to aspon svedu na tehotenstvi ? ale vedel to o me od zacatku ze me sex nic moc nerika a jsme spolu 1,5roku..dokonce jsem si pomucky koupila atd,a bylo to stejne..Je mi s nim lepe lepe jen kdyz vedle neho lezim,pritom me nekdy dost pritahuje a jakmile jsme v tom rup nejaky blok..zdravi Verca
Odpovědět
#4
(10. 09. 2017, 11:36:11)Treylan Napsal(a): Ahoj,
nedávno jsem objevila tuhle stránku a po přečtení vašich příběhů mám pocit, že jsem se asi konečně našla. Tak jako valná většina z vás jsem během školních let nikdy moc nechápala debaty typu „kdo s kým a jak“ a už vůbec jsem nechápala, proč všichni měli tak strašnou potřebu to řešit. Samozřejmě v rámci pokusu zapadnout do kolektivu jsem nějaké to rande a chození absolvovala taky (a bylo to fajn), ale v momentě, kdy se věci začaly schylovat k sexu jako takovému, brala jsem nohy na ramena. Po pár sexuálních zkušenostech na vysoké mi došlo, že tudy asi cesta ke štěstí nepovede a začala jsem uvažovat o lesbické orientaci. Jenže během líbání se ženou a pokusů o něco víc jsem uvažovala, co budu mít druhý den k obědu. Nicméně jsem si pořád vsugerovávala, že přece musím mít nějakou sexuální orientaci, že jsem prostě nenašla toho pravého/tu pravou a že musím hledat dál. Jenže vzhledem k tomu, že je mi 25, sex mi absolutně nechybí a nemyslím si, že někdy chybět bude, mi nezbývá asi nic jiného než si připustit, že holt žádnou orientaci nemám a zařadit se mezi „frigidní ledové královny“.

Nicméně mě trochu děsí představa budoucnosti, protože sama být nechci, ale nedokážu si představit, že bych potenciálnímu partnerovi za chvíle blízkosti, společně strávený čas a vzájemnou důvěru musela platit sexem. A tudíž se ptám, je tu někdo, kdo má/měl fungující vztah založený na jiných kvalitách než je sex? Jinými slovy, mám(e) naději? :)

No upřímně s mou ženou jsme manželé 12. rok, máme jedno dítě, ale sexuálně nežijeme už několik let.
Byla moje první žena v životě a s ní jsem přišel o "dětství" ve 22 letech (směšné...).
První 2 roky vztahu byli občas o sexu tak 10x do roka, pak po svatbě a po dítěti to upadalo až se to dostalo na 1x za 3 měsíce a dnes už se "jen" mazlíme, osaháváme, hladíme ale to je tak vše a mně to 1000% vyhovuje. Ženu potřebuji u sebe, mám rád její vůni, její tělo ale tím to hasne.
Vím že jí to nestačí protože jsem jí doslova z nymfomanky udělal jeptiškou (obrazně myšleno) ale zatím se drží i když vnitřně je velice nedoceněná a smutná (vím to a cítím to).


Musíte si pořádně rozmyslet kterou cestou jít.
Existuje jistě mnoho medikamentů ale ne vždy to je ta nejlepší cesta... :-(
Odpovědět
#5
(10. 09. 2017, 12:00:19)adevr Napsal(a): Naděje umírá poslední (...).

Než jsem se dostala ke druhé větě souvětí, lekla jsem se, že se s adevrem něco stalo. :D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#6
(10. 09. 2017, 11:36:11)Treylan Napsal(a): Ahoj,
nedávno jsem objevila tuhle stránku a po přečtení vašich příběhů mám pocit, že jsem se asi konečně našla. Tak jako valná většina z vás jsem během školních let nikdy moc nechápala debaty typu „kdo s kým a jak“ a už vůbec jsem nechápala, proč všichni měli tak strašnou potřebu to řešit. Samozřejmě v rámci pokusu zapadnout do kolektivu jsem nějaké to rande a chození absolvovala taky (a bylo to fajn), ale v momentě, kdy se věci začaly schylovat k sexu jako takovému, brala jsem nohy na ramena. Po pár sexuálních zkušenostech na vysoké mi došlo, že tudy asi cesta ke štěstí nepovede a začala jsem uvažovat o lesbické orientaci. Jenže během líbání se ženou a pokusů o něco víc jsem uvažovala, co budu mít druhý den k obědu. Nicméně jsem si pořád vsugerovávala, že přece musím mít nějakou sexuální orientaci, že jsem prostě nenašla toho pravého/tu pravou a že musím hledat dál. Jenže vzhledem k tomu, že je mi 25, sex mi absolutně nechybí a nemyslím si, že někdy chybět bude, mi nezbývá asi nic jiného než si připustit, že holt žádnou orientaci nemám a zařadit se mezi „frigidní ledové královny“.

Nicméně mě trochu děsí představa budoucnosti, protože sama být nechci, ale nedokážu si představit, že bych potenciálnímu partnerovi za chvíle blízkosti, společně strávený čas a vzájemnou důvěru musela platit sexem. A tudíž se ptám, je tu někdo, kdo má/měl fungující vztah založený na jiných kvalitách než je sex? Jinými slovy, mám(e) naději? :)

Když najdeš asexuála, tak to reálné je, jinak bohužel ne :)
Jenže jak ho najít? Většinou jsou to samotáři, takže snaha o seznámení není až tak velká jako u populace, která vyhledává sex.
Odpovědět
#7
(17. 09. 2017, 08:23:10)ivca.web Napsal(a): Když najdeš asexuála, tak to reálné je, jinak bohužel ne :)
Jenže jak ho najít? Většinou jsou to samotáři, takže snaha o seznámení není až tak velká jako u populace, která vyhledává sex.

Špendlíčkem hrabat, prsíčkem kopat... Nebo to mělo být  prstíčkem?
Asi ano, to by  pak vyvinutější dámy měly nezaslouženou výhodu...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
Nevím, jakým způsobem a po jak dlouhé době můžu vztah označit jako fungující. Každopádně jednu spřízněnou duši jsem tu našla a duševně spřízněni jsme už nějaký ten pátek. Takže ano, naděje určitě je, a to dokonce i na tomto fóru, i když ta pravděpodobnost úspěchu moc vysoká není. Tady by se ještě hodilo dodat, že ta výše zmíněná duše nebyla první, se kterou jsem se na tomto fóru snažila spříznit. Chvíli to trvalo a člověk se musí smířit s tím, že cesta k úspěchu obvykle vede nejprve přes několik neúspěchů.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#9
(17. 09. 2017, 21:20:17)Ilmatar Napsal(a): Každopádně jednu spřízněnou duši jsem tu našla a duševně spřízněni jsme už nějaký ten pátek.
Tady by se ještě hodilo dodat, že ta výše zmíněná duše nebyla první, se kterou jsem se na tomto fóru snažila spříznit. Chvíli to trvalo a člověk se musí smířit s tím, že cesta k úspěchu obvykle vede nejprve přes několik neúspěchů.

Gratuluju! A každopádně je fajn, že se tu takové zprávy objevují  :D  :D
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#10
Sice nejsem asexuál, ale podobné otázky mám poslední dobou taky... a to je mi už i o něco víc... v červnu jsem skončila školu, teď bydlím ve spolubydlení a řeším novou práci... ale co dál, to vůbec nevím... a ani se mi nad tím moc zamýšlet nechce... :-|
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 17 25707 30. 05. 2020, 15:06:21
Poslední příspěvek: Gin-diskusni-forum-ger
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3442 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4728 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7914 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 133057 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex