Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máme konkurenci :-D
#11
Však jak jsem psal - ukáže to čas. Je pravda, že se zdejší diskuze od tématu asexuality často odchylují, ale mně osobně to vyhovuje. Samozřejmě lze o jiných věcech diskutovat jinde, považuji však za zajímavé mít možnost zjistit, jaký postoj k danému tématu zaujímá komunita asexuálů, ačkoli se jich přímo vůbec netýká.
Ještě co se Vlastina tématu týče, její téma bylo přeci jen z oblasti, již valná část populace považuje za přinejmenším problematickou, je tedy otázkou, zda by se s odmítavým postojem nesetkala prakticky kdekoli mimo fóra specificky zaměřená.
53x + m3 = 0
Odpovědět
#12
Kexiku, hacknem jí to ;)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#13
(10. 07. 2009, 17:11:53)Backstreet Boy Napsal(a): Kexiku, hacknem jí to ;)
Presne to jsem cekala ;)
Nechapu, proc je kvuli tomu takove pozdvizeni. Clovek muze stokrat (uprimne!) napsat, ze to nema byt konkurence, ale asi je to zbytecne :-) A i kdyby to konkurence by mela. Tak co? :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#14
ale sak uz ich nechajte...nech si baby pokecaju ;)
Odpovědět
#15
:D sak som tam nakukol, su tam len dve baby a asi aj viem ktore :)
Odpovědět
#16
a si v tom namoceny uz aj ty :D
Odpovědět
#17
(11. 07. 2009, 00:03:46)Zafod Biblbrox Napsal(a): :D sak som tam nakukol, su tam len dve baby a asi aj viem ktore :)
Jedna ma stejny nick jako tady a druha ma v podpisu nick, pod kterym je zde - tva detektivni prace je obdivuhodna Pán zelený
A co vic by clovek cekal po tydnu fungovani toho fora, ze ano :-)
Takze to zopakuju jeste jednou (ano, jsem vytrvala :-) ), to forum nema byt konkurenci, tudiz nehraje ani na pocet uzivatelu, ani na pocet prispevku.
Laissez-faire...
Odpovědět
#18
Zerubis v tom není namočnený, on jenom pozvedá úroveň :D
53x + m3 = 0
Odpovědět
#19
ja viem, len mi to pripada ako na truc. Tu sme nenasli pochopenie, tak si zalozime svoje forum a bude podla nas. Ale sak mame demokraciu, tak nech si kazdy kona podla slobodnej vole. Ja im to prajem, nech sa to len rozbehne. Cim bude o asexualite viac webov tym lepsie. Aspon vojde do povedomia ludi a aj skostnateni nasinci budu vediet o tomto smere (ne)sexuality.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex