Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A je to tu..
#1
Wink 
Ahojky, objevila jsem tuhle stránku a moc se mi líbila, tak jsem se rozhodla zaregistrovat. Je mi momentálně 24 let, pocházím ze severozápadních čech a ráda poznám nové spřízněné duše, pro které nebudu ta divná holka, co ještě s nikým nespala. Jsem docela dost introvertní a přiznám se, že jsem si vůbec nepřipravila žádnou esej o svojí osobě, ale mile ráda na všechny případné dotazy zodpovím. Vysmátý

Přeji všem krásný den a celibátu zdar!  Velmi šťastný
Odpovědět
#2
(19. 03. 2019, 18:51:12)Alie Napsal(a): Ahojky, objevila jsem tuhle stránku a moc se mi líbila, tak jsem se rozhodla zaregistrovat. Je mi momentálně 24 let, pocházím ze severozápadních čech a ráda poznám nové spřízněné duše, pro které nebudu ta divná holka, co ještě s nikým nespala. Jsem docela dost introvertní a přiznám se, že jsem si vůbec nepřipravila žádnou esej o svojí osobě, ale mile ráda na všechny případné dotazy zodpovím. Vysmátý

Přeji všem krásný den a celibátu zdar!  Velmi šťastný
Pisete ze jste mazlicek. Taky to tak mam, slecnu beru jako domaciho mazlicka, plysaka, pritulit se pomazlit, pohladit se obleceni i nahati ale uz ne vice.
Odpovědět
#3
Ahoj, vítej mezi námi. :) Ano, Obraz Doriana Graye je dobrá kniha.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#4
Zdravím a vítám tě :-)
Odhadla bych, že introvertů (a samozřejmě asexuálů ;) ) je tu asi vyšší koncentrace než v běžné populaci, tak se jeden další mezi námi snad bude cítit "mezi svými".  :)
Odpovědět
#5
Děkuji všem za milé přijetí. A kdyby mě chtěl někdo pohladit nebo pomazlit, tak se nechám. Šklebící se
Odpovědět
#6
K tomu bývá příležitost nejspíš na srazech. :D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#7
Já hladím, mazlím a občas i rozmazluju svými výtvory v kuchyni.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
Tak vidím, že Alie zmizela dřív, než jsem stačil odepsat na soukromou zprávu. :-/
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#9
(01. 04. 2019, 17:28:34)Dark Knight Napsal(a): Tak vidím, že Alie zmizela dřív, než jsem stačil odepsat na soukromou zprávu. :-/

Psal jsem si tu s jednou starsi slecnou a jednoho dne taky zmizela zcela spontanne, bez rozlouceni. Vymenili jsme si docela dost zprav. Skoda, byla takova rozumna, dospela.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex