Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem tu dobře? ;)
#1
Zdravím,
je mi 36 a jsem si čím dál tím méně jistá čímkoli.
- nikdy žádné randění, natož pohlavní styk
- málo přátel, skoro žádní
- pár platonických lásek, zamilovanost prožívám velmi silně
- platonické lásky většinou starší, obojího pohlaví
- teď jsem 3 roky zamilovaná do starší ženy, myslela jsem, že "konečně" rozuzlení "hurá, jsem na holky" ;), jenže...:
- je mi s ní strašně dobře
- dělám "psí kusy", veškeré bláznovství lásky ;)
- nechce mě jako ženu, partnerku, milenku, což mi ani moc nevadí, "přátelství" nevylučuje, což mě těší, ale trápím se bez ní
- je mi příjemná blízkost, doteky, toužím ji obejmout
- když jsem s ní, jsem tak spokojená!, ale sexuální touha žádná
- když s ní být nemůžu (většinou), pochybnosti pořád dokola, chtěla bych s ní spát?, a když to s ní nejde, chci jinou holku? chlapa? - nevím, důležitější je pro mě zamilovanost a přátelství
- tělo na sexuální podněty funguje, ale spíš jako tělesné uspokojení, příjemné, ale bez představ, představa konkrétní bytosti spíš překáží

Jinak jsem samotář a vyhovuje mi to, jen mi chybí láska. Teď vlastně ne ;), ale je to spíš nešťastný vztah, nemůžu s ní být, jak bych si přála, a bolí to.

Tak jsem tady ;) Nevím, jestli dobře...

Díky.
Odpovědět
#2
Ale ano, určitě seš tady správně! Mnoho sexuálně založených lidí si myslí, že asexuálním lidem se romantické problémy vyhnou, ale pravda je, že kromě zcela neromantických lidí (kterých asi mnoho nebude) se můžou dostat do úplně stejných srač....jako ostatní, nebo naopak mít v tomhle směru úspěch. Jenom ten sex v tom prostě není.
Odpovědět
#3
Vítej :)
jako asexuál můžeš být zamilovaná do kohokoli, jak je jen libo ;). Jak sama píšeš, sexuální touhu v její přítomnosti necítíš a pokud ti "to" nikdy nechybělo, tak jsi tu nejspíš správně ;)
Odpovědět
#4
Zdravím Západočešku, to je pro mě vždycky (myslím, že asi potřetí za tu spoustu let, co jsem tu zaregistrovaný) velký svátek :-) Když jsem si přečetl Tvůj poznámkový příběh, tak jsem docela rád, že v tom všem mám mnohem menší maglajs než Ty. :-)
Každopádně jsi tu bezpochyby správně, doufám, že tu najdeš, co potřebuješ.
Odpovědět
#5
Děkuju, jste milí, doufám, že tu ten svůj maglajs trochu urovnám :-)
Odpovědět
#6
Tady jsou všichni milí. Úplně k pomilování Kroutící očima
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
(30. 12. 2015, 11:24:23)ChildFreeMan Napsal(a): Tady jsou všichni milí. Úplně k pomilování Kroutící očima
Děkuji... :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
Také vítám! Zase fajn slyšet o někom dalším, kdo má téměř stejný "životopis" a problémy jako já :-). Je fajn vědět, že nejsme sami :-).
Odpovědět
#9
Díky, hlavně když víme, kam patříme.
Odpovědět
#10
(29. 12. 2015, 22:50:49)verujasi Napsal(a): ..... ale je to spíš nešťastný vztah ....

Myslím že sem dobře zapadneš, my jsme tady taková jedna velká nešťastná rodina.. [Obrázek: giggle.gif]
Tak holt teď budeme mít o jeden hladový krk navíc, [Obrázek: cutie_hungry_by_mirz123-d6lis23.gif]
ale to se zvládne.. [Obrázek: tighthug.gif] [Obrázek: lmao.gif]
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex