Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravim ve spolek
#11
(17. 06. 2009, 05:05:22)Kniga Napsal(a): Vulkánci to vůbec nemají špatně zařízený :)

To ano, jednou za sedm let, to by i šlo ! Pán zelený
Loni byl FF na Vysočině....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#12
No zeměpis mě moc nešel, je Chotěboř Vysočina? :)
Odpovědět
#13
(17. 06. 2009, 15:33:36)Kniga Napsal(a): No zeměpis mě moc nešel, je Chotěboř Vysočina? :)

Já bych řekla, že ještě ano ( doufám, že nedostanu pětku ze zeměpisu Šklebící se ). Jezdívala jsem přes ní do Hradce Králové. Ale já bydlím kdesi poblíž Havlíčkova Brodu....
Knigo, půjdeš zítra na sraz ?
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#14
Jop, Chotšboř je kousíček od Havlbrodu, tak byla jsi na tom conu někdy? jestli ne tak doporučuju, je to úžasná akce!
Nepůjdu, protože v 13:00 stojím ještě u pásu v práci....
Odpovědět
#15
Tak mohly bychom tam jít třeba i někdy spolu....? Když už víš, co a jak.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#16
Myslis na con? urcite :) Ja jedu od 2. do 7. Coz je prvni půlka, více mi v práci bohužel volna nedají :-( A to je akorát celý trekfest, ten tedy končí galavečerem v pondělí :)
Máš na výběr jestli tam chceš jet třeba jen na jeden den tak stačí, když pak dojedeš, pokud by jsi chtěla na dva a více dní tak bych radila přihlášku na www.festivalfantazie.cz kvůli ubytování. Nejlevnější je spacák v hale nebo ve škole, já kvůli psu musím bydlet na Geofondu.
JInak trekkies jsou milí lidé, nekoušou a někteří jsou hodně podivní (jako třeba já) a o některých se nevěřícně kroutí hlavou, že proč je ten člověk taky trekkie, že vypadá jako normální :D Aneb moje oblíbená otázka: Jsme loseři protože jsme trekkies, nebo to, že jsme trekkies znás dělá losery?

Takle vypadá část lidiček co byli na podzimním FF (to aby jsi věděla do čeho jdeš a moc se pak v Chotěboři nevyděsila, já jsme v tom červeným a držím vodítko od Spoty)
[Obrázek: 4912DE61FB06E0C7F16A0100.jpg?#46376881]
Odpovědět
#17
(17. 06. 2009, 17:15:41)Kniga Napsal(a): JInak trekkies jsou milí lidé, nekoušou a někteří jsou hodně podivní

Šklebící se Tak to bychom si vespolek mohli rozumět.....:-)Ta fotka je super, vypadají opravdu sympaticky. A nadšeně.:-) OK, napíšu Ti pak sz.
A díky za info. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#18
No sestřenka prohlásila, že tam nevidí jediného normálního člověka :) Já strašně ráda lákám lidi mezi trekkies :-) kdyby ti to nevyšlo na FF tak hned v srpnu 8-9.8 je v Praze Kokonek - což je taková menší akce, ale taky prima a už končím s lákánim :)
Odpovědět
#19
Já ráda zkouším nové věci, takže jsem pro. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex