Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuál. Áno alebo nie?
#1
Takže zdravím.

Na toto fórum som sa zaregistroval preto, lebo si myslím, že asexualita by sa ma mohla - aspoň do určitej miery - týkať. Prečo si to myslím? Mám 21r., nikdy som so žiadnym dievčaťom nechodil ani nemal prakticky žiadny bližší vzťah. Mal som z toho dosť silné depresie, chcel som síce niekoho blízkeho, nejakú "spriaznenú dušu," ale predstava plnohodnotného partnerského vzťahu mi vždy pripadala vzdialená, akosi... hm... nič pre mňa, neviem ako to lepšie charakterizovať. Popravde, nikdy som nechápal keď moji spolužiaci striedali frajerky ako ponožky, chodili s nimi do kina, do barov, na diskotéky... toto všetko išlo ÚPLNE mimo mňa, nič mi to nikdy nehovorilo, vždy som bol v podstate samotár, venoval som sa hlavne svojim záľubám - literatúre, filmovému umeniu, vlastnému tvorivému písaniu, vždy som bol tak nejako "umeleckejšie" naladený ako moji vrstevníci - kým oni počúvali rap a hip-hop, ja som si radšej pustil indie pop, popr. ambient, avantgardný jazz, klasiku... oni pozerali filmy typu Fantastická štvorka, ja som hltal Lyncha, Bergmana, filmy severských krajín (Dánsko, Švédsko...).

Často som sa ale cítil osamelý, mal som depresie, úzkosti, ktoré liečim dodnes, beriem lieky, chodím na terapiu k psychológovi... popri tom sa venujem svojim záľubám, ktoré som spomenul vyššie a ktoré ma veľmi napĺňajú, dá sa povedať, že celou tou umeleckou sférou doslova žijem. Každopádne, rád by som mal nejaký priateľský vzťah. Zdôrazňujem - priateľský, pretože predstava partnerského vzťahu ako takého mi pripadá strašne, strašne vzdialená, a popravde ani nemám pocit, že by mi to nejako chýbalo.

Čo sa týka sexu, nikdy som ho nezažil (mal som z toho veľké komplexy, ale tie skôr pramenili z toho, že všetci ostatní to už majú za sebou a tak som nechcel v ich očiach vyzerať ako nejaký "podivín," poprípade homosexuál - čo bolo slovo s ktorým som sa hlavne počas základnej školy párkrát stretol (niektorými spolužiakmi som bol charakterizovaný ako "teploš", "buzerant" apod.)

Ak mám pravdu povedať, ženy ma vzrušujú a nie práve málo. Pravidelne masturbujem, stačí mi to, ale potreba sexu, či vzťahu ma - musím sa priznať - príliš neláka. Skôr by som dal prednosť vernému a pevnému priateľstvu, niekomu kto má podobné záujmy ako ja

Tak ako to na vás pôsobí? Mám podľa vás sklony k asexualite?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Asexuál. Áno alebo nie? - od EricD-diskusni-forum-raven - 07. 06. 2010, 10:23:04

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Abro. Ano? Anna-diskusni-forum-Beth 2 7046 02. 07. 2018, 19:51:44
Poslední příspěvek: Anna-diskusni-forum-Beth
  Tolerovat neveru- ano ci ne? hru-diskusni-forum-ska 13 29177 19. 01. 2012, 10:45:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Ano? Any-diskusni-forum-len 12 27887 03. 01. 2011, 22:10:22
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex