Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasmin Benoitová: rozhovor
#11
Fibril: No, ujíždí na goth style, což je fakt trochu děsivé :D .
 

Adevr: Ráda bych ti rozuměla, ale nemám vůbec, ale fakt vůbec ponětí, o čem to mluvíš. Žiješ očividně v úplně jiné realitě než já.
Odpovědět
#12
(04. 12. 2019, 11:47:46)raindragon Napsal(a): Fibril: No, ujíždí na goth style, což je fakt trochu děsivé :D .
 

Adevr: Ráda bych ti rozuměla, ale nemám vůbec, ale fakt vůbec ponětí, o čem to mluvíš. Žiješ očividně v úplně jiné realitě než já.

To je dobře, já svou realitu miluju... je docela fajn, pohodová , hřejivá a radostná... co ta tvoje? Bylo by mi líto kdyby byla jiná...
Ale k věci , asi jsem to původně moc ,,rozkošatěl", ale chtěl jsem naznačit, že nemáš pravdu o té mlčící většině... a že to řeší jen jedna strana.
Takže stručněji.
Například Juliana iniciovala hlasování o Prague Pride, kde jsi se také mimochodem měla možnost zúčastnit, a ve vláknu ,tuším že, Prague Pride -letś ace it, se ta ,,druhá" strana projevovala docela vehementně. Končilo to nahlašováním, udáváním ...atd
A našlo by se toho víc, jen se mi nechce ztrácet čas.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
raindragon: At se divam jak se divam, goth styl nikde nevidim...a ze par goth lidi teda znam ;)

https://afropunk.com/2018/03/black-owned...-lookbook/
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#14
(04. 12. 2019, 12:14:27)Fibril Napsal(a): raindragon: At se divam jak se divam, goth styl nikde nevidim...a ze par goth lidi teda znam ;)

https://afropunk.com/2018/03/black-owned...-lookbook/

No, jasně, černá rtěnka může mít i jiné významy  Velmi šťastný . Vycházela jsem z toho, že ona se v tom rozhovoru přiznává k tomu, že chtěla původně propagovat goth módu. Ale připouštím, že na tyhle styly nejsem odborník.
Odpovědět
#15
(05. 12. 2019, 11:24:03)raindragon Napsal(a):
(04. 12. 2019, 12:14:27)Fibril Napsal(a): raindragon: At se divam jak se divam, goth styl nikde nevidim...a ze par goth lidi teda znam ;)

https://afropunk.com/2018/03/black-owned...-lookbook/

No, jasně, černá rtěnka může mít i jiné významy  Velmi šťastný . Vycházela jsem z toho, že ona se v tom rozhovoru přiznává k tomu, že chtěla původně propagovat goth módu. Ale připouštím, že na tyhle styly nejsem odborník.

Nejde o rtenku. Jde treba o ty tricka plus napisy, nebo ty smajly...to nema s myslenkou goth nic spolecneho, je to jen modni kalkul firmy, ktera to vyrabi, a ona to proste jakozto modelka vzala jako kseft, nevidim tam spojitost s presvedcenim. 
Trochu mi to pripomina vlnu pred par lety, kdy postpubertalni holciny co nikdy neposlouchaly metal, vykoupily vsechny tricka Mayhem, Marduk a Emperor...jen proto, protoze to melo cool loga a bylo to in.
Proste kdyz se srdicko nesejde s trendem, je to az do oci bijici ;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#16
(02. 12. 2019, 21:56:16)Ilmatar Napsal(a): Řekla bych, že tady pořád visí otázka, jestli osoba takového typu má/může reprezentovat asexuály jako typ a skupinu. Pokud vím, závěru jsme se nedobrali. Ale možná mi něco uniklo?

To je veľmi záludná otázka, lebo sa nedá jednoznačne zodpovedať. Europske áčka nereprezentuje vôbec(podľa mňa),zato africké dokonale. Ako organizátor by hľadal ľudí ako ona(exotických, niečim výnimočných, proste aby hlavne zaujali), ale ako člen skupiny by som tam chcel niekoho s kým sa čo najviac stotožňujem. Niekto ako Sosna, ale výrazne starší a v mužskom vydaní, proste 100% áčko.
Odpovědět
#17
Je od vás milé, že jste se rozhodli oživit vlákno k Jasmin Benoitové, a omlouvám se, že jsem se nezapojila do diskuse dříve, ale mám notebook v opravě.

RainDragon: Mně osobně třeba vadilo, že je Jasmin ve svojí kritice britské společnosti otevřeně rasistická.

Adevr: Nemyslím, že by sluníčkáři uznali, že "dostali argumentačně po čuni", a proto se stáhli. Spíš vyklidili pole proto, že a) už bylo po prajdu, b) naznali, že s těmi *** fašisty na fóru nic neudělá ani jejich dobře míněná osvětová kampaň, protože my dva jsme příliš natvrdlí, nevzdělaní, zlomyslní a přestárlí, než abychom pochopili evangelium tolerance a diverzity, a ti ostatní nejsou dost ideologicky uvědomělí nebo jsme je infikovali. Pán zelený
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#18
(08. 12. 2019, 21:45:50)Juliana Napsal(a): Je od vás milé, že jste se rozhodli oživit vlákno k Jasmin Benoitové, a omlouvám se, že jsem se nezapojila do diskuse dříve, ale mám notebook v opravě.

RainDragon: Mně osobně třeba vadilo, že je Jasmin ve svojí kritice britské společnosti otevřeně rasistická.

Adevr: Nemyslím, že by sluníčkáři uznali, že "dostali argumentačně po čuni", a proto se stáhli. Spíš vyklidili pole proto, že a) už bylo po prajdu, b) naznali, že s těmi *** fašisty na fóru nic neudělá ani jejich dobře míněná osvětová kampaň, protože my dva jsme příliš natvrdlí, nevzdělaní, zlomyslní a přestárlí, než abychom pochopili evangelium tolerance a diverzity, a ti ostatní nejsou dost ideologicky uvědomělí nebo jsme je infikovali. Pán zelený

Nesmíš to vzdávat. Boj s levicovými zrůdami musí pokračovat, jinak hrozí Orwell... :¨)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#19
(08. 12. 2019, 21:45:50)Juliana Napsal(a): Mně osobně třeba vadilo, že je Jasmin ve svojí kritice britské společnosti otevřeně rasistická.

A to je v tom rozhovoru, nebo se tak vyjádřila někde jinde?
V tom rozhovoru jsem našla jen jedinou pasáž, která se týká barvy kůže: "Kvůli mojí modelingové kariéře mě na sociálních sítích sleduje mnoho lidí. Rozhodla jsem se, že tuto platformu využiji k reprezentaci černošských asexuálů."
Nebo mi něco uniklo?


Opravdu ráda bych pochopila tvoje a adevrovo myšlení. Je to pro mne obtížné, protože v mém světě (tzn. podnikatelská a korporátní sféra) žijí lidé v úplně jiných mentálních a názorových prostorech. Neznám vůbec nikoho, kdo by kdy viděl nějakého "sluníčkáře" nebo o něm slyšel. Mám pocit, že to slovo nepoužívá už ani Ovčáček.
Chápu, že třeba na FF UK budou nějací levicově až marxisticky orientovaní studenti, ale to je z hlediska statistiky počtu obyvatel naší země tak zanedbatelné množství (tisíciny procenta?), že jen těžko mohou  něco ovlivnit. Navíc se domnívám, že až se tito mladí lidé octnou v pracovním procesu (ideálně pokud se dostanou do firemního prostředí :D ), tak jim jejich okolí pomůže rychle zkorigovat jejich zkreslený pohled na realitu.

Možná je to také tím, že nečtu ty správné štvavé a manipulativní weby, eventuelně určitým způsobem ideologicky orientovanou literaturu.
Potíž je v tom, že si myslím, že každá ideologie je vlastně neschopností analyzovat správně a logicky konkrétní problémy při zaujetí objektivního stanoviska, což je takové, kdy jsou vědomě potlačeny emocionální hnutí typu příchylnost a odpor. Pokud opustíme pevnou půdu analytického myšlení, tak není žádný způsob, jak rozlišit, co je správné. Ti, kteří se nechávají unášet jen svými nekontrolovatelnými pocity, pak už nevidí realitu takovou jaká skutečně je, ale pouze si do prostoru kolem sebe projektují své představy.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#20
(09. 12. 2019, 13:32:03)raindragon Napsal(a):
(08. 12. 2019, 21:45:50)Juliana Napsal(a): Mně osobně třeba vadilo, že je Jasmin ve svojí kritice britské společnosti otevřeně rasistická.

A to je v tom rozhovoru, nebo se tak vyjádřila někde jinde?
V tom rozhovoru jsem našla jen jedinou pasáž, která se týká barvy kůže: "Kvůli mojí modelingové kariéře mě na sociálních sítích sleduje mnoho lidí. Rozhodla jsem se, že tuto platformu využiji k reprezentaci černošských asexuálů."
Nebo mi něco uniklo?


Opravdu ráda bych pochopila tvoje a adevrovo myšlení. Je to pro mne obtížné, protože v mém světě (tzn. podnikatelská a korporátní sféra) žijí lidé v úplně jiných mentálních a názorových prostorech. Neznám vůbec nikoho, kdo by kdy viděl nějakého "sluníčkáře" nebo o něm slyšel. Mám pocit, že to slovo nepoužívá už ani Ovčáček.
Chápu, že třeba na FF UK budou nějací levicově až marxisticky orientovaní studenti, ale to je z hlediska statistiky počtu obyvatel naší země tak zanedbatelné množství (tisíciny procenta?), že jen těžko mohou  něco ovlivnit. Navíc se domnívám, že až se tito mladí lidé octnou v pracovním procesu (ideálně pokud se dostanou do firemního prostředí :D ), tak jim jejich okolí pomůže rychle zkorigovat jejich zkreslený pohled na realitu.

Možná je to také tím, že nečtu ty správné štvavé a manipulativní weby, eventuelně určitým způsobem ideologicky orientovanou literaturu.
Potíž je v tom, že si myslím, že každá ideologie je vlastně neschopností analyzovat správně a logicky konkrétní problémy při zaujetí objektivního stanoviska, což je takové, kdy jsou vědomě potlačeny emocionální hnutí typu příchylnost a odpor. Pokud opustíme pevnou půdu analytického myšlení, tak není žádný způsob, jak rozlišit, co je správné. Ti, kteří se nechávají unášet jen svými nekontrolovatelnými pocity, pak už nevidí realitu takovou jaká skutečně je, ale pouze si do prostoru kolem sebe projektují své představy.

Tak to bych chtěl správně zanalyzovat třeba to,  jak zrovna nedávno afroasijští migranti, nebo jejich potomci z muslimského prostředí umlátili na vánočních trzích v Německu jednoho hasiče a druhý bojuje o život, jen proto že si ,,dovolili" je upozornit na to že dělají bordel? https://echo24.cz/a/SWzFx/gang-mladiku-z...ie-chytila
 Několik tisíc útoků migranskými noži po celém německu? O Francii, Itálii  , Londýně, ano nemluvím... Co ty betonové ohrady kolem vánočních trhů po celé Evropě? Ty tam dal také někdo pomýlený a dezorientovaný ze štvavých protimigrantských webů... ? Máš ten dojem?
Mohl bych to zahltit odkazy od známých, třeba jaké problémy měli v Belgii, v Nizozemsku, když chodili převlečení za Mikuláše, jak je černí napadali... ale ty fakt asi žiješ někde mimo realitu.
A že se někdo v práci srovná? Fakt? Někdo nakažený levicovou a sluníčkářskou ideologií za sociálních studií? Kde bude pracovat jinde, než v politické neziskovce podporující migrantskou invazi, nebo indoktrinovat malé děti ve školách, a nebo se nacpou do státních úřadů na sociální odbory, a tam svou zvrácenou myslí škodí dál. 
A že už se to děje... 
Nepotřebuji k názoru na to, co provádí černí muslimští migranti, číst zprávy na webu, nebo si na někde projektovat své představy... stačí mi oči, uši, a zajet si třeba kousek od Prahy, mezi lidi, do ulic, třeba jen do Drážďan.


Důsledek zavíraní očí, jaké předvádíš... https://www.eutimes.net/2019/12/swedish-...ate-crime/
Kdo normální chce tohle... a muslimáčí ataky na vánoční stromky probíhají každý rok po celé naší Evropě.. Těch odkazů je plno, tak jen příklad https://www.youtube.com/watch?v=LJqK5zxS...pp=desktop
Tady zrovna jedno napadení mikuláše africkými primitivy https://www.facebook.com/100008604485203...4MTI3NjQ1/

ale tohle je moc krásné....v Tyrolsku se africké živly pokusili narušit vánoční tradice a napadali průvod Krampusů, a snažili se jim strhávat masky... A že nikde nebyli fízláci, aby tu špínu v rámci multikulti sebevražedné snášenlivosti bránili, Krampusové se do drzých muslimáků pustili metlama sami... :-( https://www.facebook.com/849769591765355...988759674/
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor s asexualem - DVTV Gr-diskusni-forum-ča 78 112022 08. 01. 2020, 19:19:58
Poslední příspěvek: holci-diskusni-forum-cicka
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10069 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46568 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex