Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem vadná?
#21
Magramal: Mimo toho, pokud jedu vlakem, považuju vždy velká nádraží za lepší variatnu než nějaký Zapadákov, kde mimo prodeje lístků a čekárny (často zavřené) není vůbec nic a vlaky jezdí tak řídce, že pokud vám něco ujede, tak to znamená čekat i několik hodin.

Já tedy naopak považuji malé nádražíčko v zapadákově za tu nejlepší variantu pro asociálního introverta (ale nejen pro něj). Vystoupit, sednout si na lavičku před nádražím a několik hodin pohroužen do vlastních myšlenek čekat na vlak.
Odpovědět
#22
No jo, jsem tezkej pripad :D v realnym zivote jsou na me taky vsichni zvedavi, nez se vse dozvedej a zjistej, ze jsem jak dite :D A u toho vlaku je fajn, ze oznamujou jaka stanice je dalsi, kdybych mela jet nekam kde to neznam autobusem, tak to je horsi, ae driv ve vlaku nic takovyho nebylo..jako mala jsem mela..nebo jeste ji tu nekde mame..knizku Jak jel vitek do prahy..jel uplne sam vlakem, myslim za babickou a ja jsem z toho silela, jak muze takovej malej asi 10tiletej kluk jet sam do takovyho velkyho mesta i kdyz na nej nekde cekala babicka :D Nebo bych silela bejt nekde sama, kde to neznam, bez telefonu, protoze hned jako prvni, kdyz se ztratim, me napadne zavolat rodicum :D
Odpovědět
#23
(11. 04. 2021, 18:00:46)Monca Napsal(a): No jo, jsem tezkej pripad :D v realnym zivote jsou na me taky vsichni zvedavi, nez se vse dozvedej a zjistej, ze jsem jak dite :D A u toho vlaku je fajn, ze oznamujou jaka stanice je dalsi, kdybych mela jet nekam kde to neznam autobusem, tak to je horsi, ae driv ve vlaku nic takovyho nebylo..jako mala jsem mela..nebo jeste ji tu nekde mame..knizku Jak jel vitek do prahy..jel uplne sam vlakem, myslim za babickou a ja jsem z toho silela, jak muze takovej malej asi 10tiletej kluk jet sam do takovyho velkyho mesta i kdyz na nej nekde cekala babicka :D Nebo bych silela bejt nekde sama, kde to neznam, bez telefonu, protoze hned jako prvni, kdyz se ztratim, me napadne zavolat rodicum :D

No a co? Já jezdím s kamarádkou a se sestrou vlakem. Není každý mistr světa ve všem, i když se hromada lidí tak tváří, neboj. Ty to pouze řekneš nahlas. Ono každý introvert s tím má problém, nejsi první ani poslední. Problém jsou akorát nějaké stavy, kdy už člověk má pocit ,že to nezvládá, to není tvůj případ. Myslím, že jsi docela spokojená.. Já tedy před lety jela s kamarádkou do Španělska a nikdo z nás neměl hodinky, bylo to těžké, ale půjčily jsme si od cizích lidí budík. No a bylo! Všechno se vyřeší a nic není tak těžké, jak to vypadá..Jen se člověkem nesmí bát předem...
Odpovědět
#24
no tak s tim mam taky problem..ma se jet nekam a ja nejdriv uplne nadsena a potom uz prijdou obavy a nekdy to i zrusim
Odpovědět
#25
(11. 04. 2021, 18:00:46)Monca Napsal(a): No jo, jsem tezkej pripad :D v realnym zivote jsou na me taky vsichni zvedavi, nez se vse dozvedej a zjistej, ze jsem jak dite :D A u toho vlaku je fajn, ze oznamujou jaka stanice je dalsi, kdybych mela jet nekam kde to neznam autobusem, tak to je horsi, ae driv ve vlaku nic takovyho nebylo..jako mala jsem mela..nebo jeste ji tu nekde mame..knizku Jak jel vitek do prahy..jel uplne sam vlakem, myslim za babickou a ja jsem z toho silela, jak muze takovej malej asi 10tiletej kluk jet sam do takovyho velkyho mesta i kdyz na nej nekde cekala babicka :D Nebo bych silela bejt nekde sama, kde to neznam, bez telefonu, protoze hned jako prvni, kdyz se ztratim, me napadne zavolat rodicum :D

To by mě celkem zajímalo, co jim tím telefonem oznamuješ.
Je jaro, začíná být hezky. Vytáhni radši kolo. Najdi si internetu, co je to behaviorální terapie a začni jí na sobě uplatňovat. V soukromých zprávách čekám na oznámení, jak etapově postupuješ dál.
Odpovědět
#26
https://www.novinky.cz/muzi/clanek/po-ur....seznam.cz 
Moniko, přečti si ten článek, tento obrovsky statečný muž dokázal nemožné, je vidět, že když chceme, jde téměř všechno...Takže věř, že z introverta lze udělat i extroverta,,stačí chtít...
Odpovědět
#27
(12. 04. 2021, 12:47:18)Světlice Napsal(a): https://www.novinky.cz/muzi/clanek/po-ur....seznam.cz 
Moniko, přečti si ten článek, tento obrovsky statečný muž dokázal nemožné, je vidět, že když chceme, jde téměř všechno...Takže věř, že z introverta lze udělat i extroverta,,stačí chtít...

Z introverta nikdy extrovert, tak isto ako zo sexuála nikdy nebude asexuál. Aj ked Svetlice=Margret si to myslí, lebo niečo si zasa letmo prečítala, zbytok domyslela a vlastný názor vymyslela. Svetlice/Margret aj ked som mladší, dovolím si dať ti radu do života, ...študuj a vzdelávaj sa! Pomôže ti to, mne to pomohlo.
Odpovědět
#28
(12. 04. 2021, 17:05:52)Abandon Napsal(a):
(12. 04. 2021, 12:47:18)Světlice Napsal(a): https://www.novinky.cz/muzi/clanek/po-ur....seznam.cz 
Moniko, přečti si ten článek, tento obrovsky statečný muž dokázal nemožné, je vidět, že když chceme, jde téměř všechno...Takže věř, že z introverta lze udělat i extroverta,,stačí chtít...

Z introverta nikdy extrovert, tak isto ako zo sexuála nikdy nebude asexuál. Aj ked Svetlice=Margret si to myslí, lebo niečo si zasa letmo prečítala, zbytok domyslela a vlastný názor vymyslela. Svetlice/Margret aj ked som mladší, dovolím si dať ti radu do života, ...študuj a vzdelávaj sa! Pomôže ti to, mne to pomohlo.

A viděls ten článek? Pokud ano, tak jsi pochopil ,že i nemožné je někdy možné. Stačí CHTÍT!
Odpovědět
#29
Z introverta nikdy extrovert, tak isto ako zo sexuála nikdy nebude asexuál. Aj ked Svetlice=Margret si to myslí, lebo niečo si zasa letmo prečítala, zbytok domyslela a vlastný názor vymyslela. Svetlice/Margret aj ked som mladší, dovolím si dať ti radu do života, ...študuj a vzdelávaj sa! Pomôže ti to, mne to pomohl.
Nebudu se s tebou přít. Jsem ovšem opačného názoru...
Odpovědět
#30
svetlice, co tady vubec delas, kdyz nejsi asexual? ja mela za to, ze tahle stranka je pro asexualy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex