Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravim ve spolek
#1
Tak jak začít? Hm.. těžké...
Jsem svobodná, skoro třicetiletá, ženská, tudíž asi víte co neustále poslouchám od příbuzných, spolupracovníků a občas i od známých...
Sama nevím jak to se mnou je. V životě jsme nebyla zamilovaná, těch pár vztahů, které jsme měla, jsem vždy brala jen z rozumové stránky - je hodný, šikovný, máme si o čem povídat, byl by z něj dobrý otec atd. Jo měla jsme je ráda,a le jen ráda, prostě jako príma lidi, stejně jak mám ráda bráchy... Když jsem byla mladá hodně holek říkalo, že instinkt člověku napoví kd yje ideální čas na sex... no u mě se neozval... takže vše skončilo... Teď jsem po delší době šla zase párkát ven s jistým člověkem, a zase to samé, bojím se že bude chtít jít už brzy dál než jen se poflakovat po přírodě a mě to neláká...
Před pár lety jsem zvažovala zda tedy nejsem lesba a s určitostí vím, že nejsem, ženy na mě působí ještě míň než muži... Muži se mi líbí, ale prostě jen líbí, nikdy jsme neprahla po zpěvácích, hercích atd. Jo, řeknu si je to hezkej chlap, ale něco víc?
Nevím, pár let jsem to radši neřešila, žila si spokojeně svůj život. jenže občas si připadnu sama, chtěla bych děti, aspoň jedno, tak teď přemýšlám kudy dál a co jsme vlbec za člověka... Doufám, že mi toto fórum pomůže nějak vyjasnit moje otázky a dohady..
Jinak mám psa - bígla, ráda čtu, mám hodně ráda Star trek - jsem trekkie a scifi a fantasy :), miluji turistiku, woodcraft atd...

P:S omlouvam se za pripadne preklepy,a le odvykam si psani bez hacku a carek a bohuzel na tehle klavesnici nejsou vyznaceny ceske znaky a ja si to jaksi moc nepamatuju, ktere cislicko je ktere pismenko..
Odpovědět
#2
vitaj medzi nami a nech sa ti tu paci :) tu najdes ludi s podobnymi problemami. A mozno tu najdes aj spriaznenu dusicku ;)
Odpovědět
#3
Ahoj Knigo,

vítám tě v tomto našem malém "Společenství prstenu" :) Tvé povídání se do značné míry hodí i na mne. Také cítím tlak ze strany rodičů a okolí, "že už by pomalu byla slušnost si někoho opatřit...", také se mi líbí příslušnice opačného pohlaví - rád otočím za pěknou ženou, ovšem nemá to sexuální podtext - krása není pro mne synonymem sexuální atrakce, takže je to pro mne totéž, jako se otočit za pěkým autem, domem, obrazem či sochou. :) Kdesi jsem se dočetl, že se této specifické formě asexuality říká "Absence sexuální orientace."

Věřím, že zde najdeš odpovědi na své vyslovené i nevyslovené otázky a že ti tento web pomůže utřídit si myšlenky.
Born to Lose - Live to Win!
Odpovědět
#4
wau, pekne. Mohla by si tu hodit nejake svoje vytvory, trochu sa pochval.
Odpovědět
#5
Diky vsem az mile privitani :)

Co se tyce woodcraftu ehm tak zrovna ten woodcraft, který mám na mysli já není o vyřezávání, tedy částečně vlastně taky, ale není to nejpodstatnější... Woodcraft o kterém se zmiňuji je takový, zjednodušeně řečeno, skauting pro dospělé. Nicméně je to starší nšž skauting :). Takže spíše googlite Seton a Lesní moudrost :). v podstatě jde o rozvoj osobnosti ve všech 4 směrech - světlo síly - fyzička, tělesná kondice. Světlo moudrosti - znalosti, vědění, Světlo krásy - tvořivost, myslící ruka a Světlo lásky - služba.
Tak se omlouvám za menší zklamání, bohužel byť jsme vyřezávání zkoušela nesjem moc zručný řlověk, takže fotky výtvorů vám bohužel nemohu poskytnout.

Zatím se tu rozhlížím a myslím, že se mi tu bude líbit.

Tady je trošku jak vypadá ten woodcraft co provozuji, tedy spíše pokouším se provozovat, jde o dva činy - zkoušky z druhého světla...
http://kniga.sweb.cz/woodcraft/2svetlo.html
Odpovědět
#6
Ahoj Knigo, vítej :)
Odpovědět
#7
Knigo, vítej. :) Vidím, že jsi fanoušek Star Treku, tak to jsme dvě. :) Kterou sérii máš nejraději ? Máš-li takovou....Jo, také se cítím nejisté sexuální orientace. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#8
Takže moje pořadí :)

1) TOS
2) DS9
3) TNG
4) dlouho, dlouho nic ENT (a to jen proto, že je Archer pejskař a Porthos je bígl :D)
5) ještě déle nic, no zkousnu na konec i ten VOY :)

Jak to máš ty? a kolikrát jsi viděla nový ST film? Víš co je to trekfest ?


Mno já protože jsme jaksi bohužel-bohudík neměla pohlavní styk tak nevím na kolik mě může tato zkušenost změnit...
Odpovědět
#9
U mne vede jednoznačně TOS a pak celovečerní filmy jako např. "Pátrání po Spockovi" či "Cesta domů". Ale ráda se podívám na cokoliv, co má nějakou spojitost se Star Trekem. :)
Trekfest = festival fantazie ? Nový Star Trek jsem ještě neviděla, to mám, přiznám se, hřích, ale chystám se....Viděla jsi ho, jaké to bylo ? Ale viděla jsem už nějaké fanvideos :) na youtube. Třeba tohle : http://www.youtube.com/watch?v=PjXDM-dJuY4
K tomu ostatnímu, tak to máme také stejné, i proto dávám raději sexuální orientace nejistá....
Ty jsi, knigo, z Vysočiny ? Jako já ? :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#10
Ja su z Brna :)
FF - tedy znáš, byla jsi tam? Chystáš se? Já jezdím na FF od Euroconu, tedy od 2002...
Film špatný není, ale dost záleží jak říkal Mvek na tom co natočí dál... Jako úvod to nebylo vůbec špatné, je to akčnější, vtipnější ( i když některé scény jsou takové, prostě do počtu - ale není jich moc a slouží jako vtipná odreágovačka), trochu jiný ST, ale tím lépe a radostněji :) Viděla jsme ho dvakrát čímž jsem v podstatě za losera, protože většina trekkies to viděla průměrně aspoň 4-6...
Koukala jsme na profil, jo Spock je taky moje nejoblíbenější postava, Vulkánci to vůbec nemají špatně zařízený :)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex