Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem vadná?
#41
jenze ja bydlim v maly vesnicce a tady nic neni, neni tady ani poradne kam jit na prochazku a kdyz jdu, tak se bojim potkat lidi znamy i neznamy, tak jsem vetsinou zalezla doma a verim, ze kdybych bydlela ve meste, tak by to bylo jiny
Odpovědět
#42
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#43
(16. 04. 2021, 03:18:52)Monca Napsal(a): jenze ja bydlim v maly vesnicce a tady nic neni, neni tady ani poradne kam jit na prochazku a kdyz jdu, tak se bojim potkat lidi znamy i neznamy, tak jsem vetsinou zalezla doma a verim, ze kdybych bydlela ve meste, tak by to bylo jiny

Pokud tím myslíš při získávání sebevědomí, město je víc anonymní, takže tvého zakopnutí při jeho získávání by si všimlo míň lidí, na druhou stranu na vesnici se znáte (předpokládám), takže by ti tam mohl někdo být oporou.
Když to beru podle sebe, mě při získávání víc vyhovuje anonymita, kdy na konci pochválím sám sebe, než aby mne někdo pozoroval, a pak třeba pochválil (to možná zahřeje, ale pokud se nedaří a někdo tě pozoruje, není to nic pro stydlivé povahy, i ignorovat cizí pohledy se musí člověk naučit).
Ale hlavně je už na počátku z tebe cítit takovéto: Kdyby to bylo jinak, bylo by to lepší. Jak napsal adevr, už začínáš hledat důvody. Vye tě nahlodal, co když to bude bolet, je to stejně na dlouho, ... Medvědí služba.
Odpovědět
#44
ja se tady necitim moc dobre, jsem ta co se s nikym nebavi, je doma, ani zadnyho pritele nema, visi na rodicich..ani nechodim na zadny akce tady, necitim se mezi tema lidma dobre a krom rodiny tu nikoho nemam, s nikym se nebavim
Odpovědět
#45
Jak zní staré přísloví: ,,Sedej panenko v koutě, nikdy nenajdou tě." 

PROSTĚ, ČLOVĚK MUSÍ PRO TO, ABY SE MU ZNMĚNIL ŽIVOT TAKÉ NĚCO UDĚLAT.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#46
Jak zní staré přísloví: ,,Sedej panenko v koutě, nikdy nenajdou tě." 

PROSTĚ, ČLOVĚK MUSÍ PRO TO, ABY SE MU ZMĚNIL ŽIVOT, TAKÉ NĚCO UDĚLAT.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#47
(22. 04. 2021, 13:22:12)Monca Napsal(a): ja se tady necitim moc dobre, jsem ta co se s nikym nebavi, je doma, ani zadnyho pritele nema, visi na rodicich..ani nechodim na zadny akce tady, necitim se mezi tema lidma dobre a krom rodiny tu nikoho nemam, s nikym se nebavim

Čili se cítíš vlastně komfortně. Jen pozoruješ, jak okolo tebe to funguje jinak, živěji. A jak jsi starší a starší, letí to čím dál rychleji, myslím čas utíká rychleji, život nabírá tempo. Na to, čemu si ve dvaceti nepřikládala význam, najednou zíráš. Cítíš, jak ti to všechno prokluzuje mezi prsty. Cítila jsi to trochu i v těch dvaceti, vzpomeň si. Ale teď je ten pocit mnohem silnější. Pocit sílí, ale ty se tváříš, jakoby nic, snažíš se na to nemyslet. Nejjednodušší způsob obrany: Když na to nebudu myslet, tak to vlastně nebude. Jenže ono se to bude připomínat stále častěji a hlasitěji. Pokud se ohlédneš zpět, zjistíš, že už v těch dvaceti ti tohle bylo líto, ale vždycky jsi ten pocit zahnala. O tom budu přemýšlet až potom, teď na to není čas, mávla si rukou. Jenomže kdy ten čas bude?
Samozřejmě, můžeš to dál odkládat. Uvelebit se do svého pohodlíčka, zůstat v neměnném stavu. Vždyť je ti tam vlastně dobře...
Jenže pozor, ten pocit lítosti bude přítomen pořád. Navíc bude pořád silnější. A ze všeho nejhorší je pozdní lítost. Ve stylu, kdybych tenkrát udělala tohle... A proč sem neudělala, budeš se sama sebe ptát.
Rozhodně je lepší litovat, že si něco udělala, než že si něco neudělala, to mi věř.
Začni tím, že zabiješ svýho prvního pavouka. Zavolej tátu, že je u tebe v pokoji pavouk a dívej se, jak ho zneškodní. Příště ho zavolej znovu, ale pod jeho dohledem ho zneškodni ty sama. A potřetí už k tomu nikoho nevolej.
Odpovědět
#48
(22. 04. 2021, 13:22:12)Monca Napsal(a): ja se tady necitim moc dobre, jsem ta co se s nikym nebavi, je doma, ani zadnyho pritele nema, visi na rodicich..ani nechodim na zadny akce tady, necitim se mezi tema lidma dobre a krom rodiny tu nikoho nemam, s nikym se nebavim

Tak jinak. Vyšleme k tobě nějakého našeho velvyslance aby tě vytáhl ven z baráku. Aspoň na pokec ;) Samozřejmě ten vyslanec nesmí být úplný socfób, který by jen mlčel. No vlastně takový by ani nevylezl z domu :D
Odpovědět
#49
(22. 04. 2021, 22:07:24)marteza Napsal(a):
(22. 04. 2021, 13:22:12)Monca Napsal(a): ja se tady necitim moc dobre, jsem ta co se s nikym nebavi, je doma, ani zadnyho pritele nema, visi na rodicich..ani nechodim na zadny akce tady, necitim se mezi tema lidma dobre a krom rodiny tu nikoho nemam, s nikym se nebavim

Začni tím, že zabiješ svýho prvního pavouka. Zavolej tátu, že je u tebe v pokoji pavouk a dívej se, jak ho zneškodní. Příště ho zavolej znovu, ale pod jeho dohledem ho zneškodni ty sama. A potřetí už k tomu nikoho nevolej.

Jasně, protože masakrování vnímajících cítících tvorů je nejlepším prostředkem osobního rozvoje. 
Se zbytkem souhlasím, ale z toho závěru by člověk zvracel.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#50
No, asi bych na úvodní otázku v tomto vláknu odpověďěl, že ano.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex