Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualitu chápal jako projev nezájmu
#1
Od mládí mě sex nelákal. V mých erotických představách nefigurovaly osoby jen předměty. Nedokázala jsem si představit, že bych s někým spala, přišlo mi to nechutné. Přesto jsem toužila po partnerovi, se kterým bych mohla sdílet pocity, cestovat a bavit se. Sex jsme považovala za nutné zlo, bez něhož bych nemohla mít muže a doufala jsem, že když ho přetrpím, budu mít hezký vztah. Ale to byl špatný přístup, který vedl akorát k veliké citové ráně a bolesti.

Svého prvního (a jediného) sexuálního partnera jsem měla až ve 25 letech. Náš vztah byl celkem dobrý, hodně jsme cestovali po památkách a chodili po přírodě, dobře jsme se spolu bavili. Sex jsem odkládala, jak jen to šlo, ale pak jsem na něj musela přistoupit, abych ho neztratila. První zkušenost byla strašná, i když se snažil. Bylo to bolestivé a nepřinášelo mi to vůbec nic pozitivního (k sexuálnímu prožitku potřebuji být sama), nelíbilo se mi mazlení, líbání, objímání a upocenost styku atd. Snažila jsem se sexu všemožně vyhýbat. Jenže on byl náruživý a můj odmítavý postoj chápal jako projev nezájmu. Snažila jsem se mu vysvětlit svůj názor na sex, ale nebyl schopen to pochopit. Dával mi najevo, že jsem divná a jeho přátelé ho v tom podporovali. Vzath se začal hroutit a po třech a půl letech přišel konec.

Teď jsem sama a příliš mě to nebaví. Na druhou stranu jsem ráda, že jsem se zbavila sexu, dotyků atd. Časem bych chtěla mít miminko, ale ne sexuálního partnera.

Myslím, že můj odpor k sexu hodně vychází z naší rodiny, kde se k sobě rodiče chovali dost odtažitě a bez lásky. Navíc mi sex přijde ponižující a zvířecí[/font]. Protiví se mi taky to, že je sex považován za cosi povinného.
Odpovědět
#2
Nenapsat ze si mela prvni sex ve 25 letech, tak si myslim ze si miunka, mate uplne stejny problem,ale doslova a do pismene.
Odpovědět
#3
Ahojky, jsem na tom podobně, a určitě je nás tu víc, takže vítej mezi námi :o))
Odpovědět
#4
Díky za podporu.
Odpovědět
#5
Dívku jako ty bych měl moc rád za manželku. Mám úplně stejný problém ve vztahu k ženám i mužům.
Odpovědět
#6
-> Veverka: Vítej mezi námi
Odpovědět
#7
Moc Ti dekuju za tu uplne posledni vetu. V ni je toho napsano mnohem vic, nez je na prvni pohled videt.
Nejlepší ten, kdo klade svoje zájmy až za zájmy ostatních...
Odpovědět
#8
Veverko, můžeš si gratulovat, všechno, co jsi napsala, z Tebe dělá vysněnou dívku téměř všech asexuálů. :-)
Odpovědět
#9
(14. 03. 2013, 22:42:55)ice80 Napsal(a): Veverko, můžeš si gratulovat, všechno, co jsi napsala, z Tebe dělá vysněnou dívku téměř všech asexuálů. :-)

Až na to, že tu 3,5 roku nebyla.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
(14. 03. 2013, 22:47:48)ChildFreeMan Napsal(a):
(14. 03. 2013, 22:42:55)ice80 Napsal(a): Veverko, můžeš si gratulovat, všechno, co jsi napsala, z Tebe dělá vysněnou dívku téměř všech asexuálů. :-)

Až na to, že tu 3,5 roku nebyla.

No jestli jste se k ní chovali tak jako ke mě, tak se není co divit že tady už takovou dobu nebyla ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Lightbulb Od hetero přes homo po asexualitu - máte zkušenost? Do-diskusni-forum-mi 6 16497 20. 01. 2015, 21:07:18
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka
  No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako Ha-diskusni-forum-nka 32 66308 04. 12. 2011, 18:39:24
Poslední příspěvek: th-diskusni-forum-ori
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 28082 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex