Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tolerovat neveru- ano ci ne?
#11
(06. 11. 2011, 14:47:22)holcina Napsal(a): Ani ho nenapadlo, ze by treba mohla byt chyba v nem, ze je spatny milenec a nedokaze Te uspokojit!!!

Je to muž, ten si to nepřipustí. Málokdo z nich se dokáže vcítit do ženské schránky a přizpůsobit se.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
(06. 11. 2011, 12:15:31)hruska Napsal(a): Souhlasim s AlineDaryen- osobne nevidim zas takovy problem v tom, kdyz chlap pujde do restaurace, pokud ja neumim varit, ale s tim, ze se potom vzdycky vrati, nebude mluvit o tom, co mel za lahudky, ale obejme me a rekne, ze me ma rad a jak se mel v praci. Ale pravdou je, ze bych mela urcite strach, ze mi pak plachne se servirkou, protoze s tou muze taky vecer koukat na filmy a navic mu k tomu vzdycky tak dobre uvari.

To jsi vystihla naprosto dokonale :D

Jinak jde asi spíš o to, co od vašeho vztahu oba chcete. Jestli se vám podaří nějak se domluvit na tom, jak bude váš intimní život probíhat, pak asi není důvod se rozcházet. Ty zjevně nejsi amazonka, co spí s upilovanou brokovnicí. Ale asi je nerealistické čekat, že on se sexu s tebou úplně vzdá nebo že ty se pro to s ním nějak nadchneš.
Odpovědět
#13
Tak jsem se po dlouhe dobe odvazila sem "k nam" na stranky. Neni lehke cist reakce na svuj problem, trochu to boli. Ale kazdopadne mi nedalo, neregovat na holcinu.

Cista asexualka asi nejsem, porad jsem ochotna mit sex s pritelem, ac se do toho nehrnu. Nicmene po tom, co jsem precetla nektera temata tady na foru, je mi jasne, ze tohle zazila vetsina z nas. Ze zacatku sex jen tak z lasky k pritelovi, pak spis premahani a nakonec jen nechut. Mam z toho uprimny strach, ale asi nejde, nez jet dal svuj pribeh a pak pripadne dat v urcitem bode zivota za pravdu ostatnim tady na foru. Kazdopadne nechci ted opustit pritele s tim, ze precti si to na foru, k tomu taky jednou dospejeme.

Ale s asexualitou jsem si bohuzel celkem jista. Nejsem uplne svata, za coz se uprimne stydim, ale ani jeden z mych pripadnych partneru me nikdy nebavil natolik, abych mela chut neco zopakovat.

Samozrejme se jeste hledam, je mi 24, ale uprimne receno nemam sklon olaskavat deti ani ozuzlavat psy jako vetsina kamaradek v mem veku a na stereotypy moc nedam.

Odpovědět
#14
Tak hodně štěstí a sil, třeba to zrovna pro vás dva dopadne jinak. Stejně by si ale tvůj přítel něco přečíst mohl, čistě aby věděl, že si nevymýšlíš kraviny...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Abro. Ano? Anna-diskusni-forum-Beth 2 6935 02. 07. 2018, 19:51:44
Poslední příspěvek: Anna-diskusni-forum-Beth
  Ano? Any-diskusni-forum-len 12 27556 03. 01. 2011, 22:10:22
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox
  Asexuál. Áno alebo nie? EricD-diskusni-forum-raven 6 15374 13. 06. 2010, 13:46:33
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex