Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový v komunitě
#21
No, nevim zda se to då povazovat za štestí. Mnoho tzv. asexualů jsou sebestredné a sobecké  bytosti.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#22
(23. 01. 2019, 21:23:16)Lucius Pelner Napsal(a):
(22. 01. 2019, 23:01:06)Juliana Napsal(a): Vítej. :) Na výšce máš zřejmě docela slušnou šanci, že potkáš nějakého asexuála i naživo, pokud to není vysloveně nějaká maličká universita. A celkově bývá prostředí na vysokých školách otevřenější různým identitám (čímž nemyslím levicové LGBT-aktivisty, ale to, že studenti celkově mají tendenci respektovat a chápat odlišnost).Np

Nemůžu říct, že bych byl na malé univerzitě. Jenom na naší fakultě je nás po vyhazovech z prváku v ročníku přes sto padesát. Ale přesto jsem se zatím s žádným asexuálem nesetkal (Nebo o tom alespoň nevím). Samozřejmě, je nás ve škole tolik, že nemůžu znát ani polovinu lidí, ale stejně, zatím jsem neměl to štěstí. Nebo jsem třeba jenom nehledal dost dobře  :D   

Co je to za universitu, jestli se můžu zeptat? :)
Většina asexuálů asi nebude vnějškově rozpoznatelná. :D Na FF UK sice existuje qeer spolek, ale členskou základu tvoří asi čtyři osoby a ani jedna z nich není asexuální. To, že se tam vyskytují asexuálové, jsem zjistila až dodatečně - i přes tohle fórum. 
Třeba za Tebou někdo sám přijde, když se doslechne, že jsi taky asexuál. Nebo zjistíš přes fórum, že někdo studuje stejný obor jako Ty. ;)

Adevr: A mnoho taky ne. :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#23
(24. 01. 2019, 02:49:31)Juliana Napsal(a):
(23. 01. 2019, 21:23:16)Lucius Pelner Napsal(a):
(22. 01. 2019, 23:01:06)Juliana Napsal(a): Vítej. :) Na výšce máš zřejmě docela slušnou šanci, že potkáš nějakého asexuála i naživo, pokud to není vysloveně nějaká maličká universita. A celkově bývá prostředí na vysokých školách otevřenější různým identitám (čímž nemyslím levicové LGBT-aktivisty, ale to, že studenti celkově mají tendenci respektovat a chápat odlišnost).Np

Nemůžu říct, že bych byl na malé univerzitě. Jenom na naší fakultě je nás po vyhazovech z prváku v ročníku přes sto padesát. Ale přesto jsem se zatím s žádným asexuálem nesetkal (Nebo o tom alespoň nevím). Samozřejmě, je nás ve škole tolik, že nemůžu znát ani polovinu lidí, ale stejně, zatím jsem neměl to štěstí. Nebo jsem třeba jenom nehledal dost dobře  :D   

Co je to za universitu, jestli se můžu zeptat? :)
Většina asexuálů asi nebude vnějškově rozpoznatelná. :D Na FF UK sice existuje qeer spolek, ale členskou základu tvoří asi čtyři osoby a ani jedna z nich není asexuální. To, že se tam vyskytují asexuálové, jsem zjistila až dodatečně - i přes tohle fórum. 
Třeba za Tebou někdo sám přijde, když se doslechne, že jsi taky asexuál. Nebo zjistíš přes fórum, že někdo studuje stejný obor jako Ty. ;)

Adevr: A mnoho taky ne. :)

Taky studuji Uk akorát FaF. A nepopírám, že možná nějaké asexuály máme. Ono je samozřejmě těžké něco takového poznat, pokud se s těmi lidmi opravdu dobře neznáš. Tak možná ale potkám časem více lidí. I díky tomuhle fóru  Velmi šťastný
Odpovědět
#24
(24. 01. 2019, 11:19:34)Lucius Pelner Napsal(a):
(24. 01. 2019, 02:49:31)Juliana Napsal(a):
(23. 01. 2019, 21:23:16)Lucius Pelner Napsal(a):
(22. 01. 2019, 23:01:06)Juliana Napsal(a): Vítej. :) Na výšce máš zřejmě docela slušnou šanci, že potkáš nějakého asexuála i naživo, pokud to není vysloveně nějaká maličká universita. A celkově bývá prostředí na vysokých školách otevřenější různým identitám (čímž nemyslím levicové LGBT-aktivisty, ale to, že studenti celkově mají tendenci respektovat a chápat odlišnost).Np

Nemůžu říct, že bych byl na malé univerzitě. Jenom na naší fakultě je nás po vyhazovech z prváku v ročníku přes sto padesát. Ale přesto jsem se zatím s žádným asexuálem nesetkal (Nebo o tom alespoň nevím). Samozřejmě, je nás ve škole tolik, že nemůžu znát ani polovinu lidí, ale stejně, zatím jsem neměl to štěstí. Nebo jsem třeba jenom nehledal dost dobře  :D   

Co je to za universitu, jestli se můžu zeptat? :)
Většina asexuálů asi nebude vnějškově rozpoznatelná. :D Na FF UK sice existuje qeer spolek, ale členskou základu tvoří asi čtyři osoby a ani jedna z nich není asexuální. To, že se tam vyskytují asexuálové, jsem zjistila až dodatečně - i přes tohle fórum. 
Třeba za Tebou někdo sám přijde, když se doslechne, že jsi taky asexuál. Nebo zjistíš přes fórum, že někdo studuje stejný obor jako Ty. ;)

Adevr: A mnoho taky ne. :)

Taky studuji Uk akorát FaF. A nepopírám, že možná nějaké asexuály máme. Ono je samozřejmě těžké něco takového poznat, pokud se s těmi lidmi opravdu dobře neznáš. Tak možná ale potkám časem více lidí. I díky tomuhle fóru  Velmi šťastný

Páni, FaF, to smekám!  :) Tak hodě štěstí v seznamování a nacházení.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#25
(24. 01. 2019, 11:19:34)Lucius Pelner Napsal(a):
(24. 01. 2019, 02:49:31)Juliana Napsal(a):
(23. 01. 2019, 21:23:16)Lucius Pelner Napsal(a):
(22. 01. 2019, 23:01:06)Juliana Napsal(a): Vítej. :) Na výšce máš zřejmě docela slušnou šanci, že potkáš nějakého asexuála i naživo, pokud to není vysloveně nějaká maličká universita. A celkově bývá prostředí na vysokých školách otevřenější různým identitám (čímž nemyslím levicové LGBT-aktivisty, ale to, že studenti celkově mají tendenci respektovat a chápat odlišnost).Np

Nemůžu říct, že bych byl na malé univerzitě. Jenom na naší fakultě je nás po vyhazovech z prváku v ročníku přes sto padesát. Ale přesto jsem se zatím s žádným asexuálem nesetkal (Nebo o tom alespoň nevím). Samozřejmě, je nás ve škole tolik, že nemůžu znát ani polovinu lidí, ale stejně, zatím jsem neměl to štěstí. Nebo jsem třeba jenom nehledal dost dobře  :D   

Co je to za universitu, jestli se můžu zeptat? :)
Většina asexuálů asi nebude vnějškově rozpoznatelná. :D Na FF UK sice existuje qeer spolek, ale členskou základu tvoří asi čtyři osoby a ani jedna z nich není asexuální. To, že se tam vyskytují asexuálové, jsem zjistila až dodatečně - i přes tohle fórum. 
Třeba za Tebou někdo sám přijde, když se doslechne, že jsi taky asexuál. Nebo zjistíš přes fórum, že někdo studuje stejný obor jako Ty. ;)

Adevr: A mnoho taky ne. :)

Taky studuji Uk akorát FaF. A nepopírám, že možná nějaké asexuály máme. Ono je samozřejmě těžké něco takového poznat, pokud se s těmi lidmi opravdu dobře neznáš. Tak možná ale potkám časem více lidí. I díky tomuhle fóru  Velmi šťastný

Páni, FaF, to smekám!  :) Tak hodě štěstí v seznamování a nacházení.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#26
Já vám nechci kazit radost, ale obávám se, že to setkávání a seznamování s asexuály nebude tak snadné, ani na akademické půdě. Mluvím samozřejmě jen za sebe, ale věřím, že to má víc lidí podobné.
V první řadě má mnoho asexuálů zároveň diagnózu asociál. Kromě toho pokud mám chuť nebo potřebu se bavit zrovna s asexuály, půjdu je hledat raději sem na fórum. Naopak ve škole se snažím bavit se svými spolužáky bez ohledu na to, jestli patří do nějaké menšinové skupiny, nebo ne. Já po jejich zařazení nepátrám a vlastně ani nechci, aby pátrali oni po mém. Když už na to dojde řeč, není samozřejmě nutné nic zapírat. Ale snažit se s někým seznámit a skamarádit jen proto, že je taky asexuál? Tomu moc šancí nedávám...
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#27
(25. 01. 2019, 18:03:36)Ilmatar Napsal(a): V první řadě má mnoho asexuálů zároveň diagnózu asociál.

Ráda bych to nazvala laskavěji, ale je to trefný postřeh ;) .
Odpovědět
#28
(25. 01. 2019, 20:52:40)raindragon Napsal(a):
(25. 01. 2019, 18:03:36)Ilmatar Napsal(a): V první řadě má mnoho asexuálů zároveň diagnózu asociál.

Ráda bych to nazvala laskavěji, ale je to trefný postřeh ;) .

Vždyť já, laskavec jemnokvětý, to už o něco výše udělal...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#29
Ilmatar: To dává smysl, bavit se ve škole se spolužáky. :) Neměla jsem na mysli, že by měla existovat nějaká poloformální fakultní organizace asexuálů (proto je taky třeba u nás ve spolku Charlie tak málo lidí). Ale umím si představit, že dva asexuálové, kteří se o sobě doslechnou, se ze zvědavosti na fakultě vyhledají. Mohli by k tomu mít stejnou motivaci jako k tomu, aby dorazili na sraz od fóra - "co kdybychom si s tím druhým asexuálem byli sympatičtí?". A navzdory asociálnosti se zdá, že srazy vzkvétají.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Jsem tu nový - najdu ? MX-diskusni-forum-CB 0 2758 23. 11. 2020, 19:58:59
Poslední příspěvek: MX-diskusni-forum-CB
  Nováček v komunitě | asex pansex polya Ma-diskusni-forum-ni 1 6489 07. 08. 2018, 21:46:20
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
Asexual Nováček v ace komunitě Ace_llama 3 9075 10. 07. 2018, 22:49:27
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31360 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Nový člen "rodiny" :) Em-diskusni-forum-ily 7 16437 07. 12. 2014, 08:57:51
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex