26. 01. 2010, 11:06:48 
	
	
	
		No děkuji, ale já jsem si spíše stěžovala na to, že to nemá žádný přínos pro asexuály a myslím že tohle je ten samý případ. 
Líbila se mi hlavně věta "Později začala brát hormony, které měly přispět k fyzické přeměně, tedy především k odstranění chlupů a částečné změně barvy hlasu.". To jsou právě dvě věci, kterým hormony vůbec nepomohou!
 To jsou právě dvě věci, kterým hormony vůbec nepomohou!
Nebo tohle "Transsexuálové to tu mají rádi. Protože se většina z nich živí prostitucí, dává jim naše sezení možnost se od problémů odpoutat a v kolektivu ostatních zapomenout," ach jo, to je mi článek!
 ach jo, to je mi článek!
	
	
	

Líbila se mi hlavně věta "Později začala brát hormony, které měly přispět k fyzické přeměně, tedy především k odstranění chlupů a částečné změně barvy hlasu.".
 To jsou právě dvě věci, kterým hormony vůbec nepomohou!
 To jsou právě dvě věci, kterým hormony vůbec nepomohou!Nebo tohle "Transsexuálové to tu mají rádi. Protože se většina z nich živí prostitucí, dává jim naše sezení možnost se od problémů odpoutat a v kolektivu ostatních zapomenout,"
 ach jo, to je mi článek!
 ach jo, to je mi článek!
	![[Obrázek: Stamp.jpg]](http://fugu.jed.cz/ch/Stamp.jpg) Lady Chloë = 2 v 1
        Lady Chloë = 2 v 1

 
 

 
