Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orwellova asexuální hrdinka
#21
(11. 10. 2019, 03:15:19)Sosna Napsal(a): Pokud někdo nikdy nepocítil sexuální touhu, tak se podle mě nejedná o blok. Protože blok je podle mě získanej, kdežto pravá asexualita by měla být ta vrozená. Líbí se mi tyto filosofické diskuze :)

Líbí se mi být členem tohoto fóra a psát si s vámi. Tady člověk píše ty nejskrytější pocity a dojmy, jež obvykle nikde nevykládá, neb by se setkal s nepochopením. Tady se člověk pobaví i si zlepší náladu, byť občas nepochopen, ale, naštěstí, tolik neurážen ;)

Dík, to mě potěšilo. :) Objímání je krásné, ale strašné je, jak se do toho motá koitus a ty další věci. Nechceš někdy jít na nějakej výlet/vandr? Obtěžovat Tě nehodlám, ale mít o jednoho kámoše navíc by mi prospělo. Je fajn potkat se osobně s dalším asexuálem... Tož vyzývám všechny odvážné asexuály a asexuálky, aby na nějakou pouť se se mnou vypravili...

Ano, a to jsou prave ty dva mozne zpusoby...bud to je vrozene, nebo dusledek toho traumatu, to je pak o tom pripadnem bloku.

Vejlet neni problem. Ale az budu zpet v CR, tedy pristi rok ;;)

Teda koitus behem objimani jsem nikdy nezazil :-D :-D :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#22
Kde je Fibril na výletě?
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#23
(12. 10. 2019, 00:07:38)Juliana Napsal(a): Kde je Fibril na výletě?

Od zacatku kvetna v takove jedne vesnicce na puli cesty mezi Hamburkem a Bremama ::-)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#24
Jé, to je skvělé, ty umíš německy?
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#25
(12. 10. 2019, 00:46:37)Juliana Napsal(a): Jé, to je skvělé, ty umíš německy?

Nemecky, anglicky, se domluvim plus minus, pak castecne polsky, par vet spanelsky, rumunsky, rusky, jeste mene neco z islandstiny a arabstiny. Dano tim jak se pohybuju pracovne v zahranici. Jinak jazyk kterej mne brutal irituje je francouzstina. A to mne kamarad lakal na praci na Reunion, nebo ted na Madagaskar...vsechno ale france dialeque :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#26
Jé, já jsem myslela, že děláš v lesnictví.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#27
(12. 10. 2019, 20:29:58)Juliana Napsal(a): Jé, já jsem myslela, že děláš v lesnictví.

Ruzne farmy, pro soukrome zemedelce, zahradni upravy, v privatnich lesich v tezbe a soustredovani dreva atd. A ten kamarad co zil v Lyonu, pote na Reunionu a ted na Madagaskaru, tam tezi stromy lanovkama na nepristupnych mistech pro standartni mechanizaci. Jinak lestnictvi mam vystudovano (stredni skola) a zemedelstvi se specifikaci na krajinnou ekologii taktez (vejska). Takze ty prace tak nejak prolinam s tim vsim :-)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#28
Fibril: Tak to je vážně zajímavé. Vůbec jsem netušila, že lesnictví má takhle dobrodružné varianty.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#29
Juliana: Kdyz clovek chce, tak nejen lesnictvi, ale vsechno v zivote, ma dobrodruzne varianty :-D
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#30
Fibril: Jo? A co třeba práce na berním úřadě?
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex