Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opět nováček
#1
Ahoj, tak další nováček se hlásí. Tohle fórum jsem okukovala už delší chvíli, ale až teď jsem se rozhodla přidat. V současné době se identifikuji jako biromantická asexuálka, ale ruku do ohně za to zatím nedám, pořád ještě dospívám a poznávám sama sebe, takže třeba demisexualitu úplně nevylučuji.

Nějaké první myšlenky ohledně asexuality přišly už před dvěma roky, pak jsem to ale odsunula do pozadí a nakonec se i vrhla do klasického vztahu. Pochybnosti se vrátily, když se mě přítel poprvé pokusil líbat, i když jsem se pořád utěšovala tím, že jsme jen oba nezkušení a časem se to zlepší. No, nezlepšilo. Ten vztah pořád trvá a já už se docela dlouho odhodlávám si o tom s partnerem promluvit, resp. vztah ukončit, protože jeho aktuální podoba mě fakt nenaplňuje (a jeho taky ne, že).

Každopádně jsem moc ráda, že tohle fórum existuje, některé ty diskuze jsou vážně zajímavé (a v tolika věcech se nacházím!). Je moc příjemné vědět, že člověk není jediný, kdo to vidí trochu jinak.
Odpovědět
#2
Vítej mezi námi, Esti. :-) Za odvahu s partnerem promluvit dávám palec nahoru. Spousta lidí nedokáže ukončit vztah, v kterém jsou nešťastní, a pořád mají pocit, že by svoji (a)sexualitu měli nějak přemáhat a lámat.

PS. Hurá, další vegetarián na fóru! Srdce
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#3
(01. 06. 2020, 21:52:18)Juliana Napsal(a): Vítej mezi námi, Esti. :-) Za odvahu s partnerem promluvit dávám palec nahoru. Spousta lidí nedokáže ukončit vztah, v kterém jsou nešťastní, a pořád mají pocit, že by svoji (a)sexualitu měli nějak přemáhat a lámat.

PS. Hurá, další vegetarián na fóru! Srdce

Díky za milé přivítání :)

(A vegetariánů není nikdy dost, ráda rozšířím jejich místní řady.)
Odpovědět
#4
(02. 06. 2020, 08:08:17)Esti Napsal(a): (A vegetariánů není nikdy dost, ráda rozšířím jejich místní řady.)

Nebohé rostlinky třeste se!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
(02. 06. 2020, 08:28:00)adevr Napsal(a):
(02. 06. 2020, 08:08:17)Esti Napsal(a): (A vegetariánů není nikdy dost, ráda rozšířím jejich místní řady.)

Nebohé rostlinky třeste se!

Nebohé roštěnky třeste se! :-)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#6
(04. 06. 2020, 03:46:47)Fibril Napsal(a):
(02. 06. 2020, 08:28:00)adevr Napsal(a):
(02. 06. 2020, 08:08:17)Esti Napsal(a): (A vegetariánů není nikdy dost, ráda rozšířím jejich místní řady.)

Nebohé rostlinky třeste se!

Nebohé roštěnky třeste se! :-)

Před  vegany by se mělo  třást spíš roští.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#7
Adevr: My nejsme vegani, jsme vegetariáni.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#8
(04. 06. 2020, 19:17:16)Juliana Napsal(a): Adevr: My nejsme vegani, jsme vegetariáni.

 Když já s jednou vegetariánkou docela dlouho vegetoval, takže vím jak snadné jste terče. A tak zaúřadovalo mé laskavé srdéčko... :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#9
Adevr: Chudák tvoje německá slečna. :-D
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#10
(04. 06. 2020, 19:59:32)Juliana Napsal(a): Adevr: Chudák tvoje německá slečna. :-D

Máš recht... :D
Naštěstí měla smysl pro humor, i když by to za Gotta nepřiznala, a naučila se dvě česká slova kterými na moje vtipy často reagovala. Plpý a plpec. :D :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex