Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I bez sexu se dá šťastně žít [novinky.cz]
#1
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...e-zit.html
Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty. Ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: "Mutanti ven", "Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!". A pokud ho tohle nevyžene, pak nevím co.
Odpovědět
#2
Ten článek mně přijde blbej, video z nás dělá debily a z diskuze je mi na blití.
Ticho je zvíře v nás. Hladové a velmi zlé.
Odpovědět
#3
tak já tady pracně hledám články a tutý slečně se to ještě nelíbí...:p

BTW: nemáte někdo třeba oskenovanej ten článek z HN co poskytoval BB, celkem bych si ho přečet, ale noviny mi utekly...
Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty. Ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: "Mutanti ven", "Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!". A pokud ho tohle nevyžene, pak nevím co.
Odpovědět
#4
Ten závěr toho videa je z filmu Prci, prci, prcičky.....:D Ne, tak člověk to musí brát s humorem, podle mne, žít v poněkud jiném kulturním prostředí, tak by nás za tu odlišnost třeba ukamenovali, tady to alespoň nehrozí. Jinak si myslím, že si asi musíme zvyknout na fakt, že ta asexualita bude kdy stěží nahlížena jako norma. Alespoň tedy, že není viděna přímo jako úchylka....Ale je fakt, že mnozí jsou schopni kvitovat s pochopením např. anální sex, přitom je to dle mého úchylka jako hrom, ale na druhou stranu na asexuály či hyposexuály pohlížet skrz prsty....tak nevím, co si o tom myslet, no.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
Ale je pěkný že tam zmínili adresu tohodle webu, jen za tu 1/4 hodinu co sem teď online tak se registrovalo asi 4-5 lidí a to je fajn...pokud to teda nějsou jen zvědavci co se chtěj pobavit, ale lidi který k tomu mají co říct...no nechme se překvapit...:)
Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní. A zatímco se z ní bude sbírat nasadíme cirkusáky, alegorické vozy, pouliční divadlo a možná i dobročinné koncerty. Ano? A pokud to bude málo, lituji, ale přijde čas triček: "Mutanti ven", "Vesmírní chameleoni? Ne, děkuji!". A pokud ho tohle nevyžene, pak nevím co.
Odpovědět
#6
Mně se ten článek naopak líbil. Neomílá pořád dokola ty stejné fráze, neopakuje léty provařené výroky typu "sex je jako algebra", které už jsme četli stokrát... Přináší nová vyjádření a i celkové vyznění článku mi připadá mnohem méně překvapené, než jaké byly články ještě předloni.
Video je tvořeno prakticky jen vyjádřením MUDr. Uzla a podle toho taky vypadá... On tam motá dohromady frigiditu s asexualitou... Já toho člověka fakt nemusím. Pamatuji si ještě, jak kdysi prohlašoval, že znásilnění muže není technicky možné, že by u toho muselo být nejméně pět žen či co... No připadá mi dost mimo, tenhle člověk. A ta ukázka na konci na mě působí, že patří spíš k těm hypersexuálům, o kterých se Uzel taky zmiňuje. A i kdyby byla mířena k nám, no... Nakonec se k podobným praktikám stejně spousta z nás uchýlí, když to jednou za čas přijde...
A i ta diskuze je k nám poměrně mile nakloněna, názory si vyjadřuje kdo chce jaké chce, to je v pořádku, ale hodnocení příspěvků se staví jednoznačně na naši stranu a to beru jako plus.
Jen mi nejde do hlavy, proč se takové články vždycky objeví v sekci Žena či Ona... Jakoby to snad muže nemohlo zajímat?
53x + m3 = 0
Odpovědět
#7
(30. 06. 2010, 13:21:03)prostěJá Napsal(a): http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...e-zit.html
Zrovna jsem to sem chtela postnout :-) Takovy blesk z cisteho nebe, na hlavni strance zrovna Novinek bych to necekala.

Technicka pro adminy - rozdelte to od prispevku, ktery cituju, je to novy clanek...

Oskenovany clanek z HN na ktery se nize ptas netreba, vzdyt jsem sem postla odkaz na jeho elektronickou verzi: http://asexual.cz/forum/thread-1552-post...ml#pid9005
Laissez-faire...
Odpovědět
#8
mám dojem, že jediným důvodem, proč je asexualita na novinkách, je počínající okurková sezona
Odpovědět
#9
A já si říkal, co je to tu dneska na fóru za humbuk... A on vyšel další článek, dokonce na velectěných novinkách... Zvláštní že skoro všichni nově zaregistrovaní po článku jsou heteráci...
Odpovědět
#10
článek neurazil, tak průměr. Diskuse taková, jaká se dá čekat na Novinkách - hovor o tom, kdo už sedí v hospodě. Inu, což.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66374 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  [Novinky.cz] Když je pro někoho sex v podstatě za trest pat-diskusni-forum-eeso 5 12230 17. 07. 2019, 20:19:39
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7649 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10674 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky ho-diskusni-forum-uba 28 57617 27. 10. 2015, 21:54:06
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex