Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako
#10
Proto pisu "pokud". Da se predpokladat, ze to objektivne bude tak, jak pises. Ale zase bych nehazela vsechny mlady kluky do jednoho pytle, urcite ne "stopro". Hanka je ta, ktera ho zna a ktera muze nejlepe posoudit, jestli je to vic pubertak, nebo vic rozumnej kluk, pro ktereho je dulezitejsi to, ze prijde o holku, kterou ma opravdu (!) rad nez to, aby si pak lecil komplexy tim, ze by ji pak nekde drbal.
Souhlas, ze by mela Hanka myslet (taky) na sebe. To je pak otazka jejiho svedomi, pokud by ji melo tizit kvuli vymyslenemu duvodu (a z toho by pramenily nasledne problemy u toho kluka), tak bych rekla, ze "myslela na sebe" by bylo prave to, mu to rict.
Laissez-faire...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Black.Angel - 23. 11. 2011, 12:24:05
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od hic -diskusni-forum-iacet - 30. 05. 2010, 14:49:25
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:27:49

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41706 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 28139 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex