Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuál. Áno alebo nie?
#7
EricDraven, skoro všechno co jsi napsal dokonale sedí i na moji maličkost. Asi jsi můj dvojník:D
Ve školních letech taky šly všechny ty záležitosti jako diskotéky, bary atd úplně mimo mě, téměř s nikým jsem si nerozuměl a neměl co říct, protože mi všichni připadali dětinští, pubertální a bez rozhledu, nikdo se nezajímal o umění apod.
Taky jsem místo toho raději doma hltal Lyncha, poslouchal indie kytarovky, psychedelický rock apod. a psal o muzice. Do teď se u mě v tomto směru nic nezměnilo, jen poslední dobou místo Lyncha a Bergmana hltám mj. Kim-Ki Duka a Kurosawu které jsem tenkrát neznal, nebo ještě netvořili(Kim Ki-Duk aj.)
Sex mě nikdy nelákal, ale vyzkoušel jsem ho(kvůli tehdejším přítelkyním a hlavně kvůli ujištění jak to se mnou opravdu je) no a zjistil jsem, ujistil jsem se, potvrdil jsem si, že sex opravdu mi nic neříká, spíše se mi nelíbí a odpuzuje mě. Ženy mě ale také přitahují, přitahovaly a vždy přitahovat budou, líbí se mi mazlení líbání atd, ale sex odmítám. Není to žádný blok, je mi 32 a cítím to stále stejně a je vyloučené aby se to někdy změnilo. Nechci mít rodinu, moje představa o budoucnosti je mít vážný vztah se spřízněnou dušičkou s podobnými zájmy a vším, kromě sexu.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuál. Áno alebo nie? - od v-diskusni-forum-ye - 13. 06. 2010, 13:46:33

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Abro. Ano? Anna-diskusni-forum-Beth 2 7042 02. 07. 2018, 19:51:44
Poslední příspěvek: Anna-diskusni-forum-Beth
  Tolerovat neveru- ano ci ne? hru-diskusni-forum-ska 13 29152 19. 01. 2012, 10:45:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Ano? Any-diskusni-forum-len 12 27867 03. 01. 2011, 22:10:22
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex