Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako
#19
(30. 05. 2010, 16:50:20)Mata Napsal(a): Chlapi jsou ješitní a když to nejsou oni, kdo se rozchází, pak jde veškerá upřímnost stranou a nastupuje ego....

S tímto tedy nemohu jinak, než vyjádřit naprostý souhlas. ;) Jinak říct, neříct....podle mé zkušenosti to normální heterosexuální mužský nepochopí, ovšem, vyslechne, to ano, a když to není prevít a má k dotyčné nějaký vztah, tak to nerozšiřuje dál, ale asexualitu nebo hyposexualitu nikdy nepochopí, to si nemažme med kolem úst, jak se tak říká, lepší je si to přiznat narovinu, jak to je. Obvykle se domnívají, že dotyčná má v dotyčné oblasti nějaký blok a ten je třeba rozklíčovat, nejlépe jimi. Jinak, Hani, zase bych to tak nedramatizovala, jsi hodně mladá a sex Tě může začít ještě bavit...obvykle se to stává kolem a po třicítce.;) A když se k tomu vyskytne ještě správný partner...;)no, být tebou, nebránila bych se ještě možnému překvapení.:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Black.Angel - 23. 11. 2011, 12:24:05
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od Ne-diskusni-forum-la - 31. 05. 2010, 00:03:07
RE: No to by mě zajímalo jak mu to řeknu jako - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:27:49

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualitu chápal jako projev nezájmu Vev-diskusni-forum-erka 11 41744 21. 03. 2013, 23:39:03
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Asexualita jako následek nemoci, traumatu longst-diskusni-forum-ocking 9 28176 02. 08. 2011, 20:50:34
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex